@escarabajo Kurczę. Pomyliłem się. Chodziło mi oczywiście o Senegal- Anglia. No jak to co? Senegal wygra i przy tym wyniku możemy nawet przegrać z Francją.
@Comentateiro Co tam biadolisz znowu. Nawet jak przegramy z Francją to przeciez dużo zależy tez od wyniku Argentyna- Australia. Nie ma co się martwić na zapas.Będzie dobrze.
@P33ck Mój ulubiony film z nim to "W imię ojca". Pamiętam jak za gówniarza go obejrzałem i wstrząsnął mną do głębi. Do dziś to pamiętam jakbym dostał fangę między oczy.
@Donnie_Darko Ja pier---ę. Człowieku weź się zdecyduj. Najpierw na każdym kroku jest umniejszanie Ronaldo i podkreślanie że to inny poziom piłkarski i nie ma co go porównywać z Messim, a potem przy każdej możliwej okazji do tych porównań jednak dochodzi. No to albo jedno albo drugie.
@okiemtypera_lucaxx95 Myślę że ci co byli przeciwko Argentynie to się cieszą, a teraz biadola i narzekaja ci co kibicowali Argentynie bo pni już wczesniej pluli się o styl gry.
1
@escarabajo Kurczę. Pomyliłem się. Chodziło mi oczywiście o Senegal- Anglia. No jak to co? Senegal wygra i przy tym wyniku możemy nawet przegrać z Francją.
1
@Comentateiro Co tam biadolisz znowu. Nawet jak przegramy z Francją to przeciez dużo zależy tez od wyniku Argentyna- Australia. Nie ma co się martwić na zapas.Będzie dobrze.
0
@Bartula Ja już mu nie ufam odkąd oszukał cały świat mówiąc,że Putin nie zaatakuje Ukrainy.
1
@P33ck Mój ulubiony film z nim to "W imię ojca". Pamiętam jak za gówniarza go obejrzałem i wstrząsnął mną do głębi. Do dziś to pamiętam jakbym dostał fangę między oczy.
0
@Worny Jedyne co mnie obchodzi to awans Maroko,a w meczu Chorwacji z Belgią nikomu nie kibicuję. No moze z lekkim wskazaniem na Belgię.
0
@Donnie_Darko Ja pier---ę. Człowieku weź się zdecyduj. Najpierw na każdym kroku jest umniejszanie Ronaldo i podkreślanie że to inny poziom piłkarski i nie ma co go porównywać z Messim, a potem przy każdej możliwej okazji do tych porównań jednak dochodzi. No to albo jedno albo drugie.
0
@antymadridista100 Francja- Polska 1-1 i awans Polski po karnych
Australia-Argentyna 0-0 i awans Australii po karnych..
0
@Nicram Człowieku awansowali i resztę mam dzisiaj w dupie. To nie czas na krytykę i narzekanie. Awans to powód do radosci i optymizmu
0
@okiemtypera_lucaxx95 Myślę że ci co byli przeciwko Argentynie to się cieszą, a teraz biadola i narzekaja ci co kibicowali Argentynie bo pni już wczesniej pluli się o styl gry.
1
@IronSanHybrid Stonoga fajnie to podsumował po czerwonej kartce Lewego w Barcy.
1
Komentarz usunięty
0
@bari_94 I dobrze. Jeszcze żeby odpadli jak najszybciej to dopiero się splacze.
0
Arabia gol. Mamy awans.
0
W drugim meczu 7 min doliczyli
0
Ja piernicze. Alez emocje
0
@parpe Ale zeby oni odpadli to musimy chociaz zremisowac. Trzeba wierzyc do konca.
0
Ale się porobiło. Ależ ja tej argentyny nienawidze. Nawet jakby oni z niemcami grali to pierwszy raz w zyciu bym niemcom kibicował.
4
Ale ten Acuna jaki to obrzydliwy typ z mordy.
0
@Barca1992 A my dostaniemy gola w koncowce i wypad z turnieju? To juz lepiej niech ich Francja pogoni bo i tak z nimi nie maja szans.
1
@Barca1992 I my spadamy na drugie miejsce i trafiamy na Francje? To juz wolę abysmy sami wywalili tych karakanow po wygranej.
0
Komentarz usunięty
0
Kurna aż se łapę uszkodziłem przy klaskaniu.
2
To jest parodia normalnie.
1
@Janiama Polska - Argentyna 2-1
Arabia Saudyjska - Meksyk 2-0
0
@Janiama Polska - Argentyna 2-1
Arabia Saudyjska - Meksyk 2-0
0
@TheNekro94 Przeciez Niemcy z grupy nie wyjdą.
0
@tomek8756 Jak ja nawet nie wiem to to jest.
0
@Emhyr Wiesz Europa zmęczona ciężkim sezonem. Topowi gracze maja w nogach po 50-60 spotkan w sezonie.. A nie czekaj.
0
@Poversky1000 Tyle że gra idzie nie o awans a o uniknięcie Francji.
1
@Faro Też myślę,że Arabia wygra z Meksykiem.