@kubix05 Co jak co ale logo CPN to najlepsze logo w historii świata. Przeciez to prawdziwy geniusz wymyślił. Nawet nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
@Dalhi Po pierwsze i najważniejsze to będzie to decyzja tylko i wyłącznie de Jonga. Klub raczej też powinien go zostawić jesli chodzi o względy sportowe, natomiast nie wiem jak to wygląda od strony ekonomicznej. Ale na siłę go nie uda się wypchać.
@Toretto Aż tak to nie było. Wtedy wchodziłby w grę bezpośredni mecz, którzy Szwajcarzy wygrali. Ale i tak to była głupota bo należało powalczyć o kolejną bramkę , która przy bramce Serbii dałaby awans Kamerunowi. Osłabianie zespołu przez taką głupotę to skandal.
@kynio302 Po co to mieszać do sportu? Kto popiera? Jacyś konkretni piłkarze? Ładną otwartą piłkę grali, tylko z obroną trochę nie dojechali. Szkoda ze odpadli bo ciekawe mecze były z ich udziałem.
0
@FCBparasiempre Co ty tu szwargolisz po czort wie jakiemu? Napisz lepiej po prostu - za Argentyną jesteś czy za Australią?
0
@wojtekfcb79 Odstaw lepiej te media człowieku.
2
@kubix05 Co jak co ale logo CPN to najlepsze logo w historii świata. Przeciez to prawdziwy geniusz wymyślił. Nawet nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
1
@Przemek2323 Ło panie. Przecież dzis grają z mocarną Australią. Niemal jak te ogórki z jego farmerskiej ligi.
0
@DonMatteo901 taktyk
1
@Janiama Argentyna- Australia 1-1
0
@Dalhi Po pierwsze i najważniejsze to będzie to decyzja tylko i wyłącznie de Jonga. Klub raczej też powinien go zostawić jesli chodzi o względy sportowe, natomiast nie wiem jak to wygląda od strony ekonomicznej. Ale na siłę go nie uda się wypchać.
1
@Rastafarnianin To już dzisiaj późnym wieczorem - reprezentacja Argentyny w drodze na samolot do domu.
2
@Emhyr Jak dobrze,że ten Urugwaj odpadł.
0
@PatrykBarca Dzięki temu Katarczycy mogli godnie ich pożegnać. To byl najpiękniejszy obrazek tego mundialu jak narazie
1
@Janiama Holandia - Usa 1-2
0
Czyli dziś kolejny z graczy Barcy żegna się z mundialem. Pytanie czy będzie to Dest, czy Depay i de Jong.
1
@barcelonaLM Co ten polski sejm przyjmuje takie uchwały? Czy oni nie maja nic lepszego do roboty tylko zajmować się podobnymi bzdetami?
0
@Colon I to jest dobry prognostyk na ten mecz. Do boju Kangury!
0
@DonMatteo901 No czasem po prostu ta piłka nie chce wejść do bramki. Lukaku coś o tym wie.
0
@Volk Jak osiagniesz podobny wiek to wtedy zrozumiesz, że tak właśnie powinno być.
0
@Mns21 Myślę że pół na pół z lekkim wskazaniem na Holandię.
3
@koziar Do boju Kangury.
0
Czyli niepokonane na mundialu pozostały tylko drużyny Anglii,Holandii i Maroka
1
@mekston Ma jeszcze cztery mecze w tym roku, więc w każdym po bramce musiałby strzelić.
0
@damian.09 Jak zwał tak zwał ale mimo wszystko akurat po nim bym się tego nie spodziewał. Zawsze go miałem za gracza z prawdziwą klasą.
0
@MESSIah16 Nie spodziewałem się takiego buractwa akurat po Cavanim.
0
@mrboom I cyk, zdjęcie wysłane do odpowiednich służb...
1
@PatrychoO Ja bym jeszcze chciał Australię i Maroko
3
@Toretto Aż tak to nie było. Wtedy wchodziłby w grę bezpośredni mecz, którzy Szwajcarzy wygrali. Ale i tak to była głupota bo należało powalczyć o kolejną bramkę , która przy bramce Serbii dałaby awans Kamerunowi. Osłabianie zespołu przez taką głupotę to skandal.
2
@kynio302 Po co to mieszać do sportu? Kto popiera? Jacyś konkretni piłkarze? Ładną otwartą piłkę grali, tylko z obroną trochę nie dojechali. Szkoda ze odpadli bo ciekawe mecze były z ich udziałem.
0
@Katalończyk 99 Dla mnie pełnią konsekwencji za tamto zagranie było dzisiejsze odpadnięcie. Sprawiedliwości stało się zadość.
0
@Poversky1000 Nie rozumiem o co ci chodzi.
1
@Janiama Brazylia Kamerun 0-2
Szwajcaria Serbia 1-2
0
@Cule1234 Nie wiem czy od razu ale on poleci na bank. Za te decyzje i za kwasy w drużynie. Cavani już wcześniej go krytykował.