@Emhyr Braithwaite to nie jest wcale taki szrot. Pytanie jak jego forma po tej kontuzji i braku gry, ale jeśli wskoczy na poziom sprzed kontuzji to w niejednym klubie jeszcze mógłby zrobić różnicę.
@vangoor Pokazali na przykładzie takich pionków jak Polska, Bułgaria i Finlandia, że się nie ugną i cały Zachód trzęsie portkami i ruble im w zębach zanosi. Solidarna UE - ponury żart.
@Uukasz_93 Nie wiem gdzie to czytasz ale nie łykaj wszystkiego jak pelikan. Poza tym PIS akurat nie ma z tym nic wspólnego. Na stronie RMF jest wywiad z pomysłodawcą tego eksperymentu i wynika z tego jedna istotna rzecz - chcą to przetestować, tylko na razie nie mają na to kasy. Wychodzi na to, że takie przedwczesne ogłoszenie tego w mediach, że program już rusza to sprytna kampania reklamowa by zdobyć sponsorów i finansowanie i jak widać osiągnęli spore zasięgi. Nawet na stronie tego stowarzyszenia gmin które mają brać w tym udział nie ma ani słowa wzmianki o tym projekcie. Oto źródło z tym artykułem https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-szlinder-dochod-podstawowy-moglby-byc-najwieksza-reforma-od-,nId,6033452
@jordus100 No ale jaką konsekwentność? Po pierwsze nie wyobrażam sobie przymuszać kogoś aby pisał, że jednak nie popiera Putina. A po drugie to przykład z dupy bo w tym przypadku wedle mojej wiedzy Gueye nic na ten temat nie powiedział. Na twoim przykładzie z Putinem to tak jakby zarzucać osobom które nie stawią się na proteście przeciwko Putinowi, że tym samym go popierają. Absurd.
@jordus100 Każdy może mieć swoje zdanie na jakiś temat i tyle. Przymuszanie innych do popierania czegoś albo po prostu uczestniczenia w akcjach które im nie pasują to idiotyzm.
@Comentateiro Nie mówię o podatku ogólnie, tylko chodzi mi konkretnie o podatek dochodowy. Po pierwsze najbardziej skomplikowany i którego rozliczanie i ściąganie jest najbardziej uciążliwe i kosztowne.
@Comentateiro Niesprawiedliwa to jest sama idea podatku dochodowego. Dlaczego członek społeczeństwa, "któremu się chce" jest opodatkowany, a ten "któremu się nie chce" jest z tego podatku zwolniony? Przy tym założeniu wszelkie przywileje czy zwolnienia z tegoż podatku są pewną formą zadośćuczynienia tej wielkiej niesprawiedliwości jaka dotyka obywateli poprzez samo istnienie podatku dochodowego i z tej racji wielkim błędem i nadużyciem jest nazywanie przepisów które na to pozwalają "niesprawiedliwymi".
@[Oli] A czymże jest bezpodstawny "atak" w stronę człowieka, który wedle moje wiedzy słowem nie wypowiedział się ani nie potępił żadnej grupy ludzi, a jego jedyną "winą" jest to ,że nie przystąpił do jakiejś akcji?
@Barca1992 A kto mówi o froncie? Co dokładnie napisał Vateusz? Bo Ukrainie też teraz każdy pomaga ale jakoś nikt z NATO, poza ochotnikami na front nie jest wysyłany.
@anxted No niekoniecznie. Brak uczestnictwa w jakiejś akcji wcale tego nie oznacza, że ma z kimś problem. To tak samo jakbyś powiedział komuś, że jak nie głosuje na PIS to oznacza, że jest za PO. A czy nie można po prostu stanąć z boku i sobie poobserwować? Z jakiej racji mogą kogoś zmuszać do włączania się w jakieś akcje i wysuwać jakieś zarzuty wobec kogoś kto nie chce się w tą włączyć?
@Bobo25 Tyle, że akcję UEFY No to racism można jeszcze obronić tym, że dotyczy bezpośrednio różnych incydentów które zdarzały się na stadionach. I tylko dlatego, że bezpośrednio łączy się z futbolem i ma na celu dobro piłkarzy można ją w drodze wyjątku dopuścić. Cała reszta moim zdaniem nie powinna mieć miejsca akurat na stadionach. Tyle.
@Bobo25 To źle zakładasz. Jeśli Rosja zamierzałaby przy okazji coś manifestować to owszem - wtedy popierałbym jej dyskwalifikację. Ale to tyle w tym temacie - nie zamierzam w tej sprawie dyskutować.
0
@Emhyr Braithwaite to nie jest wcale taki szrot. Pytanie jak jego forma po tej kontuzji i braku gry, ale jeśli wskoczy na poziom sprzed kontuzji to w niejednym klubie jeszcze mógłby zrobić różnicę.
0
@damian.09 1900:człowiek legenda albo Pogorzelisko.
1
@Peszko07 Z Lewandowskich to tylko Mariusz. Cała reszta to marne podróbki.
0
@Cule1234 Ale że po części bym się kiedyś zgodził z Lisem to nigdy bym się tego nie spodziewał
0
@tomek8756 12 z nich kojarzę - a reszta to dla mnie czarna magia.
0
@Fenelon Ogólnie spoko opis tylko po co wspominać o tych różnych aspektach dotyczących stanu zdrowia?
0
@YouTuber 1. Maradona 2. Pele 3. Messi 4. Cristiano Ronaldo.
0
@vangoor Pokazali na przykładzie takich pionków jak Polska, Bułgaria i Finlandia, że się nie ugną i cały Zachód trzęsie portkami i ruble im w zębach zanosi. Solidarna UE - ponury żart.
