0

@panczo Głupie jest to co napisałeś. Uwłaczasz ludziom z powodu imienia? Czegoś na co nie mają wpływu? Wytłumacz to. Nie chodzi mi o wymieniona osobę ale sugerujesz, że wszyscy o tym imieniu są jacyś upośledzeni czy coś?

1

@norbi77 Jedna i druga strona wyzywa się od prorosyjskich partii. Żałosne i tyle. Jak dzieci w piaskownicy. Zaczęło się od konkretnych zarzutów i afer a skończyło jak zawsze. "Moja racja jest najmojsza" jak w Dniu Świra.

0

@Esio A on nadal spada?

2

@CrazyHorseLakota O jakim podatku myślisz? Jeśli posiadałeś te rzeczy dłużej niż pół roku to jesteś zwolniony z podatku. A i tak bylby to podatek od ewentualnego zysku czyli gdybyś sprzedał te rzeczy drożej niż kupiłeś.

2

Xavi przed meczem ostrzegł swych zawodników aby nie dopuszczali rywali do sytuacji w których rywal będzie miał możliwość oddania strzału w światło bramki. Mimo to w ten sposób Barca straciła trzy bramki.

2

@Herbert Ewentualnie czy MŚ w tym terminie skomplikują czy poprawią mu sytuację w Lecce - np. czy wybiją go z rytmu,albo czy dadzą mu czas na pracę i zgranie z drużyną.

0

@Emial22 Raczej nie. Lepiej niech wróci PO do szkół.

1

@HighestInTheRoom To nie chodzi o temat, tylko o to, że te protesty w sprawach które wymieniłeś ktoś inspirował i ktoś opłacił. Do tego samo grzanie tematu w mediach napędzało te protesty. A tu media są cicho - brak wypowiedzi ekspertów o tej sytuacji,brak liderów strajku, itd.

0

@Hosh Olej ze słonecznika niszczy planetę.

0

@Hasszz Co ma się nie udać. To nie operacja chirurgiczna, a w dzisiejszych czasach można bez problemu znaleźć filmiki i porady.

0

@Kgorecki2500 To akurat małe zmartwienie. Bardziej boję się akcji ruskich służb specjalnych które na cele propagandy sprokurują jakieś incydenty skierowane przeciwko Rosji/Rosjanom, albo Ukraińcom.

3

@FC1899Barca Na miejscu tych którzy go odkuwają dla beki bym najpierw wyciągnął piłe spalinowa albo siekierę i ciągnął ja powoli po asfalcie....

3

@Kusco15 "Bolszewika goń goń goń"

1

@J4no Generalnie to nic dziwnego, że cały czas pracują nad wzmocnieniami. Dziwne jest tylko to po co o tym gadać już teraz.

1

@Hasszz To tak jak piszę musisz sobie obmierzyć cały pokój i zaczynasz np od drzwi- zaslepka- długosc listwy- naroznik- listwa- naroznik-listwa itd. łączniki będą potrzebne albo nie. Jak łączenie listwy wypadnie w miejscu słabo widocznym to obejdzie się bez łącznika. Jak ładnie utniesz dwie końcówki listwy to nawet lepiej wygląda czasami bez łącznika. Zależy jaki kolor , jaka listwa itd.

2

@RobiS Drewniany klocek albo gumowy młotek i dajesz. Jak się uda to się uda, jak się nie uda to się nie uda.

0

@Kusco15 Obejrzyj filmik, bo chyba nie widziałeś końcówki.

1

@Bobo25 Typ pewnie nawet nie wie co to za sport i o co w nim chodzi, a ja nawet nie wiem co to za typ i z czego słynie.

0

@domin682 I tak za niego płacisz. Chyba chodzi ci o to, że nie płacisz dodatkowo.

1

@Hasszz Jakie łączniki masz na myśli? Do listew? Jeśli tak to musisz obmierzyć pokój, uwzględnić drzwi itd. i może się okazać, że są zbędne. Pamiętaj aby przy układaniu zostawić przy ścianach 0,5-1 cm szczeliny

0

@BaroPodertos Martin - w punkt. Też tak to widzę.

0

@Limit_l3ss To jest tak słabe,że aż żal to czytać. Dajcie spokój Xaviemu.

1

@IronSanHybrid Dlaczego akurat taki cel wybrali?

5

Ech. Przykro na to patrzeć, zwłaszcza jeśli pamięta się czasy gdy na koszulkach nie było żadnego logo.

0

@tomek8756 Prawdopodobnie tak jest - kiedyś był artykuł w którym ktoś opisywał jak zachowywała się pani Jaworowicz podczas nagrań i nie był to pochlebny opis. Zresztą z wyniku tych nagrań można samemu sobie wyrobić zdanie. Dawno już nie oglądam tego programu.

0

@Kusco15 Tak jakby ci emeryci i tak nie chodzili głosować. Poza tym widzę kolejny raz to stereotypowe podejście, że księża podejmują podczas kazań tematy polityczne. Są pewnie takie przypadki,ale nie wszędzie tak jest.

0

@Kusco15 Dziwne to podejście. Z jednej strony brak jest zgody w społeczeństwie aby ograniczyć czynne prawo wyborcze i wymagać zdania egzaminu. A z drugiej widzę krytykę aby ułatwić dotarcie na wybory większej ilości obywateli.

0

@Janas11224 Fati zarabiał więcej w tym wieku.

0

@Herato Myślę, że staż nie ma tu nic do rzeczy. Trzeba mieć przede wszystkim pewne predyspozycje aby zostać kapitanem.

0

@cules100pro Nie sądzę aby w meczach o taką stawkę zdecydował się na Riada. Ale jeśli w ostatniej kolejce LM nie będziemy mieli szans na awans wówczas warto byłoby go spróbować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?