1

@Uukasz_93 Do niedawna sami wtopiliśmy podobnie z Dembele czy z Umtitim.

0

"Klapa aukcji Kurdej-Szatan" Chcielibyście się dowiedzieć o co chodzi? No to się nie dowiecie bo artykuły już pousuwali i zostały tylko tytuły. Szybko wyciszają temat.

0

@QQL5 To ja nie wiem na jakiej podstawie się spodziewałeś,że będzie odwrotnie.

0

@Kacper1432 Teoria o okrągłej Ziemi.

2

@Emhyr Zdałbym się na zdanie Xaviego

2

@QQL5 Piszesz to z pozycji pracownika czy pracodawcy?

1

@urbipl O ile historię zawsze piszą wygrani i to nikogo nie dziwi to tu już zachodzi kuriozum gdy to przegrani zaczynają szczekać swoją parszywą mordą. To powinno być szeroko nagłośnione i sprostowane bo inaczej podobna narracja zacznie płynąć coraz bardziej szerokim strumieniem.

0

@FCB24 Generalnie to dobra inicjatywa aby ograniczyć spożywanie tego syfu, tylko że zakazywanie czegokolwiek nie jest sposobem na ograniczenie a wręcz przeciwnie.

0

@VbamboeB Trzech Araujo w obronie. Czas na Nestora.

0

@LS Zobaczymy jak to wpłynie na następne pokolenia. My nie byliśmy od dziecka przyzwyczajani do podobnych obrazków. Myślę, że to już sporo zmieniło w ostatnich latach.

0

@Pawel13sz Dopóki Gavi nie będzie chciał odejść to ta klauzula może wynosić okrągłe 0. A jakoś nie wydaje się,że chciałby odchodzić choć z drugiej strony łatwo młodemu namieszać w głowie.

0

@LS Myślisz,że to w tym celu jest tak promowane? To po prostu jest uchylane okno Overtona,a nie wciskanie takich wątków tylko dla przyjemności pewnych osób.

0

@Kamilos84 Przecież to byłoby chore. A PSG czy czelsi śmieją się w kułak i nikt im nic nie robi.

1

@Ptasior Mam nadzieję że następna zmiana nazwy miasta w obecnym kacapowie to będzie z Kalininigrad na Królewiec.

5

@gaucho104 On już pokazał na co go nie stać.

1

@John_Doe "Ciekawe czemu więc TVNowskie Fakty nie tak dawno temu robiły materiał o liczbie i stanie schronów w Polsce?" - mnie ciekawi bardziej to dlaczego państwo czy samorządy totalnie olewają ten temat - już dzieci w szkole powinny być edukowane z tych spraw.

0

@draxidox Za kilkadziesiąt lat przy tym tempie rozwoju technologii to może być już zupełnie nowy świat.

0

@bartas97 Co za bzdury. To w moich książkach do historii też podobne grafiki były i nikt policji do tego nie angażował. Jeśli dobrze kojarzę bo wczoraj ktoś coś podobnego o tym tu wrzucał.

34

Kamil Grosicki jako dżoker dałby radę.

1

Real remis,PSG remis - idealny niedzielny wieczór.

0

@wasacz Gdzie ty widzisz to porównanie? Jednym zdaniem krótko wyjaśniłem,że twoje twierdzenie iż należy zawsze szanować prawa ustanowione w jakimś kraju nie zawsze jest uzasadnione. I to mogłoby dopiero stanowić punkt wyjścia do dalszej dyskusji na ten temat,ale nie na zasadzie że chodzi o proste porównanie tych konkretnych spraw.

0

@bartekvisca To i tak nic w porównaniu z takim Hazardem który wiele lat był gwiazdą w Anglii.

0

Kurczę. Coś maszyna Ernesto się trochę zacięła. Niedobrze.

3

@BorzyKrzys Dzisiaj można. Tylko w sylwestra jest to niebezpieczne głupie i w ogóle zabawa dla troglodytów.

0

@P33ck On tam chyba ani razu nie mial uśmiechu na twarzy. Tylko co z tego skoro większość widząc Pazurę od razu jest do tego śmiechu skłonna.

1

@NaFazieHitman I dobrze - najwyższy czas na prawdziwy reset ludzkości.

0

@jedrek7000 Państwo i tak swoje odbierze poprzez różne podatki więc z tym że nie zabierze nawet grosza to bym nie przesadzał.

0

@wasacz Naziści też mieli swoje prawo,swoje ustawy norymberskie. Też powinniśmy te prawa szanować bo ktoś je ustanowił?

0

@Cygan BRC Nieprawda. Na pewno nie chce go likwidować bo wtedy musiałby wymyślić i wskazać swoim poplecznikom jakiegoś nowego "wroga".

2

@BorzyKrzys Dokładnie - swego czasu był choćby niejaki Chamberlain.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?