@Bobo25 Ale po upływie roku to na tobie ciąży obowiązek udowodnienia winy sklepu. Co jest w zasadzie ciężkie do wykonania. Dlatego z rękojmi warto korzystać do roku od zakupu bo potem mogą wyniknąć problemy.
@Xwowrak Jesteś pewny,że LG wymaga koniecznie tej karty gwarancyjnej? Bo takie zapisy sa u wielu producentów w regulaminie gwarancji ale w praktyce nikt tego potem nie żąda. Kontaktowałeś się już z ich serwisem?
@Bobo25 No dokładnie o tym mówię - o tym okresie domniemania. Nie wiedziałem, że wydłużono ten okres do roku. Jeśli sklep po tym okresie to przyjmie i naprawi to ok. Ale jeśli będą robić problemy to konsument musi im udowodnić, że wada towaru była już w momencie zakupu.
@Bobo25 Pamiętaj, że jeśli korzystasz z tytułu rękojmi to do 6 miesięcy od zakupu wina sklepu jest przyjmowana bez wątpliwości, po tym okresie należy tą winę samodzielnie udowodnić.
@ElKamil Cygańskie życie -trzeba to lubić. Jak sami kierowcy tirów o sobie mówią - są jak psy - jedzą z miski, śpią w budzie i sikają na koło. Niby ma to być takie śmieszne powiedzenie, ale jest w tym trochę gorzkiej prawdy.
@Deviler Jeszcze z dekadę temu bym to zrozumiał. Ale teraz większość zawodników kadry gra w topowych europejskich klubach, a nie w ekstraklasie więc jakie niby realia ma znać ten trener? Poza tym jeśli to stanowi jakiś problem to może wziąć sobie kogoś na asystenta.
@Comentateiro Oj nie - tego jakoś nie pamiętam. @jedrek7000 Zorro to klasyka - najbardziej pamiętam takiego grubego z wąsikiem. To jak już przypominacie inne podobne seriale to podrzucę jeszcze "Dr Quinn".
@gaucho104 To jeszcze tak przyrównując do Niemiec, kult Stalina jest dość powszechnym zjawiskiem w obecnej Rosji. Nie słyszałem żeby w Niemczech kult Hitlera był równie powszechny. Wiadomo, że obecni Rosjanie nie mają wiele wspólnego z tamtymi zbrodniami ale nadal dla mnie to porównanie jakie zastosował Korwin nie ma najmniejszego sensu. Zbrodnie wówczas istniejącego państwa porównał do zbrodni wykonanych przez przedstawicieli innego państwa na terenie nieistniejącej Polski.
@gaucho104 Akurat Korwin nie popełnił tego wpisu o Niemcach i nazistach, tylko o Rosjanach i komunistach. A czy w przeszłości to robił to nie wiem. Ale jest jeszcze taka odpowiedzialność którą ponosi państwo. A w każdym państwie znajdą się osoby które z czystym sumieniem mogą umyć ręce od zbrodni przypisywanych ich państwu. Nie w tym rzecz. To aparat ówczesnej Rosji był odpowiedzialny za zbrodnie w Katyniu. Nie ma różnicy czy wówczas tam rządziłby car czy rządził Stalin. Stalin czy komuniści którzy z pomocą Rosjan zdobyli władzę podczas rewolucji. Na dodatek przyrównywanie zbrodni popełnionych przez ówczesną Rosję do zbrodni popełnionych przez Niemców na terenie nieistniejącej wówczas Polski to już jest zupełnie pozbawione jakiejkolwiek logiki.
@betonito Aż poszukałem tego wpisu i po prostu ręce opadają co to za fikołek. Często można było znaleźć wpisy,że to nie Niemcy byli odpowiedzialni za 2 wojnę tylko naziści i jakieś nieistniejące państwo Nazistan . A teraz Korwin próbuje tu zastosować ten sam mechanizm? Nie Rosjanie tylko komuniści? Wtf?
2
@MESSIah16 Takie tam gadanie. Szewczenko i Owen zmienili ligi i zeszli na psy. Hazard to samo.
0
@sila101 Dopiero w czwartym.
3
@sila101 Najlepsza postać to Lalo Salamanca. Przy scenach z nim z każdym razem ciarki na plecach.
1
@VamosRakieta Zasadniczo
0
@Bobo25 Ale po upływie roku to na tobie ciąży obowiązek udowodnienia winy sklepu. Co jest w zasadzie ciężkie do wykonania. Dlatego z rękojmi warto korzystać do roku od zakupu bo potem mogą wyniknąć problemy.
0
@TR3YWAY Czytałeś ten felieton? Bo ten tytuł ma znamiona lekkiego clickbaitu,a bardzo mądre spostrzeżenia sa w tym felietonie zawarte.
0
@Xwowrak Jesteś pewny,że LG wymaga koniecznie tej karty gwarancyjnej? Bo takie zapisy sa u wielu producentów w regulaminie gwarancji ale w praktyce nikt tego potem nie żąda. Kontaktowałeś się już z ich serwisem?
