1

@bartekvisca Jest Milan.

0

@Comfortable_ Z tych głośnych transferów to faktycznie tak jest. Spora część to niewypały. Z tym że tu są różne powody w każdym przypadku inne. Ale ci młodzi jak najbardziej się wzorowo rozwijają.

0

@pacior95 Lotto.

0

@ini_barca Skoro patrzysz przez pryzmat ekonomiczny,to co do Lewego to nie jest to byle grajek za 50 mln jak np Torres. Tylko uznana marka ze światowego topu która przyciąga nowych kibiców i przyczynia się do zysków,oglądalności itp.

0

@escarabajo No raczej.

0

@Barca1992 Napoli to złota klatka. Wątpię,że komuś uda się go wyrwać.

0

@escarabajo Jeszcze do końca daleka droga. Może się jeszcze wiele wydarzyć.

0

@Emhyr Patrzyłem z kim grali ostatnio to ciężko coś wywnioskować bo większość egzotycznych drużyn.

0

W ręczną Egipt ma 8 punktów przewagi nad Chorwacją. 10 minut do końca. Co się porobiło z Chorwatami? Czy to Egipt taki mocny?

0

Arek do boju. Ustrzel dziś hattricka.

1

@Kengo To co powiesz o kałamarnicy olbrzymiej? Dopiero kilka lat temu udało się złapać żywy okaz a do tej pory widywaliśmy tylko martwe okazy wyrzucane na brzeg i stąd wiedzieliśmy o jej istnieniu.

3

@Kessie Człowiek to bardzo niedoskonała istota. Rodzimy się zupełnie bez instynktu samozachowawczego i wszelkich podobnych odruchów musimy się dopiero nauczyć. Czasami ta nauka nie jest przyjemna i gracz odpada z gry już na samym początku. Ten tutaj dostał darmową szansę na dalszą grę od losu ,tylko co z tego jak nawet nie zdaje sobie z tego sprawy?

1

@Popitek12 Dziś w radiu się śmieli,że to pierwsza piosenka Shaquiry w której ludzie skupiają się na tekście.

0

@martin3131 Po pierwsze to interesuje ich transfer a nie wypożyczenie. Po drugie dopóki Lewandowski pauzuje to Depay nawet i na ławce się przyda.

5

@Messibestplayerintheworld Oby tylko ten puchar Tymbarka nie zawalił nam ligi.

1

@NaFazieHitman A co ciekawe, to KPO zablokowała UE bo Polska rzekomo łamie praworządność i ta sama UE przymusza nas tym samym do złamania praworządności i przyjęcia ustawy niezgodnej z konstytucją. Gdzie tu logika?

0

@!34RC3!_0N4 Ale wtedy w znacznie mniejszym stopniu.

1

@Kgorecki2500 La Rambla podczas meczu to prawdziwe rakowisko.

0

@marcinK0000 I mam nadzieję,że tak będzie i że wypadną wzorowo.

0

@Graves Murem za Xavim. Bardzo dobrą robotę robi.

0

@LaRoja Były jakieś doniesienia o nodze słabszej po kontuzji,którą dopiero teraz w pełni wyleczył.

1

@SteuerFreiMoney Bojowa babka z niej.

0

@Mroziu Za dezercję grozi kara. Jedyne wyjście dla nich to oddać się w niewolę. Przed tym z kolei czują strach,że jakiś procent jeńców zginie zabity czy zamęczony z zemsty. No i już raczej nie będzie dla nich powrotu do domu.

0

@Tomo1989 Często w podobnych zdarzeniach giną ludzie. Warto uczulać ludzi na takie zagrożenia by byli ostrożniejsi.

0

@barcelonaLM Ciekawe jak ze Słowenia pójdzie. Bo z Arabami chyba sobie poradzą.

2

No i koniec. 26-24 dla Francji.

0

@MarcelNJ11 Jeszcze Słowenia i Arabia.

0

@kamiVeB Podobno dziś opuścił obrady Sejmu,więc chyba nienajlepiej.

0

2 minuty do końca i 3 bramki straty do Francji.

2

10 minut do końca w ręczną. Wynik z Francją cały czas stykowy. 22-21 dla Francji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?