0

@HarveySpecter No nie wiem. W Hiszpanii czy Włoszech często było słychać o śledztwach dotyczących piłkarzy czy klubów.

0

@HarveySpecter Już pomijając kwestie ligi, to tam nie mają fiskusa który by to drążył?

2

Widzieliście tą interwencję policji? Sceneria i akcja niczym z jakiegoś horroru -

1

@Kgorecki2500 Parówkowym skrytożercom mówimy głośne i stanowcze NIE.

0

@Bezhistorii W sensie że wszystkie piramidy w Egipcie mają takie koordynaty? Czy jedna wybrana tak aby pasowała do narracji?

3

Podrzucam genialny cover All along the watchtower Dylana/ Hendrixa - niektóre ujęcia widzów są genialne - np policjant w mundurze który się buja razem z innymi,bo przecież nie sposób nie ulec tej energii -

0

"Chołod" - Szczepan Twardoch. Ależ to jest dobra powieść. Polecam każdemu kto szuka coś do poczytania. Pamiętnik polskiego bolszewika spisany po tym gdy sam trafił do więzienia które najpierw pomagał tworzyć. Napisana świetnym językiem - z niepoprawną składnią czy samymi słowami zapożyczonymi z rosyjskiego. "Czy ja cziełowiek jeszcze?"

1

@Hubsao @AssisMoreira - ktoś cię woła.

0

@BorzyKrzys Może by u nas wzięli z nich przykład,bo popadliśmy z jednej skrajności w drugą skrajność jeśli chodzi o ochronę niektórych gatunków. I na dodatek państwo nie bierze na siebie za to żadnej odpowiedzialności.

0

@DawidekFCB A co zrobi Barca i Real hez ligi hiszpańskiej? To dopiero byłby żart.

2

@Medium Dokładnie. Na serio uwielbiam jesienne czy zimowe spacery w takiej właśnie scenerii.

0

@VamosRakieta Pomieszałeś tu dwie osobne sprawy - mianowicie przekręty i korupcję UEFA z wymogami La Ligi. Co powstanie Superligi zmieniłoby w tej La Lidze to ja nie wiem - no chyba, że spadłyby ich przychody.

0

@MESSIah16 Przepisy antymonopolowe to też absurd?

1

@macio_944 Jako ciekawostkę mogę podrzucić, że do tego utworu nie zamierzano tworzyć teledysku ale ktoś podrzucił pomysł aby wykorzystać te ujęcia pochodzące z początków czasów pandemii i pomysł został zrealizowany.

0

@Ojciec5tkidzieci Czyli za tego osiłka co w Lombardzie grał? Aha. A to jego jacyś znajomi czy zupełnie randomowe osoby?

0

@shahman zawód: błazen

0

@Ojciec5tkidzieci To za premiera czy o co chodzi?

0

@QQL5 Mleko z miodem.

0

No no Rusłan,ale ty mnie zaimponowaleś teraz.

1

@Danqoo Czyli jednak najważniejszy aspekt się zgadza.

0

@DonMatteo901 No i to niby mądre jest? Głowa lata na lewo i prawo aby tylko dobre ujęcia mieli. Żenada.

0

@Emhyr Taa. Bo każdy normalny człowiek na czas żałoby rzuca robotę. Jasne. Nie ogarniam zupełnie tego uniwersum ani nie wiem nic o tych osobach ale jednak każdy inaczej przeżywa żałobę - często rzucenie się w wir pracy czy treningów pozwala to przeżyć.

1

@kuz Nie znam się na tym ale być może tam w ogóle tych kamer nie ma na tych mniejszych stadionach i to generowałoby koszty dla tych klubów.
Edit - tutaj trochę piszą o tym systemie i o kosztach https://weszlo.com/2017/07/09/var-polsce-dlaczego-zabije-pilki/

0

@pt9 Pique. Choć on chyba był sprzedany,no ale jednak wrócił i wskoczył do pierwszego składu.

1

@kuz Pewnie chodzi o koszta bo na tym etapie jest sporo drużyn z niższych lig.

2

@bartas97 Ale za to buduje mental w drużynie.

1

@CuleLbn I jeszcze go kompromitować każdym słowem w tym wywiadzie.

1

@cris2706 To "dobrze albo wcale" wynika po części z zabobonu aby nie mówić źle o zmarłych by nas potem nie nawiedzali.

2

@Medium Bo to pewnie przez tą unię i te różne biododatki w tych paliwach. Kiedyś na dłużej starczało.

0

@Medium Weźcie wy się ogarnijcie z tym dieslem i jego cenami. Ja od kilkunastu lat zawsze tankuję za 50 zł i jakoś nic w moich okolicach nie drożeje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?