@Kidd Ale czy ktokolwiek z twórców go pociągał do odpowiedzialności? To nie jego wina, że ktoś go obrzucił błotem, ale też i nie wina producentów. I nie maja oni obowiązku aby ponosić koszty tego zniesławienia. Tak to działa i to nie jest odosobniony przypadek. Nie pisze, że to pochwalam ale też jestem w stanie to zrozumieć.
@Kidd Niby dlaczego? Skoro obrzucono go błotem to chyba logiczne, że twórcy nie chcieli ponosić kosztów z jego powodu, tylko się odsunęli od tej sprawy. Być może takie zapisy są zresztą w kontraktach Co innego gdyby to oni byli winni zniesławienia.
@LS Serio uważasz,że wszystkie procedury są po pierwsze wzorowe, a po drugie ich stosowanie jest zasadne w każdych okolicznościach? Ja uważam, że człowiek o największej wyobraźni nie jest w stanie stworzyć przepisów czy procedur które w zderzeniu z życiem uwzględnią wszelkie przypadki.
@barcelonaLM Zaraz, zaraz - sugerujesz, że pisowcy chcą wprowadzić przepisy które umożliwią pociągnięcie ich do odpowiedzialności? Gdzie jest ten projekt bo coś za pięknie to brzmi.
@Emhyr To są Stany - tam firmy czy ludzie są pozywani ze sporo dziwniejszych powodów. Wystarczy poczytać jakie idiotyzmy znajdują się nieraz na instrukcjach obsługi różnych urządzeń - typu - "nigdy nie prasuj ubrania na ciele" - taki zapis wynika z tego, że ktoś prawdopodobnie kiedyś pozwał producenta żelazek za szkody z takiego stosowania wynikłe.
@Comentateiro Co rozumiesz pod pojęciem uniezależnić? Wzięcie kredytu hipotecznego to też w pewnym sensie uzależnienie się na kilkadziesiąt lat. Poza tym co według ciebie odpowiednie instytucje powinny robić? Podnosić stopy czy obniżać?
@Ksavix Kolego - w którym miejscu napisałem, że słucham Atora? Mnie sam sposób jego wymowy na tyle odstręcza, że nie jestem w stanie tego słuchać. Ktoś tu wczoraj wrzucił jakiś filmik od niego - odpaliłem nawet nie wiedząc,że to z jego kanału, obejrzałem jakieś 3 minuty słuchając tego wywiadu i tyle. Ktoś pytał dziś o informację która padła w tym wywiadzie to podrzucam źródło o jakim wiem.
@Uukasz_93 A jeszcze odnośnie tego węgla - nie znam tych doniesień, ale jeśli takie coś faktycznie ma miejsce to nie mam słów. Żyjemy nawet nie w państwie ale w całej unii państw. Unii, która narzuca normy na wszystko - nawet na krzywizny bananów i tym podobne bzdury. To jakim cudem może na nasz wspólny unijny rynek trafić produkt który też posiada na pewno ściśle i konkretnie określone normy jakie powinien spełniać. Więc jak to możliwe, że to w ogóle trafia na rynek i nikt tego nie kontroluje i nikt za to nie odpowiedział prawnie że do tego dopuścił, że to sprzedał , albo że tego nie dopilnował.
@sonek Wczoraj ktoś wrzucał tu wywiad z jakimś gościem który o tym mówił. Chyba Ator to komentował to pewnie na jego kanale znajdziesz dane tego faceta co o tym mówił.
@FC1899Barca Mentzen jak na razie usilnie pracuje nad rozpadem Konfy. Rozpoczynając swe potyczki z Dziamborem, który chyba ma najmniejszy negatywny elektorat z najbardziej znanych postaci Konfy może przynieść im większe straty procentowe niż wypowiedzi Korwina.
@FC1899Barca W skali kosmosu to my jesteśmy niczym wirujący liść opadający z drzewa. To trwa moment a nam się wydaje że te tysiące lat naszego istnienia to jakaś wieczność.
@Herato Jego największy atut to taki,że piłka go szuka i wie jak się ustawić aby mieć okazję do strzału. Czyli ma to za co Haaland czy Inzaghi byli czy są doceniani. Warto to wykorzystać.
@michal26 Ale to już wina Mentzena,że wyciąga takie sprawy. Co się dziwić skoro on sam u Stanowskiego przyznał,że i tak czerpie profity z tego że udziela się w polityce,a gdyby mial wpływ na władzę to musiałby jeszcze ponosić odpowiedzialność i byłby z tego rozliczany.
@michal26 No właśnie na to nie wygląda. Tam wszystko było już ustalone i podpisane ale Mentzen odgrywa się na Dziamborze i Sośnierzu,za to że po tych różnych wpisach Korwina odwrócili się wtedy od niego.
0
@matirix20 Jest do ściągnięcia w necie.
0
@Kidd No spoko. Ale tak jak pisałem - podejrzewam, że podobne kwestie są uregulowane w kontraktach.
0
@Kidd Ale czy ktokolwiek z twórców go pociągał do odpowiedzialności? To nie jego wina, że ktoś go obrzucił błotem, ale też i nie wina producentów. I nie maja oni obowiązku aby ponosić koszty tego zniesławienia. Tak to działa i to nie jest odosobniony przypadek. Nie pisze, że to pochwalam ale też jestem w stanie to zrozumieć.
0
@Kidd Niby dlaczego? Skoro obrzucono go błotem to chyba logiczne, że twórcy nie chcieli ponosić kosztów z jego powodu, tylko się odsunęli od tej sprawy. Być może takie zapisy są zresztą w kontraktach Co innego gdyby to oni byli winni zniesławienia.
0
Szok, niedowierzanie, konsternacja...
