@tomek8756 Prawdopodobnie tak jest - kiedyś był artykuł w którym ktoś opisywał jak zachowywała się pani Jaworowicz podczas nagrań i nie był to pochlebny opis. Zresztą z wyniku tych nagrań można samemu sobie wyrobić zdanie. Dawno już nie oglądam tego programu.
@Kusco15 Tak jakby ci emeryci i tak nie chodzili głosować. Poza tym widzę kolejny raz to stereotypowe podejście, że księża podejmują podczas kazań tematy polityczne. Są pewnie takie przypadki,ale nie wszędzie tak jest.
@Kusco15 Dziwne to podejście. Z jednej strony brak jest zgody w społeczeństwie aby ograniczyć czynne prawo wyborcze i wymagać zdania egzaminu. A z drugiej widzę krytykę aby ułatwić dotarcie na wybory większej ilości obywateli.
@cules100pro Nie sądzę aby w meczach o taką stawkę zdecydował się na Riada. Ale jeśli w ostatniej kolejce LM nie będziemy mieli szans na awans wówczas warto byłoby go spróbować
Kurczę - czas uderzyć się w pierś. Pod wpływem emocji skreśliłem już szanse Barcy na grę w LM, ale przecież nadal jest jakaś iskierka nadziei. Na początek wygrana z Bayernem i być może honorowa wygrana Viktorii Pilzno z Interem. Skoro Maccabi pokonało Juve to może i Czechom uda się podobna szuka?
@matirix20 To teraz poczytaj jak są traktowane wszelkiego rodzaju "szkodniki" które tępi się przy produkcji wegańskich produktów. Ile miliardów organizmów ginie podczas uprawy roślin. I na końcu wychodzi na to, że stawiając i martwiąc się o los jednego gatunku a całkowicie pomijając setki innych gatunków wychodzi się na hipokrytę. PS - aby te rośliny dały plon to trzeba im dostarczyć nawóz - wolisz naturalny czy sztuczny?
@Xwowrak Polecałbym jednak samemu inwestować niż ufać funduszom. Oczywiście to wymaga dużo więcej czasu i zdobywania wiedzy. Polecam także założyć IKE lub IKZE. Nie płacisz wówczas podatku Belki i te pieniądze pracują dla ciebie. Oczywiście jeśli wyjmiesz je przed emeryturą to zapłacisz ten podatek, ale nawet w takim przypadku korzystniej jest zapłacić go raz za powiedzmy kilka lat niż rozliczając każdą inwestycję na bieżąco bo jak wspomniałem wówczas te pieniądze pracują przez te kilka lat dla ciebie. Na IKE też są fundusze.
@Ascend Bo nie da się jechać cały czas na biegu i czasem trzeba wówczas dodać gazu aby nadać prędkość, więc strzelam, że w pewnych warunkach zwłaszcza pojazdem o dużej masie - np. z górki jazda na luzie jest zrozumiała.
@Piotr,1985 No ale gum przecież nie musisz żuć parzyście. Super pomysł - kupić 2 opakowania chleba a potem połowę wyrzucić bo się zepsuje. Za podobne pomysły to łagry komuś się należą i tyle.
@barcelonaLM Już bodajże Churchill mówił, że Niemców należałoby profilaktycznie bombardować co kilka dziesięcioleci,więc fajnie by było to zobaczyć przed śmiercią.
@marcin62 Zmienia to pewnie o tyle, że nie był emocjonalnie związany z tym psem a być może z żadnym zwierzęciem w swoim życiu. W sensie odpowiedzialności oczywiście nic nie zmienia, raczej w sensie spojrzenia na ta sytuację i zrozumienie dlaczego żadne "bezpieczniki" w jego głowie do tej pory nie zostaly "zainstalowane".
0
@BaroPodertos Martin - w punkt. Też tak to widzę.
0
@Limit_l3ss To jest tak słabe,że aż żal to czytać. Dajcie spokój Xaviemu.
1
@IronSanHybrid Dlaczego akurat taki cel wybrali?
5
Ech. Przykro na to patrzeć, zwłaszcza jeśli pamięta się czasy gdy na koszulkach nie było żadnego logo.
0
@tomek8756 Prawdopodobnie tak jest - kiedyś był artykuł w którym ktoś opisywał jak zachowywała się pani Jaworowicz podczas nagrań i nie był to pochlebny opis. Zresztą z wyniku tych nagrań można samemu sobie wyrobić zdanie. Dawno już nie oglądam tego programu.
0
@Kusco15 Tak jakby ci emeryci i tak nie chodzili głosować. Poza tym widzę kolejny raz to stereotypowe podejście, że księża podejmują podczas kazań tematy polityczne. Są pewnie takie przypadki,ale nie wszędzie tak jest.
