9

@mextexperu Czy tobie się sufit na głowę spadł? Cóż to ma tutaj za znaczenie? Wziąłby innego adwokata to byś krzyczał, że wziął obrońcę tego od Amber Gold albo matki Madzi, albo jakiegoś mordercy czy malwersanta? Kogo miał wziąć ? Przedszkolankę?

0

@Criss18Barca Ech. Masz zupełna rację. Nasz kraj jest oplątany niczym pajęczą siecią przez takie partyjne układy o jakich nie ma się pojęcia. Podam taki przykład jaki znam. Swego czasu był problem ze spalarniami smieci które nie wyrabiały się z przerobem i do tego wywindowały ceny. Ale głównym problemem było to że mogły decydować od kogo przyjąć śmieci a od kogo nie zasłaniając się brakiem mocy przerobowych. Wówczas ten kogo pominęły miał spory problem bo albo nie miał gdzie składować ale też narażał się na wysokie kary za to składowanie. I w jednej ze spalarni która obsługiwała mój region zamieszkania został kiedyś obsadzony człowiek z nadania PO,który mógł tym samym robić problem tym samorządom gdzie rządził ktoś kto mu nie pasował. Skończyło się to u nas tak,że wysłano z gminy delegację do tej spalarni a w skład tej delegacji wchodził człowiek stojący na czele lokalnych struktur PO,bo ktoś z gminy go dobrze znał i mógł go o to poprosić. Tak właśnie się załatwia sprawy w Polsce w XXI wieku.

0

@Kazragore Akurat tu jest to ukazane z innej strony. Ciekawe jest to co ten koleś mówi jak im się to udaje i jak to wygląda od strony proceduralnej takie uzyskanie połączenia. No i to jest raczej jasne, że na pewno mieli jakieś wsparcie służb rosyjskich.

1

Podrzucam bardzo ciekawy materiał dotyczący telefonu rosyjskich pranksterów do prezydenta Dudy.

0

@michal26 Ale nie wiem do czego pijesz teraz? Do nazewnictwa? Czy to był terroryzm,czy to było uzasadnione użycie wojska? Dla mnie - szarego człowieka nie ma to żadnego znaczenia jak się to nazwie. Ja nie popieram żadnego z tych przypadków. Jedyne użycie wojska jakie dopuszczam to w wojnie obronnej. Ale też zdaję sobie sprawę,że nie znając wszystkich faktów i analiz nie mam dostępu do wiedzy i wiem tylko tyle, ile decydenci tam na górze postanowili abym wiedział.

0

@StanleyIII Póki co to USA prowokuje zamieszczając znieksztalconą flagę Iranu na swoich mediach społecznościowych. Banda pajaców. Mam nadzieję, że USA przegrają.

0

@ElKamil Póki co to chyba Francja i Anglia. Poczekajmy jeszcze co pokaże Brazylia w drugim meczu.

0

@Katalonbar No. Please God no.

0

@kuczyniak Niestety nie. Spójrz na naszą grupę. Karakany dostaly w czapę od Arabii,a i tak sa teraz przed nimi. Bez sensu to ale co zrobisz.

0

@A4ron Tam może być remis vo Japonia postawi im ciężkie warunki.

0

@AmigoBlancos Oni nie wygrają z Kostaryką

1

@tomek8756 Don't make stupid people famous"

0

@cchesterr43 A już ty tam wiesz najwięcej kto tam zginąl i w jaki sposób.

0

Szok,niedowierzanie,konsternacja...

1

@Janiama Niemcy - Hiszpania 1-3

3

@siuuu Na takie bydło tylko seria z kałacha,a potem śmieciarki wysłać.

0

@michal26 Zgadzam się jeśli chodzi o grupy D,E,F.

1

@Destroyer_of_Worlds Dziwne masz te rozkminy.

1

@IronSanHybrid Hehe. Piękny obrazek. Niczym Chiellini na Euro.

0

@siuuu To na pewno, ale tez trzeba byc trochę odklejonym aby w tamtych latach miec problem ze znalezieniem pracy.

1

Z Milanu poprzez Barcę do Fulham? Nie ma szans by tam przeszedł.

0

@Barcanajlepszyteam Już raz też mówił,że kończy z reprezentacją,więc nie ma co ufać temu małemu krętaczowi skoro z gęby wiadomo co robi.

3

@Sysia11 Otóż to. Więc bez sensu takie porównywanie statystyk z mundialu. Albo taki Ibra. Gdyby gral we Francji to tez mialby szansę na kosmiczne liczby. Z drugiej strony taki Klose który nie był jakimś zawodnikiem ze ścisłego topu wszechczasów nabił takie liczby dzięki temu że gral w dobrej reprezentacji.

3

@Sysia11 Idąc tym tropem to jaką ma Lewy a jaka ma messi?

0

@maniak33333 Akurat kluby to jest trochę inna bajka. Ale nadal nie dostrzegasz o co chodzi. Przeciez masz wolny wybór i nikt ci niczego nie nakazuje ani nie narzuca. Ale jednoczesnie ja mam prawo miec swoje zdanie na ten temat i ty też nie masz prawa mi nic narzucać.

0

@AlexDark00 Raczej odbicie twojego argumentu o narzucaniu komuś prawdy skoro tego nie robię. Widzę,że zrozumiałeś.

0

@PIETREKs Wyjście z drugiego miejsca? Trochę słabo.

4

@AlexDark00 Ja nic nikomu nie narzucam,tylko napisałem swoje zdanie na ten temat,a ty nie narzucaj mi swojego podejścia do tej sprawy. Dla mnie to dziwne i nienormalne i żadne argumenty tego nie zmienią. Nie narzucaj mi więc swojej prawdy.

8

@AlexDark00 Żeby w meczu z Polską i to o awans kibicować przeciwnikowi,to już wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie. Nawet tego nie tłumacz w żaden sposób.

2

@UmtitiGOAT Jeśli jestes kibicem PSG albo Argentyńczykiem to normalne. Ale w każdym innym przypadku to co najmniej dziwne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?