0
@Bobo25 No dokładnie o tym mówię - o tym okresie domniemania. Nie wiedziałem, że wydłużono ten okres do roku. Jeśli sklep po tym okresie to przyjmie i naprawi to ok. Ale jeśli będą robić problemy to konsument musi im udowodnić, że wada towaru była już w momencie zakupu.
0
@Hasszz Ani z rodzynkami ani bez. Stanowcze NIE sernikom we wszelkiej postaci.
3
@Bobo25 Pamiętaj, że jeśli korzystasz z tytułu rękojmi to do 6 miesięcy od zakupu wina sklepu jest przyjmowana bez wątpliwości, po tym okresie należy tą winę samodzielnie udowodnić.
0
@ElKamil Jasne, że nie. Ale to nie zawód dla każdego. Zresztą jak każdy inny - trzeba choć trochę lubić to co się robi.
0
@Ptasior Ruskich niby zbanowali, a dziś czytałem że w Wołgogradzie ma być zorganizowany jakiś turniej międzynarodowy juniorów pod patronatem UEFA.
0
@LS - grasują myszy...
0
@ElKamil Cygańskie życie -trzeba to lubić. Jak sami kierowcy tirów o sobie mówią - są jak psy - jedzą z miski, śpią w budzie i sikają na koło. Niby ma to być takie śmieszne powiedzenie, ale jest w tym trochę gorzkiej prawdy.
1
@gaucho104 No i to jest super wiadomość.
0
@Deviler Jeszcze z dekadę temu bym to zrozumiał. Ale teraz większość zawodników kadry gra w topowych europejskich klubach, a nie w ekstraklasie więc jakie niby realia ma znać ten trener? Poza tym jeśli to stanowi jakiś problem to może wziąć sobie kogoś na asystenta.
2
@Comentateiro Oj nie - tego jakoś nie pamiętam. @jedrek7000 Zorro to klasyka - najbardziej pamiętam takiego grubego z wąsikiem.
To jak już przypominacie inne podobne seriale to podrzucę jeszcze "Dr Quinn".
0
@tristan87 To już trochę słabiej. Ale Żar tropików oglądałem głównie dla tej jego pięknej asystentki, więc pewnie dlatego tak mi zapadł w pamięć.
1
@tristan87 O proszę - to są tu jeszcze takie dinozaury jak ja?
0
@gaucho104 To jeszcze tak przyrównując do Niemiec, kult Stalina jest dość powszechnym zjawiskiem w obecnej Rosji. Nie słyszałem żeby w Niemczech kult Hitlera był równie powszechny. Wiadomo, że obecni Rosjanie nie mają wiele wspólnego z tamtymi zbrodniami ale nadal dla mnie to porównanie jakie zastosował Korwin nie ma najmniejszego sensu. Zbrodnie wówczas istniejącego państwa porównał do zbrodni wykonanych przez przedstawicieli innego państwa na terenie nieistniejącej Polski.
4
Pamiętacie może taki serial "Żar tropików"?
0
@gaucho104 Akurat Korwin nie popełnił tego wpisu o Niemcach i nazistach, tylko o Rosjanach i komunistach. A czy w przeszłości to robił to nie wiem. Ale jest jeszcze taka odpowiedzialność którą ponosi państwo. A w każdym państwie znajdą się osoby które z czystym sumieniem mogą umyć ręce od zbrodni przypisywanych ich państwu. Nie w tym rzecz. To aparat ówczesnej Rosji był odpowiedzialny za zbrodnie w Katyniu. Nie ma różnicy czy wówczas tam rządziłby car czy rządził Stalin. Stalin czy komuniści którzy z pomocą Rosjan zdobyli władzę podczas rewolucji. Na dodatek przyrównywanie zbrodni popełnionych przez ówczesną Rosję do zbrodni popełnionych przez Niemców na terenie nieistniejącej wówczas Polski to już jest zupełnie pozbawione jakiejkolwiek logiki.
0
@betonito Aż poszukałem tego wpisu i po prostu ręce opadają co to za fikołek. Często można było znaleźć wpisy,że to nie Niemcy byli odpowiedzialni za 2 wojnę tylko naziści i jakieś nieistniejące państwo Nazistan . A teraz Korwin próbuje tu zastosować ten sam mechanizm? Nie Rosjanie tylko komuniści? Wtf?
0
@ptrx Tylko kto tu kogo zgruzował? Bo na boisku to chyba ten brzydki francuski zawodnik z numerem 10 zgruzował tego bramkarza strzelając mu 4 bramki.
1
@barcelonaLM Z dystansem. Aczkolwiek ten Renard i tak nie jest moim faworytem. Jakoś nie lubię trenerów tego typu.
1
@Kondziubarca Zamiana trenera który awansował na tego który nie awansował z tej samej grupy na mundialu. Co może pójść źle?
1
@dv7wisnia Gdyby zwierząt nie należało jeść,to przecież nie byłyby zrobione z mięsa.
0
@xvcWinterSoldier Może ten - https://www.filmweb.pl/film/Zdarzenie-2008-411786
3
@RoberDzik Pałają żądzą?
0
@Ascend Myślę, że gdyby miał wrócić to byłby już wybrany zamiast Michniewicza.