9 grudnia 2022, 22:56
0
Ech. No i nie udało się,choć już tak pięknie się zapowiadał mundialowy wieczór.
9 grudnia 2022, 22:55
Lautaro musisz to zmarnować.
9 grudnia 2022, 22:54
Tak sie konczy pajacowanie przy karnych. Zawsze mnie to cieszy
9 grudnia 2022, 22:27
3
Kiedy wszyscy myśleli,że mundial wygra któryś z weteranów,ale nikt nie stawiał na van Gaala.
9 grudnia 2022, 22:23
Czy ten Timber jeszcze na oko widzi? Bo tak mu napuchło?
9 grudnia 2022, 22:08
Argentyna już obłęd w oczach.
9 grudnia 2022, 22:02
Jezus maria Kocham ten sport.
9 grudnia 2022, 21:52
Strzelcie z wolnego. Błagam.
9 grudnia 2022, 21:51
2
I tylko żółta za to? Parodia normalnie
9 grudnia 2022, 21:48
@DCHX Jak jedna wspólna? Razem z pannami? I na pewno nie jest to w ogóle krępujące dla nikogo.
9 grudnia 2022, 21:46
@Doren01 Mecz jeszcze trwa.
9 grudnia 2022, 21:44
Goool. Jeszcze jeden.
9 grudnia 2022, 21:39
@Doren01 Żartujesz sobie prawda?
9 grudnia 2022, 21:35
Dajcie spokój. Żeby Chorwacja stanęła na wysokości zadania,a Holandia tak skiepściła
9 grudnia 2022, 21:33
Jezu Oby tylko nie strzelili.
9 grudnia 2022, 21:26
1
No jak Luuk wchodzi aby ratowac wynik,to wiedz że coś wpadnie.
9 grudnia 2022, 20:47
Hahaha. Zaraz powyciąga czerwone i będzie koniec balu.
9 grudnia 2022, 20:45
Pamiętajmy,że w przypadku równego bilansu punktów i bramek liczą się kartki.
9 grudnia 2022, 20:43
Komicznie to wyglądało jak ten Timber powalił Acunę.
9 grudnia 2022, 20:35
Oj kurczę się narobiło. Oranje odrabiać.
9 grudnia 2022, 20:31
@Irmscher10 Weź - już kolejny wpis tego typu. Ktoś już wytykał czemu było dużo kibiców afrykańskich drużyn.
9 grudnia 2022, 20:28
Nie no ja nie mogę z tego Acunii. Ależ to irytujący typ.
9 grudnia 2022, 20:00
Memphis, Frenkie - do boju !
9 grudnia 2022, 19:09
@Kengo Punkt następny w programie - usuwanie z egzaminów zadań o większym stopniu trudności bo mogłoby to być zbyt ofensywne względem niektórych osób.
9 grudnia 2022, 19:07
@Janiama Argentyna - Holandia 1-2
9 grudnia 2022, 18:54
@Antimadridista~ Otóż nie. Dziś nawet teoretycznie słabsze drużyny bez wielkich gwiazd mogą wygrywać z teoretycznym faworytem jesli tworzą zgrany kolektyw.
9 grudnia 2022, 18:47
Teraz jeszcze tylko awans Oranje i to będzie idealny mundialowy dzień.
9 grudnia 2022, 18:40
@P33ck A gdzie w takim razie są Chiny i Indie?
9 grudnia 2022, 18:38
Livakovic - Wodzu - rób swoje i prowadź do awansu.
9 grudnia 2022, 18:33
@barcelonaLM Otóż nie. Nie maja takiego doświadczenia w karnych.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ech. No i nie udało się,choć już tak pięknie się zapowiadał mundialowy wieczór.
0
Lautaro musisz to zmarnować.
0
Tak sie konczy pajacowanie przy karnych. Zawsze mnie to cieszy
3
Kiedy wszyscy myśleli,że mundial wygra któryś z weteranów,ale nikt nie stawiał na van Gaala.
0
Czy ten Timber jeszcze na oko widzi? Bo tak mu napuchło?
0
Argentyna już obłęd w oczach.
0
Jezus maria Kocham ten sport.
0
Strzelcie z wolnego. Błagam.
2
I tylko żółta za to? Parodia normalnie
0
@DCHX Jak jedna wspólna? Razem z pannami? I na pewno nie jest to w ogóle krępujące dla nikogo.
0
@Doren01 Mecz jeszcze trwa.
0
Goool. Jeszcze jeden.
0
@Doren01 Żartujesz sobie prawda?
0
Dajcie spokój. Żeby Chorwacja stanęła na wysokości zadania,a Holandia tak skiepściła
0
Jezu Oby tylko nie strzelili.
1
No jak Luuk wchodzi aby ratowac wynik,to wiedz że coś wpadnie.
0
Hahaha. Zaraz powyciąga czerwone i będzie koniec balu.
0
Pamiętajmy,że w przypadku równego bilansu punktów i bramek liczą się kartki.
0
Komicznie to wyglądało jak ten Timber powalił Acunę.
1
Oj kurczę się narobiło. Oranje odrabiać.
0
@Irmscher10 Weź - już kolejny wpis tego typu. Ktoś już wytykał czemu było dużo kibiców afrykańskich drużyn.
1
Nie no ja nie mogę z tego Acunii. Ależ to irytujący typ.
0
Memphis, Frenkie - do boju !
0
@Kengo Punkt następny w programie - usuwanie z egzaminów zadań o większym stopniu trudności bo mogłoby to być zbyt ofensywne względem niektórych osób.
1
@Janiama Argentyna - Holandia 1-2
0
@Antimadridista~ Otóż nie. Dziś nawet teoretycznie słabsze drużyny bez wielkich gwiazd mogą wygrywać z teoretycznym faworytem jesli tworzą zgrany kolektyw.
1
Teraz jeszcze tylko awans Oranje i to będzie idealny mundialowy dzień.
0
@P33ck A gdzie w takim razie są Chiny i Indie?
2
Livakovic - Wodzu - rób swoje i prowadź do awansu.
0
@barcelonaLM Otóż nie. Nie maja takiego doświadczenia w karnych.