@Kengo Wtórne - nawet sam Arnold Schwarzenegger był już kiedyś w ciąży i kiedyś dokument o tym nakręcili. Żyjemy w XXI wieku i naprawdę mogliby już wymyślić coś oryginalniejszego.
@Bobo25 To tym samym jakiś piłkarz może sobie zagrać z symbolem Z? Czy będzie dyskusja nad tym jaki symbol jest słuszny, a jaki już niekoniecznie. Moim zdaniem wszelkie tego typu rzeczy powinny być na stadionie zakazane i tyle.
@Uukasz_93 Jest niestety o wiele gorzej. Mamy niepełnosprawnych umysłowo wyborców. Jest to o tyle gorsze, że najgorszy rząd zawsze można zmienić, ale wyborców już nie i każdy następny musi się dostosowywać do ich poziomu niestety.
@maniak33333 To jest po prostu śmieszne, że dopiero po tylu latach VW bodajże w jakimś modelu dostawczym dał możliwość włączania wypalania DPF przez przycisk na desce rozdzielczej. Chyba kierowca wie lepiej od auta czy będzie miał akurat odpowiednie warunki do wypalania, czy też za chwilę kończy trasę. Przecież to zakrawa na jakąś zmowę producentów, że żaden z nich nie wpadł na ten prosty sposób aby ten wynalazek był trwalszy.
@Sau_Ron "Oczywiście w nowych partiach byliby ludzie absolutnie nie powiązania z poprzednimi politykami". Haha Niezła utopia. Brzmi cudownie, ale niestety nierealny scenariusz.
@Fan2005 Nadal są takie walczaki i wychowankowie przywiązani do swych barw. Choćby i w Barcy. Ale skoro jest to zjawisko coraz bardziej dostrzegalne to być może wpływ ma na to coraz większa liczba meczy i coraz większe obciążenia dla piłkarzy. Dlatego piłkarze czasem muszą kalkulować odpuścić. I pod tym względem pieniądz owszem - zepsuł piłkę. Ale niekoniecznie samych piłkarzy. Ci którzy odpuszczają są szybko weryfikowani. I to może nawet bardziej dziś niż kiedyś. Sami piłkarze sprzed lat w wywiadach często przyznają, że kiedyś nie prowadzili zbyt sportowego trybu życia. Dziś jest pod tym względem więcej profesjonalizmu. A sodówka i kiedyś potrafiła komuś uderzyć do głowy.
@Fabik87 Tak czy siak to jest tylko wola jego pracodawcy czy coś z tym zrobi i nikomu nic do tego. A moje zdanie jest takie, że piłka powinna być apolityczna i wszelkie takie gesty na stadionach powinny być z całą surowością tępione w zarodku. Inaczej możemy doczekać czasów gdy jakaś drużyna zechce na przykład zagrać z symbolem Z na stroju i co wówczas powiedzą ci, którzy obecnie pozwalają na manifestację jakichkolwiek symboli?
@Fan2005 Bez przesady. Co masz na myśli że pieniądz zniszczył piłkę? Raczej nie pod tym względem, że piłkarze mogą teraz olewać swoje obowiązki czy nie być pracowitym. Takich, którzy to robią życie szybko weryfikuje i ich kariery szybko się kończą.
@Peszko07 Pewnie, ze przedłużą. Skoro odbijają sobie teraz z nawiązką na marżach, to chociaż będą mieli powód aby o tym trąbić, że dzięki nim ceny są i tak niższe.
@Kubusek^^ Jak już to jakiś silikon, ale skoro masz nową uszczelkę to powinna trzymać. Może oczyść te powierzchnie bo gdzieś kamień się zrobił i uszczelka nie dolega, albo za słabo dociśnięta.
@pioz123 Chłopie - czy ja tłumaczę tę osobę? Bardziej dociekam co mogło spowodować taki manewr. Spoko - może moja kolejna część wypowiedzi umniejsza to wykroczenie i źle to zabrzmiało, ale nie taki był mój zamiar.
@Azi Dokładnie - może ta osoba na co dzień porusza się w ruchu lewostronnym i się jej pomerdało? Tak czy siak nie widzę tu zagrożenia które powodował swoją jazdą przykładowo niejaki Frog, a przypomnijmy, że sąd go uniewinnił.
@MesQueUnClub_87 "muzykę, która jednocześnie jest nieszablonowa i idealnie wkomponowuje się we współczesne oczekiwania muzyki POP". Zdecyduj się i wybierz jedno.
@pawelke3n Muzyczny konkurs dotyczący tak naprawdę dość subiektywnych gustów i krytyka, że ktoś nie głosował wedle kryteriów politycznych. Gdzie i kto robi tu błąd?
0
@Kengo Wtórne - nawet sam Arnold Schwarzenegger był już kiedyś w ciąży i kiedyś dokument o tym nakręcili. Żyjemy w XXI wieku i naprawdę mogliby już wymyślić coś oryginalniejszego.
0
@Bobo25 To tym samym jakiś piłkarz może sobie zagrać z symbolem Z? Czy będzie dyskusja nad tym jaki symbol jest słuszny, a jaki już niekoniecznie. Moim zdaniem wszelkie tego typu rzeczy powinny być na stadionie zakazane i tyle.
0
@Zoker Zmień radio, bo cię okłamuje.
3
@Uukasz_93 Jest niestety o wiele gorzej. Mamy niepełnosprawnych umysłowo wyborców. Jest to o tyle gorsze, że najgorszy rząd zawsze można zmienić, ale wyborców już nie i każdy następny musi się dostosowywać do ich poziomu niestety.