0
@Kusco15 Dziwne to podejście. Z jednej strony brak jest zgody w społeczeństwie aby ograniczyć czynne prawo wyborcze i wymagać zdania egzaminu. A z drugiej widzę krytykę aby ułatwić dotarcie na wybory większej ilości obywateli.
0
@Janas11224 Fati zarabiał więcej w tym wieku.
0
@Herato Myślę, że staż nie ma tu nic do rzeczy. Trzeba mieć przede wszystkim pewne predyspozycje aby zostać kapitanem.
0
@cules100pro Nie sądzę aby w meczach o taką stawkę zdecydował się na Riada. Ale jeśli w ostatniej kolejce LM nie będziemy mieli szans na awans wówczas warto byłoby go spróbować
0
@marcin62 Nadinterpretacja jego słów i tyle.
0
@mcsarna Oczekiwań nie mam za dużych, ale widziałem już wiele cudów w futbolu, więc dopóki piłka w grze to nadzieja się tli.
0
@mcsarna Jeszcze nie przekreślaj tej LM. Kropka nie została jeszcze postawiona.
0
@barcelonaLM Przynajmniej przyszedł za darmo i nawet jak się nie sprawdzi to być może transfer pokryje to co zostanie wydane na jego pensję.
0
Kurczę - czas uderzyć się w pierś. Pod wpływem emocji skreśliłem już szanse Barcy na grę w LM, ale przecież nadal jest jakaś iskierka nadziei. Na początek wygrana z Bayernem i być może honorowa wygrana Viktorii Pilzno z Interem. Skoro Maccabi pokonało Juve to może i Czechom uda się podobna szuka?
0
Inter górom. Cóż. Wygrał lepszy. Pogratulować i walczyć o mistrzostwo Hiszpanii.
0
@matirix20 To teraz poczytaj jak są traktowane wszelkiego rodzaju "szkodniki" które tępi się przy produkcji wegańskich produktów. Ile miliardów organizmów ginie podczas uprawy roślin. I na końcu wychodzi na to, że stawiając i martwiąc się o los jednego gatunku a całkowicie pomijając setki innych gatunków wychodzi się na hipokrytę.
PS - aby te rośliny dały plon to trzeba im dostarczyć nawóz - wolisz naturalny czy sztuczny?
0
@Xwowrak Polecałbym jednak samemu inwestować niż ufać funduszom. Oczywiście to wymaga dużo więcej czasu i zdobywania wiedzy. Polecam także założyć IKE lub IKZE. Nie płacisz wówczas podatku Belki i te pieniądze pracują dla ciebie. Oczywiście jeśli wyjmiesz je przed emeryturą to zapłacisz ten podatek, ale nawet w takim przypadku korzystniej jest zapłacić go raz za powiedzmy kilka lat niż rozliczając każdą inwestycję na bieżąco bo jak wspomniałem wówczas te pieniądze pracują przez te kilka lat dla ciebie. Na IKE też są fundusze.
0
@Ascend Bo nie da się jechać cały czas na biegu i czasem trzeba wówczas dodać gazu aby nadać prędkość, więc strzelam, że w pewnych warunkach zwłaszcza pojazdem o dużej masie - np. z górki jazda na luzie jest zrozumiała.
0
@Crystal37 Tak. Do pewnej wartości obrotów silnika spalanie wynosi wówczas 0.
0
@tristan87 To jeszcze zależy czy te gole będą uznane...
7
@Bykunn Nie musi patrzeć na ceny diesla. Za chwilę i tak odczujemy rosnące ceny diesla we wszystkich towarach w sklepie.
0
@Sau_Ron W lidze też kiepsko im idzie. My chociaż jesteśmy liderem.
1
@Piotr,1985 No ale gum przecież nie musisz żuć parzyście. Super pomysł - kupić 2 opakowania chleba a potem połowę wyrzucić bo się zepsuje. Za podobne pomysły to łagry komuś się należą i tyle.
1
@barcelonaLM Już bodajże Churchill mówił, że Niemców należałoby profilaktycznie bombardować co kilka dziesięcioleci,więc fajnie by było to zobaczyć przed śmiercią.
0
@Gadulec W takim razie należałoby to zgłosić do UOKiK bo to już jest najwyższy szczebel chamstwa.
1
@FCB24 Jeszcze się nie spotkałem z czymś podobnym. Może ktoś w domu ci zjadł tą jedną kromkę?
3
@marcin62 Zmienia to pewnie o tyle, że nie był emocjonalnie związany z tym psem a być może z żadnym zwierzęciem w swoim życiu. W sensie odpowiedzialności oczywiście nic nie zmienia, raczej w sensie spojrzenia na ta sytuację i zrozumienie dlaczego żadne "bezpieczniki" w jego głowie do tej pory nie zostaly "zainstalowane".
1
@Inko Na całe szczęście to jednak od ciebie nie zależy.
1
@Adamski69 Jakieś chore masz te fantazje.