0
@Kozinho. Od zawsze tak było, że liczyło się kto ma jaką zdolność kredytową.
1
@FCB24 Jako,że osoby z tego zdarzenia miały "odpowiedni kolor skóry", to pewnie tak będzie. Gdyby ich zamienić miejscami to byłaby afera.
2
@Uukasz_93 Nie wiem gdzie to czytasz ale nie łykaj wszystkiego jak pelikan. Poza tym PIS akurat nie ma z tym nic wspólnego. Na stronie RMF jest wywiad z pomysłodawcą tego eksperymentu i wynika z tego jedna istotna rzecz - chcą to przetestować, tylko na razie nie mają na to kasy. Wychodzi na to, że takie przedwczesne ogłoszenie tego w mediach, że program już rusza to sprytna kampania reklamowa by zdobyć sponsorów i finansowanie i jak widać osiągnęli spore zasięgi. Nawet na stronie tego stowarzyszenia gmin które mają brać w tym udział nie ma ani słowa wzmianki o tym projekcie. Oto źródło z tym artykułem https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-szlinder-dochod-podstawowy-moglby-byc-najwieksza-reforma-od-,nId,6033452
0
@GeneralXavi Kopiec kreta.
1
@jordus100 No ale jaką konsekwentność? Po pierwsze nie wyobrażam sobie przymuszać kogoś aby pisał, że jednak nie popiera Putina. A po drugie to przykład z dupy bo w tym przypadku wedle mojej wiedzy Gueye nic na ten temat nie powiedział. Na twoim przykładzie z Putinem to tak jakby zarzucać osobom które nie stawią się na proteście przeciwko Putinowi, że tym samym go popierają. Absurd.
1
@jordus100 Każdy może mieć swoje zdanie na jakiś temat i tyle. Przymuszanie innych do popierania czegoś albo po prostu uczestniczenia w akcjach które im nie pasują to idiotyzm.
1
@Jestjakjest Oby Burnley przegrało.
1
@Peszko07 Kolejny gwóźdź do naszej trumny.
0
@Comentateiro Nie mówię o podatku ogólnie, tylko chodzi mi konkretnie o podatek dochodowy. Po pierwsze najbardziej skomplikowany i którego rozliczanie i ściąganie jest najbardziej uciążliwe i kosztowne.
0
@Comentateiro Niesprawiedliwa to jest sama idea podatku dochodowego. Dlaczego członek społeczeństwa, "któremu się chce" jest opodatkowany, a ten "któremu się nie chce" jest z tego podatku zwolniony? Przy tym założeniu wszelkie przywileje czy zwolnienia z tegoż podatku są pewną formą zadośćuczynienia tej wielkiej niesprawiedliwości jaka dotyka obywateli poprzez samo istnienie podatku dochodowego i z tej racji wielkim błędem i nadużyciem jest nazywanie przepisów które na to pozwalają "niesprawiedliwymi".
1
@[Oli] A czymże jest bezpodstawny "atak" w stronę człowieka, który wedle moje wiedzy słowem nie wypowiedział się ani nie potępił żadnej grupy ludzi, a jego jedyną "winą" jest to ,że nie przystąpił do jakiejś akcji?
2
@Barca1992 A kto mówi o froncie? Co dokładnie napisał Vateusz? Bo Ukrainie też teraz każdy pomaga ale jakoś nikt z NATO, poza ochotnikami na front nie jest wysyłany.
47
@anxted No niekoniecznie. Brak uczestnictwa w jakiejś akcji wcale tego nie oznacza, że ma z kimś problem. To tak samo jakbyś powiedział komuś, że jak nie głosuje na PIS to oznacza, że jest za PO. A czy nie można po prostu stanąć z boku i sobie poobserwować? Z jakiej racji mogą kogoś zmuszać do włączania się w jakieś akcje i wysuwać jakieś zarzuty wobec kogoś kto nie chce się w tą włączyć?
20
@Zoker Dość ciekawe wnioski sobie wyciągają. Ciekawe co jeszcze mu zarzucą.
0
@kuz Tam na razie atmosfera jest napięta jak bycze jaja bo terminy gonią a sprawa stoi w miejscu. Z końcem maja może ich czekać dyskwalifikacja.
1
@draxidox Płukanie roztworem wody utlenionej lub soli.
0
@Bobo25 No raczej nie, bo ograniczają się do faworyzowania jednej konkretnej rasy. W zasadzie jest to właśnie rasistowski ruch.
0
@BoreekxD No i spoko. Czas na odsianie farbowanych kibiców.
1
@YouTuber Dość ambitne życiowe zadanie widzę. Życzę zacięcia w jego realizacji.
0
@Bobo25 Tyle, że akcję UEFY No to racism można jeszcze obronić tym, że dotyczy bezpośrednio różnych incydentów które zdarzały się na stadionach. I tylko dlatego, że bezpośrednio łączy się z futbolem i ma na celu dobro piłkarzy można ją w drodze wyjątku dopuścić. Cała reszta moim zdaniem nie powinna mieć miejsca akurat na stadionach. Tyle.
0
@Bobo25 To źle zakładasz. Jeśli Rosja zamierzałaby przy okazji coś manifestować to owszem - wtedy popierałbym jej dyskwalifikację. Ale to tyle w tym temacie - nie zamierzam w tej sprawie dyskutować.
0
@Bobo25 Wybacz, ale nie będą brnął w tą stronę bo to nie dotyczy tej dyskusji.