0
@maniak33333 To jest po prostu śmieszne, że dopiero po tylu latach VW bodajże w jakimś modelu dostawczym dał możliwość włączania wypalania DPF przez przycisk na desce rozdzielczej. Chyba kierowca wie lepiej od auta czy będzie miał akurat odpowiednie warunki do wypalania, czy też za chwilę kończy trasę. Przecież to zakrawa na jakąś zmowę producentów, że żaden z nich nie wpadł na ten prosty sposób aby ten wynalazek był trwalszy.
0
@AdamaTraore Byłem kilka miesięcy za granicą i nigdy więcej. To była męczarnia. Nie wyobrażam sobie życia nigdzie poza Polską.
0
@Kgorecki2500 PO to nie tylko broń.
2
@tomek8756 Ależ by były jaja gdyby Musk dla żartu sypnął kasę dla Wisełki.
0
@JimMorrisonFCB Pewnie już przerobił na logo Realu.
1
@AmigoBlancos Camavinga.
4
@GeneralXavi Czyli zamiast normalnie żyć to on normalnie się męczył.
0
@Peszko07 Skoro o tym wiedzą, to jest jeszcze czas aby się odpowiednio uzbroić i zaopatrzyć w jakieś krematoria.
8
@barcanawieki Dlaczego ludzie nie napiszą po prostu 50 mln zł, tylko piszą 50 000 tys.?
0
@DonMatteo901 To, że ktoś znowu źle połączył obrazki w tym memie? Kiedyś bawiło, teraz już nuży.
0
@Sau_Ron "Oczywiście w nowych partiach byliby ludzie absolutnie nie powiązania z poprzednimi politykami". Haha Niezła utopia. Brzmi cudownie, ale niestety nierealny scenariusz.
0
@Fan2005 Nadal są takie walczaki i wychowankowie przywiązani do swych barw. Choćby i w Barcy. Ale skoro jest to zjawisko coraz bardziej dostrzegalne to być może wpływ ma na to coraz większa liczba meczy i coraz większe obciążenia dla piłkarzy. Dlatego piłkarze czasem muszą kalkulować odpuścić. I pod tym względem pieniądz owszem - zepsuł piłkę. Ale niekoniecznie samych piłkarzy. Ci którzy odpuszczają są szybko weryfikowani. I to może nawet bardziej dziś niż kiedyś. Sami piłkarze sprzed lat w wywiadach często przyznają, że kiedyś nie prowadzili zbyt sportowego trybu życia. Dziś jest pod tym względem więcej profesjonalizmu. A sodówka i kiedyś potrafiła komuś uderzyć do głowy.
1
@Fabik87 Tak czy siak to jest tylko wola jego pracodawcy czy coś z tym zrobi i nikomu nic do tego. A moje zdanie jest takie, że piłka powinna być apolityczna i wszelkie takie gesty na stadionach powinny być z całą surowością tępione w zarodku. Inaczej możemy doczekać czasów gdy jakaś drużyna zechce na przykład zagrać z symbolem Z na stroju i co wówczas powiedzą ci, którzy obecnie pozwalają na manifestację jakichkolwiek symboli?
1
@Fan2005 Bez przesady. Co masz na myśli że pieniądz zniszczył piłkę? Raczej nie pod tym względem, że piłkarze mogą teraz olewać swoje obowiązki czy nie być pracowitym. Takich, którzy to robią życie szybko weryfikuje i ich kariery szybko się kończą.
1
@Fabik87 Podejrzewam, że nie widziałeś jego umowy. Może ma jakieś specjalne aneksy?
0
@Peszko07 Pewnie, ze przedłużą. Skoro odbijają sobie teraz z nawiązką na marżach, to chociaż będą mieli powód aby o tym trąbić, że dzięki nim ceny są i tak niższe.
0
@DaPidejpi To co teraz? Złota Piłka za to wyznanie?
1
@YouTuber Równie dobrze to Mbappe może złapać kontuzję.
0
@Hubsao Kontrakt i wysoką premię za podpis. Nie oszukujmy się - Barca mu tego nie zapewni.
1
@Kubusek^^ Jak już to jakiś silikon, ale skoro masz nową uszczelkę to powinna trzymać. Może oczyść te powierzchnie bo gdzieś kamień się zrobił i uszczelka nie dolega, albo za słabo dociśnięta.
0
@pioz123 Chłopie - czy ja tłumaczę tę osobę? Bardziej dociekam co mogło spowodować taki manewr. Spoko - może moja kolejna część wypowiedzi umniejsza to wykroczenie i źle to zabrzmiało, ale nie taki był mój zamiar.
0
@Azi Dokładnie - może ta osoba na co dzień porusza się w ruchu lewostronnym i się jej pomerdało? Tak czy siak nie widzę tu zagrożenia które powodował swoją jazdą przykładowo niejaki Frog, a przypomnijmy, że sąd go uniewinnił.
0
@norbi77 Ja nie w temacie - ale kto niby sprzedaje Lotos ruskim?
0
@MesQueUnClub_87 "muzykę, która jednocześnie jest nieszablonowa i idealnie wkomponowuje się we współczesne oczekiwania muzyki POP". Zdecyduj się i wybierz jedno.
0
@Majkel34 Dla mnie ciekawszy byłby wspólny projekt z Gooralem.
1
@pawelke3n Muzyczny konkurs dotyczący tak naprawdę dość subiektywnych gustów i krytyka, że ktoś nie głosował wedle kryteriów politycznych. Gdzie i kto robi tu błąd?