1

@Ojciec5tkidzieci A gdzie tam som jakieś błendy?

1

@meteo100 Oj tak - audiobooki to najlepszy wynalazek dotyczący literatury- dzięki niemu można robić różne rzeczy i wykorzystać przy okazji czas na poznanie nowych pozycji.

0

@FcPortoFan1999 Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz,tak więc ta śmiała teza pozostaje obalona.

2

Czekam teraz na odszczekanie wszystkich pesymistów którzy już przed meczem wieszali psy na Setienie,a tymczasem jego klub rozpoczął całkiem udaną serię zwycięstw. Słucham. To kto jest debeściak?

0

@waletpl Co narzekasz? O jednej legendzie która teraz gra w PSG co chwilę pojawia się jakies info, a o drugiej muszą milczeć? Ja tylko 2 newsy o tym dopiero widziałem.

0

@_Adek_02_ Aha. To w takim razie się nie zgodzę. Nie był najgorszy,ale do topu naszych trenerów bym go jednak nie zaliczył.

1

@DonCarletto Brawo dla CR. W "Man in the High Castle" była fajna scena gdy sprzedawca opisywał jak to każdy zabytkowy przedmiot powinien posiadać swoją historię która podwyższa jego cenę kilkakrotnie. Bez tego gestu CR,ta opaska nie miałaby swojej historii i jej cena byłaby groszowa.

0

@BigDaglas Ale to twój kontener czy ten w którym odbierają od ciebie odpady? U nas to firma odbierająca zapewnia kontenery i je wymienia jeśli są uszkodzone.

0

@Cule1234 Niech zgadnę - może ich spece od PR im zabronili?

0

@_Adek_02_ Dlaczego był? Przecież nie skończył kariery.

3

Straszna historia - bestie są obok nas, a system zawiódł. Typ pobił gościa w jego własnym mieszkaniu - sąd nakazał mu wypłacić ofierze 2,5 tys zł. A potem ten psychol zjawia się u ofiary ponownie i próbując wymusić podpis, że mu wypłacił te 2,5 tys zł zakatował go na śmierć. To jest poebane.
https://gazetaolsztynska.pl/gizycko/897331,Brutalne-holowanie-i-smierc-w-stawie.html

2

@waletpl Pewnie wyszli z założenia,że zwykłe rozgrywki sportowe widz ma już dostępne i ciężko by było z nimi konkurować. Im pewnie chodzi o nową widownię i dlatego te wszystkie pomysły.

0

@bartekvisca To trzymaj się za kieszeń bo w lutym wchodzi embargo i dopiero odczujemy wzrost cen.

3

@waletpl W jakim sensie zidocenie? Sprawne posunięcie marketingowe tylko po to aby się o tym mówiło i ludzie się zastanawiali o kogo chodzi.

0

@Pawci023x Difycashback w operze

0

Artykuł nie podejmuje jednej dosyć istotnej kwestii - gdyby Barca się nie zgodziła na obniżkę,to Griezmann nadal grywałby tylko ogony w klubie i istniała możliwość braku powołania na mundial. A wówczas cała ta dyskusja o pomyłce byłaby rozpatrywana z odmiennego punktu widzenia i groziłaby katastrofą dla budżetu.

1

@zenoowity W zasadzie każde tłumaczenie jest zabawne dla kogoś kto słucha gdy próbujesz udowodnić,że nie jesteś wielbłądem.

0

@Bezhistorii A ja kilka dni temu na takie cuś natrafiłem -

0

@Kondziubarca Oby z tym Milanem to tak było. A co do Anglii to trzymam kciuki za Arsenal

1

@MesQueUnClub_87 Wielu ludzi to robi. To nadal żywe powiedzenie.

0

@talizmo No i dobrze. To ile ten jeden człowiek emocji zapewnia i jak te mecze które prowadzi zapadają w pamięć, to mało która drużyna potrafi sprawić.

1

@norbi77 Lis miał rację mówiąc,że ludzie wcale nie są tak głupi jak nam się wydaje. Sa o wiele bardziej.

5

@TheNekro94 Tracą piłkę!!! Atak!!! Goool goool!!! 31 do 30 dla Polski!!! 4 sekundy do końca..

0

@kulek22 Podobno jakiś Uzbek co nie chciał oddać numeru 7 jest na wylocie.
Lepsze jest info,że Ronaldo i Georgina złamią saudyjskie prawo jeśli zamieszkają razem i cała nadzieja,że dostaną specjalny przywilej.

0

@dorkizos Chyba strażak.

0

@PatriBarca Piszesz tak jakby jeden i drugi spadli z jakiegoś wysokiego konia podczas gdy oni nawet jeszcze nie próbowali na niego wsiąść.

0

@Criss18Barca @Awtameok_Klana Po prostu mają dłuższy termin ważności. Prezydenci USA odchodzą już po 4/8 latach...

0

Czy wiecie dlaczego matrioszki z Putinem są droższe od tych z amerykańskimi prezydentami?

1

@michal26 Ewidentnie nie jest to w jego interesie. Opozycja na Białorusi w porównaniu z rosyjską jest o wiele mocniejsza. Pojawiały się też doniesienia o "buncie" czy niechęci wojskowych do wkraczania w wojnę. To wszystko plus to o czym nie wiemy sprawia,że dopóki tylko może będzie stał z boku.

1

@michal26 Jeszcze wracając do Łukaszenki to sądzę,że zawarł pewnego rodzaju układ z Zachodem,że zostawią go w spokoju o ile nie włączy się aktywnie w tą wojnę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?