@michal26 To jeszcze nic. Poczekaj aż upadnie GetinBank który już w zasadzie upadł ale jeszcze go trzymają na stojąco za fraki bo jak go puszczą i runie to zatrzęsie całym sektorem i będzie koniec balu.
@Zoker Gdyby jedno zrobił wczoraj a drugie dzisiaj to może i tak. Ale po kilku latach mogło mu się zmienić podejście, zwłaszcza gdy zrobił głupotę pod wpływem emocji.
@Zoker Nie sądzisz, że to jego sprawa? Miał taki epizod w karierze, dziś już przeszedł mu być może żal do Realu i zaakceptował fakt,że ta przygoda też.go ukształtowała jako piłkarza i jako człowieka, więc sobie wrzuca taką fotkę. To absurd, że ktoś ma z tym jakiś problem.
@Vincent__Vega W obecnych czasach w Polsce każdy chętny ma w zasadzie nieograniczony dostęp do rzetelnych informacji, więc to nie jest problem do przeskoczenia. A jeśli ktoś łyka to co mu podsuwają pod nos bez żadnej refleksji, no to nic mu chyba nie pomoże uzyskać tych informacji.
@Kamiloza91 Kiedyś kibicowałem Casillasowi i Hierro. Co prawda tylko gdy grali w kadrze Hiszpanii, no ale wstyd pozostał. Aha. No i oczywiście kibicowałem im w.potyczce z PSG, ale plan był taki, że mieli potem szybko odpaść.
@Kgorecki2500 Z tego co czytam to idea przyłączenia Mołdawii do Rumunii jest dość popularna w Mołdawii, zaś Rumunia jest w konflikcie o jakieś regiony Ukrainy włączone do Ukrainy po II w. św. Factos.
@Przemek2323 Tyle, że z tego co do tej pory widziałem odnośnie tej pomocy do kredytów to wygląda to na typowe zagranie pod publiczkę - w rzeczywistości mało kto się na to załapie i raczej nie powinno to znacząco wpłynąć na sytuację.
@Danny Gaucho Mnie to akurat dziwi. Czas który spędził w szkółce także czegoś go nauczył. Nawet jeśli był nieudany to też go w jakimś stopniu ukształtował.
@macio_944 Mimo wszystko prace trenera najlepiej weryfikuje liga, w której rzadko zdarza się, że mistrzostwo zdobywa się lub traci dyspozycją dnia lub na farcie. Sam Pep bodajże w zeszłym sezonie po wyeliminowaniu PSG mówił, że o awansie często decyduje szczęście.
@LosBlankos Gdzieś się pojawiało info, że odszedł szukać szóstego zwycięstwa w LM? Bo Juve to taki trochę średni kierunek jeśli taki cel mu przyświecał.
@Bykunn Też nie chciałem angielskiego finału, bo wolałbym Villareal-City. Liverpool też mi zepsuł ten finał, no ale trzeba przyznać, że oni chociaż zasłużenie awansowali.
@Janas11224 W takim razie nadal tego nie kumam. Co jest złego w założeniach katolicyzmu? Bo zawsze myślałem, że zło powodują ludzie którzy albo wypaczają tą religię, albo po prostu jej nie wyznają a tylko wykorzystują do swoich niecnych celów.
@Janas11224 Przecież ja nie o tym. Najpierw piszesz, że katolicyzm to zło, a dowodem jest na to postępowanie papieża, a potem jednak nie wrzucasz katolików do jednego wora. Jedno trochę przeczy drugiemu.
@Faun Bez przesady - skoro mieli uzgadniać ten plan a wojna to pokrzyżowała to wcale nie oznacza jakiegoś nierozwiązywalnego konfliktu. Ważne, że nie robimy jakichś ustępstw.
1
@michal26 To jeszcze nic. Poczekaj aż upadnie GetinBank który już w zasadzie upadł ale jeszcze go trzymają na stojąco za fraki bo jak go puszczą i runie to zatrzęsie całym sektorem i będzie koniec balu.
0
@paweldunajecfcb Trylogia księżycowa Żuławskiego i książki J.A. Zajdla.
2
@MesQueUnClub96 Jakiś błąd tam jest, bo nie widzę Ramosa. Niech ktoś to poprawi.
1
@Comentateiro Sylwia Spurek lubi to.
1
@Kluivert_P Pieczarki w cieście piwnym.
2
@Zoker Gdyby jedno zrobił wczoraj a drugie dzisiaj to może i tak. Ale po kilku latach mogło mu się zmienić podejście, zwłaszcza gdy zrobił głupotę pod wpływem emocji.
6
@Zoker Nie sądzisz, że to jego sprawa? Miał taki epizod w karierze, dziś już przeszedł mu być może żal do Realu i zaakceptował fakt,że ta przygoda też.go ukształtowała jako piłkarza i jako człowieka, więc sobie wrzuca taką fotkę. To absurd, że ktoś ma z tym jakiś problem.
