@mekston To jeszcze zależy czy są niepotrzebne. W piłce ręcznej te miejsca są chyba od razu pewnym elementem eliminacji do kolejnych turniejów. W piłce nożnej nie ma to sensu.
@against_modern_football Udział w półfinale też trzeba wywalczyć. Dla mnie zmuszanie graczy do jeszcze jednego dodatkowego wysiłku to przesada. Euro bez tego meczu przegranych ekip doskonale daje sobie radę. Mundial też mógłby się bez tego obyć.
@Ojciec5tkidzieci Okoliczności tego wyzionięcia ducha są dosyć ciekawe, bo Rasputin wyjątkowo uparcie trzymał się życia i mimo, że był otruty, trzykrotnie postrzelony i obity pałką to dopiero utopienie załatwiło sprawę.
@Rysiu Przy likwidacji meczu o trzecie miejsce obie przegrane ekipy powinny zostać uhonorowane brązowymi medalami. Roberto Martinez 2018 - "Teraz przede wszystkim będę musiał się skupić na kwestii mentalnej, bo mam dwudziestu trzech bardzo rozczarowanych piłkarzy." Louis van Gaal 2014 - "Najgorsze w tym jest, że przegrany takiego pojedynku kończy imprezę dwoma porażkami z rzędu. A przecież zajęcie czwartego miejsca w mundialu powinno być odbierane jako sukces".
@bodzio10 Trochę inna sytuacja gdy podczas startu wszystkich naraz wyłania się podczas rywalizacji pierwsze 3 miejsca a inna gdy ci którzy odpadli z głównej rywalizacji muszą jeszcze rozgrywać mecz w zasadzie o nic. Często pojawiały się głosy z ekip które miały rozgrywać ten mecz, że to nie ma sensu, że świeżo po porażce ciężko wykrzesać z siebie dodatkową motywację.
Mecz o trzecie miejsce na mundialu? Top czy flop? Czy rozgrywanie takiego meczu przegranych ekip ma jakiś sens? Według mnie mecze o trzecie miejsce powinny być zlikwidowane.
@MESSIah16 Tyle,że z finansowego punktu widzenia utrzymanie tego klubu w podobnym modelu nie ma żadnego sensu. Liga francuska generuje niskie przychody i niską oglądalność w porównaniu do klubów angielskich. A chcąc ściągać uznanych graczy trzeba im ten poziom ligi odpowiednio zrekompensować. To jest skarbonka bez dna i nie sądzę, aby znaleźli takiego sponsora.
0
@Survier Oby tak było.
0
@Emhyr Za darmo można byłoby rozważyć. A tak to niech się walą.
5
@KluivertFCB Ja też za Francją.
0
@anxted Ja tam hez googla jej wcale nie kojarzę. No chyba że po jakiejs roli i nawet nie wiem.
1
@hayek A kto to jest Barbara Brylska?
0
@urbipl Ucieka skubana.
0
@Culers Mbappe of course.
2
@takisobiektos Brozovic tez miał kontuzję w ostatnim meczu,tam grali ci którzy byli dostępni.
0
@kubix05 Zwłaszcza w zachodniej Europie będą ich miło wspominać.
1
@marcin62 Tusek też ma zdjęcie z Putinem to u nas też prawie jak w Rosji.
1
@Janiama Chorwacja -Maroko 0-0
0
@MesQueUnClub96 Najpierw to niech on wygra Euro tak jak Ronaldo.
0
@Rewolucja123 "Assgentina" - dobre nie znałem wcześniej.
0
@mekston To jeszcze zależy czy są niepotrzebne. W piłce ręcznej te miejsca są chyba od razu pewnym elementem eliminacji do kolejnych turniejów. W piłce nożnej nie ma to sensu.
0
@against_modern_football Udział w półfinale też trzeba wywalczyć. Dla mnie zmuszanie graczy do jeszcze jednego dodatkowego wysiłku to przesada. Euro bez tego meczu przegranych ekip doskonale daje sobie radę. Mundial też mógłby się bez tego obyć.
0
@mekston Akurat jeden chyba gral z Brazylią po ich historycznej kompromitacji jak dobrze pamiętam.
0
@Kamiloza91 Ja bym Złote Piłki przyznawał na każdą formację w kategoriach bramkarz,obrońca,pomocnik i napastnik.
0
@Deviler Odwróć ich płac tabelę i Michniewicz na czele.
1
@bodzio10 No niby tak,ale ja jestem gorącym zwolennikiem tego rozwiązania jakie jest na Euro.
4
@Ojciec5tkidzieci Okoliczności tego wyzionięcia ducha są dosyć ciekawe, bo Rasputin wyjątkowo uparcie trzymał się życia i mimo, że był otruty, trzykrotnie postrzelony i obity pałką to dopiero utopienie załatwiło sprawę.
3
@Rysiu Przy likwidacji meczu o trzecie miejsce obie przegrane ekipy powinny zostać uhonorowane brązowymi medalami.
Roberto Martinez 2018 - "Teraz przede wszystkim będę musiał się skupić na kwestii mentalnej, bo mam dwudziestu trzech bardzo rozczarowanych piłkarzy."
Louis van Gaal 2014 - "Najgorsze w tym jest, że przegrany takiego pojedynku kończy imprezę dwoma porażkami z rzędu. A przecież zajęcie czwartego miejsca w mundialu powinno być odbierane jako sukces".
1
@bodzio10 Trochę inna sytuacja gdy podczas startu wszystkich naraz wyłania się podczas rywalizacji pierwsze 3 miejsca a inna gdy ci którzy odpadli z głównej rywalizacji muszą jeszcze rozgrywać mecz w zasadzie o nic. Często pojawiały się głosy z ekip które miały rozgrywać ten mecz, że to nie ma sensu, że świeżo po porażce ciężko wykrzesać z siebie dodatkową motywację.
0
Mecz o trzecie miejsce na mundialu? Top czy flop? Czy rozgrywanie takiego meczu przegranych ekip ma jakiś sens? Według mnie mecze o trzecie miejsce powinny być zlikwidowane.
0
@Firestone No to w końcu chodzi o pokojowe przesłanie czy wręcz przeciwnie?
0
@Fabik87 Po prostu trafił na odpływ.
0
@Yanek "jutro 3/4 świata będzie kibicować Leo" - no i to jest argument. I właśnie dlatego od lat Chiny wygrywają mistrzostwo świata. A nie ... czekaj.
3
@siuuu Co w tym było złośliwego bo nie wyłapałem?
0
@Borry Chcesz doprowadzić do wojny na górze,gdy Bóg i Allah bedą rozstrzygać miedzy sobą wynik meczu?
3
@MESSIah16 Tyle,że z finansowego punktu widzenia utrzymanie tego klubu w podobnym modelu nie ma żadnego sensu. Liga francuska generuje niskie przychody i niską oglądalność w porównaniu do klubów angielskich. A chcąc ściągać uznanych graczy trzeba im ten poziom ligi odpowiednio zrekompensować. To jest skarbonka bez dna i nie sądzę, aby znaleźli takiego sponsora.
1
@Tomek_TF Po co ich w ogóle porównywać? Inne czasy,inni zawodnicy,inni ludzie. Każdy z nich napisał lub pisze swoją historię i tyle.