1
@LS Serio uważasz,że wszystkie procedury są po pierwsze wzorowe, a po drugie ich stosowanie jest zasadne w każdych okolicznościach? Ja uważam, że człowiek o największej wyobraźni nie jest w stanie stworzyć przepisów czy procedur które w zderzeniu z życiem uwzględnią wszelkie przypadki.
2
@barcelonaLM Zaraz, zaraz - sugerujesz, że pisowcy chcą wprowadzić przepisy które umożliwią pociągnięcie ich do odpowiedzialności? Gdzie jest ten projekt bo coś za pięknie to brzmi.
0
@Emhyr To są Stany - tam firmy czy ludzie są pozywani ze sporo dziwniejszych powodów. Wystarczy poczytać jakie idiotyzmy znajdują się nieraz na instrukcjach obsługi różnych urządzeń - typu - "nigdy nie prasuj ubrania na ciele" - taki zapis wynika z tego, że ktoś prawdopodobnie kiedyś pozwał producenta żelazek za szkody z takiego stosowania wynikłe.
1
@Comentateiro Co rozumiesz pod pojęciem uniezależnić? Wzięcie kredytu hipotecznego to też w pewnym sensie uzależnienie się na kilkadziesiąt lat. Poza tym co według ciebie odpowiednie instytucje powinny robić? Podnosić stopy czy obniżać?
1
@Ksavix Kolego - w którym miejscu napisałem, że słucham Atora? Mnie sam sposób jego wymowy na tyle odstręcza, że nie jestem w stanie tego słuchać. Ktoś tu wczoraj wrzucił jakiś filmik od niego - odpaliłem nawet nie wiedząc,że to z jego kanału, obejrzałem jakieś 3 minuty słuchając tego wywiadu i tyle. Ktoś pytał dziś o informację która padła w tym wywiadzie to podrzucam źródło o jakim wiem.
0
@Uukasz_93 A jeszcze odnośnie tego węgla - nie znam tych doniesień, ale jeśli takie coś faktycznie ma miejsce to nie mam słów. Żyjemy nawet nie w państwie ale w całej unii państw. Unii, która narzuca normy na wszystko - nawet na krzywizny bananów i tym podobne bzdury. To jakim cudem może na nasz wspólny unijny rynek trafić produkt który też posiada na pewno ściśle i konkretnie określone normy jakie powinien spełniać. Więc jak to możliwe, że to w ogóle trafia na rynek i nikt tego nie kontroluje i nikt za to nie odpowiedział prawnie że do tego dopuścił, że to sprzedał , albo że tego nie dopilnował.
0
@sonek Wczoraj ktoś wrzucał tu wywiad z jakimś gościem który o tym mówił. Chyba Ator to komentował to pewnie na jego kanale znajdziesz dane tego faceta co o tym mówił.
0
@Kessie Dest zrobił robotę.
0
@FC1899Barca Mentzen jak na razie usilnie pracuje nad rozpadem Konfy. Rozpoczynając swe potyczki z Dziamborem, który chyba ma najmniejszy negatywny elektorat z najbardziej znanych postaci Konfy może przynieść im większe straty procentowe niż wypowiedzi Korwina.
1
@FC1899Barca No w huk inteligentne. Gdyby rzeczywiście były takie sprytne to nie dawałyby się wykorzystywać i podporzadkowały sobie rasę ludzką.
0
@tomek8756 W takim razie trzeba zakładać plantację.
0
@AdiKingu96 Zaczekaj aż się zaczną. Ostatnie Euro też jakoś mnie nie emocjonowało tuż przed ale jak się rozpoczęło, to wciągnęło mnie na maxa.
1
@Xwowrak Zacznij od naładowania tego zwykłego akumulatora. Może pomóc a nic nie kosztuje i nie zaszkodzi.
0
@ObiwanKenobi Sprytna strategia. Tyle,że płacąc akcyzę za alkohol i tak wspierał reżim.
1
@Herato Kounde, Ferrana i Raphinhii jeszcze nie ma co oceniać.
2
@Kusco15 Braun to agent? Możesz to rozwinąć?
0
@Walker Ale dlaczego niby nie? Mentzen przecież sam potwierdził u Stanowskiego że to jest najlepszy układ.
8
@FC1899Barca W skali kosmosu to my jesteśmy niczym wirujący liść opadający z drzewa. To trwa moment a nam się wydaje że te tysiące lat naszego istnienia to jakaś wieczność.
0
@bartas97 Za Władimira Władimirowicza. Tylko wtedy uważaj żeby ci jakis Ukrainiec nie przy-ał
0
@KrwawiaceoczyVEB No jeśli jest taka klauzula to już to wygląda spoko.
0
@Herato Jego największy atut to taki,że piłka go szuka i wie jak się ustawić aby mieć okazję do strzału. Czyli ma to za co Haaland czy Inzaghi byli czy są doceniani. Warto to wykorzystać.
0
@ranger3120 Tak. Tylko w tobie. Olej te tematy bo szkoda czasu na takie głupoty.
0
@michal26 Ale to już wina Mentzena,że wyciąga takie sprawy. Co się dziwić skoro on sam u Stanowskiego przyznał,że i tak czerpie profity z tego że udziela się w polityce,a gdyby mial wpływ na władzę to musiałby jeszcze ponosić odpowiedzialność i byłby z tego rozliczany.
0
@Toretto Zapytałbym jak znosi to, że nieznani i często anonimowi ludzie tak po nim jadą i czy bierze to do siebie i ogólnie jak do tego podchodzi.
0
@michal26 No właśnie na to nie wygląda. Tam wszystko było już ustalone i podpisane ale Mentzen odgrywa się na Dziamborze i Sośnierzu,za to że po tych różnych wpisach Korwina odwrócili się wtedy od niego.