0
@Vincent__Vega W obecnych czasach w Polsce każdy chętny ma w zasadzie nieograniczony dostęp do rzetelnych informacji, więc to nie jest problem do przeskoczenia. A jeśli ktoś łyka to co mu podsuwają pod nos bez żadnej refleksji, no to nic mu chyba nie pomoże uzyskać tych informacji.
0
@Kamiloza91 Kiedyś kibicowałem Casillasowi i Hierro. Co prawda tylko gdy grali w kadrze Hiszpanii, no ale wstyd pozostał. Aha. No i oczywiście kibicowałem im w.potyczce z PSG, ale plan był taki, że mieli potem szybko odpaść.
1
@Rocky_Bilbao Racja. To już jest paranoja.
4
@Kgorecki2500 Z tego co czytam to idea przyłączenia Mołdawii do Rumunii jest dość popularna w Mołdawii, zaś Rumunia jest w konflikcie o jakieś regiony Ukrainy włączone do Ukrainy po II w. św. Factos.
1
@MatLMG To już lepiej nie. I tak mamy tłok w kadrze.
0
@Bykunn Nie wiem o jakich gwarancjach mowa w przypadku tej Szwecji więc nie da się na razie porównać.
0
@tbas Banki nie podwyższają oprocentowania lokat bo po prostu nie chcą naszych pieniędzy w formie depozytów. "Dodruk pieniądza" podczas pandemii spowodował, że po prostu już go mają u siebie - https://300gospodarka.pl/analizy/oprocentowanie-lokat-2022-w-bankach-odsetki-od-depozytow-ile-wynosza
1
@Przemek2323 Tyle, że z tego co do tej pory widziałem odnośnie tej pomocy do kredytów to wygląda to na typowe zagranie pod publiczkę - w rzeczywistości mało kto się na to załapie i raczej nie powinno to znacząco wpłynąć na sytuację.
3
@Kgorecki2500 Jakby co, to Ukraina też miała swoje gwarancje od Zachodu w zamian za rozbrojenie atomowe...
0
@Danny Gaucho Mnie to akurat dziwi. Czas który spędził w szkółce także czegoś go nauczył. Nawet jeśli był nieudany to też go w jakimś stopniu ukształtował.
1
@Danny Gaucho A może zwyczajnie po latach już inaczej odbiera ten czas spędzony w Realu niż wówczas gdy to śpiewał? Co komu do tego? Jego sprawa.
1
@Sensible I można było?
0
@macio_944 Mimo wszystko prace trenera najlepiej weryfikuje liga, w której rzadko zdarza się, że mistrzostwo zdobywa się lub traci dyspozycją dnia lub na farcie. Sam Pep bodajże w zeszłym sezonie po wyeliminowaniu PSG mówił, że o awansie często decyduje szczęście.
0
@LosBlankos Gdzieś się pojawiało info, że odszedł szukać szóstego zwycięstwa w LM? Bo Juve to taki trochę średni kierunek jeśli taki cel mu przyświecał.
2
@Bykunn Też nie chciałem angielskiego finału, bo wolałbym Villareal-City. Liverpool też mi zepsuł ten finał, no ale trzeba przyznać, że oni chociaż zasłużenie awansowali.
1
No i kurna Real zepsuł mi finał, bo z takim zestawem nawet nie chce się go oglądać, bo nikomu tam nie da się kibicować.
0
@dafik85 Tak jak oni z Hazardem, a Barca z Coutinho i Dembele.
0
@Janas11224 W takim razie nadal tego nie kumam. Co jest złego w założeniach katolicyzmu? Bo zawsze myślałem, że zło powodują ludzie którzy albo wypaczają tą religię, albo po prostu jej nie wyznają a tylko wykorzystują do swoich niecnych celów.
0
@barcelonaLM Wymienił jakieś powody, czy to tylko wojenki ichniejszej totalnej opozycji?
1
@Kgorecki2500 Ech. Stare dobre czasy gdy premier tłumaczył się z kilkuprocentowej inflacji. A potem cena paliwa przekroczyła magiczne 7 zł ......
4
@Hubsao Turkowie pokazali co należy wówczas robić.
0
@Janas11224 Przecież ja nie o tym. Najpierw piszesz, że katolicyzm to zło, a dowodem jest na to postępowanie papieża, a potem jednak nie wrzucasz katolików do jednego wora. Jedno trochę przeczy drugiemu.
0
@Faun Bez przesady - skoro mieli uzgadniać ten plan a wojna to pokrzyżowała to wcale nie oznacza jakiegoś nierozwiązywalnego konfliktu. Ważne, że nie robimy jakichś ustępstw.