1

@Pawel13sz Nie no - ale z Luuka to wy zejdźcie. Kto wie czy by nie załadował gola Interowi w końcówce.

0

@BorzyKrzys Stanoski włamał się na jej konto?

2

@KrychaFCB Nietrudno jest potrącić motocyklistę skoro często jeżdżą jak wariaci.

0

@leonek160 Gdyby to ode mnie zależało to bym go nie brał.

0

@Emhyr Nie podał bo wiedział że on i tak nic z tego nie zrobi.

0

@MICHU2 A do tego na siłę obradują w tym Strasburgu bo nie chcą aby Bruksela przejęła cały prestiż i europoslowie i ich sztaby muszą kursować i przewozić tony dokumentów

0

@Vebrol Pojawił się dwa razy gdy pokazali na filmikach jak strzela gole po podaniach Benzemy.

1

@Kurkmen Nieźle. Aż mi gardło ścisnęło ze strachu.

0

@AlexDark00 Nie pisz,że prawdopodobnie nie wiedział bo prawdę na ten temat zna tylko on sam. A po drugie zobacz jacy sprytni ci księgowi - dziwnym trafem nie walnęli gafy na niekorzyść klienta.

3

@P33ck Gdzie bramkarz ma o tyle gorzej, że jak obroni 100 strzałów i puści jedna szmatę to każdy powie że zawalił mecz,a napastnik może kopać się po czole cały mecz i strzeli jednego gola na wagę zwycięstwa i będą go nosić na rękach.

0

@agaFCB Moder? Zielinski?

0

@Qlewer Bo w końcu ktoś inny niż duet Messi CR. To już bylo nudne.

1

Hahaha. Jose o Benzemie- "Nie ma obsesji by zdobyć ZP" i gdy lecą te słowa to widzimy obrazek gdy na pierwszym tle cieszy się CR a Benzema podbiega i mu gratuluje. Idealny przykład dobrali.

1

@Kamilos84 Niech podziękują Messiemu.

0

@cules100pro No bo z tym klubem roku to jest po prostu ośmieszenie tej nagrody.

7

Przecież ta nagroda nie ma sensu skoro zdobywca LM i mistrz kraju przegrywa nie tylko z mistrzem kraju ale nawet z drużyna która nic nie wygrała. To jakiś absurd.

0

@Kamiloza91 Jak na razie to widzę, że pęka nadmuchany balonik zbyt dużych oczekiwań. Przy odrobinie szczęścia w dwóch meczach z Interem nastroje byłyby zupełnie inne. Nie wspominając o tym,że kadra mu się posypała. Ja tam spokojnie czekam i pod koniec roku dopiero pokuszę się wyciągać wnioski.

0

@Colon Iga mówi "Kurza twarz", a Lewny mówi "No nie".

3

@Striker Aaa. Pamiętam to - nagrał was wtedy osiedlowy monitoring


0

@FC1899Barca Wyrwane z kontekstu.

0

@Krystian1588 A czy ktoś wierzy w to ,że oni wszyscy o niczym nie wiedzieli? No proszę cię.

0

@4drian0 To nie jest odklejka w UK czy w jakimkolwiek innym miejscu na świecie. Widzę tu konkretnie trzy odklejone osoby z problemami, które zwracają na siebie uwagę swym zachowaniem. Rzutowanie takich postaw na całe społeczeństwo jest bezzasadne.

0

@Kondziubarca Ech - to byłoby piękne gdyby Barca jeszcze jakimś cudem wyszła z LM. Gdzież podzialiby się wszyscy ci którzy już zwalniają Xaviego czy spisują sezon na straty.

0

@Kamiloza91 A czemu nie? Rok w rezerwach to dobre przygotowanie. Owszem jeszcze lepsze byłoby przetarcie w jakimś solidnym klubie z Europy, ale w razie konieczności chyba to nie byłby problem. Jest też Alfred Schreuder który pracował z Koemanem. Więc kilka opcji związanych z klubem jest do rozważenia.

0

@Fake69 Największy plus Ferrana to fakt, że piłka go szuka i często dochodzi do sytuacji. Największy jego minus to brak skuteczności.

0

@cris2706 Weź daj spokój. Ja trzymam kciuki w każdym meczu PSG aby im się noga powinęła. Nawet w meczu z Realem. Nie ma klubu którego nienawidzę bardziej.

0

@Kamiloza91 Przecież jest Marquez w Barcy B i prędzej czy później trafi na stołek trenera.

1

Tak z okazji meczu Marsylii z PSG zerknąłem sobie na staty Alexisa z całej kariery i te jego liczby są więcej niż przyzwoite. Dość niedoceniany zawodnik.

1

@dorkizos Głos rozsądku w zalewie emocjonalnych wynurzeń.

0

@Gaz To jakiś młody talent?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?