@Fan2005 Co innego kiedy sam sobie coś przyznaje, a co innego kiedy to dostają. To po pierwsze. Po drugie niech oczywiście rozliczają decydentów, którzy to im przyznali, ale ja tam nic nie zazdroszczę tym ludziom którzy to otrzymali. Niech im się wiedzie jak najlepiej.
@Kgorecki2500 Aha Jasne I co potem? To krok ostateczny do którego może dojść po odpowiedniej eskalacji sankcji wobec ich dyplomatów. Nie strzela się od razu z najgrubszego kalibru i nie zużywa od razu całej amunicji, bo co nam pozostanie na potem?
@Kgorecki2500 No ale to jak potraktowali wtedy polskich żołnierzy to już było totalne przegięcie. Nie chcieli urazić wujaszka Józefa, więc chcieli polskich żołnierzy potraktować wybiórczo i w drodze wyjątku mieli tam być tylko polscy lotnicy, którzy się jednak nie wyłamali i olali takie zaproszenia. Potem stali wśród cywilów i łzy im się kręciły w oczach gdy widzieli tam przedstawicieli zupełnie egzotycznych państewek. Warto to przypominać przy każdej okazji.
@kamilos1214 Kurczę teraz to już ludzie nie mają co wymyślić. Kiedyś w rowerze Ukraina nie było żadnych przerzutek i ludzie przez dziesięciolecia jeździli i nie narzekali. I dobrze było, a teraz to dajcie spokój.
@AmigoBlancos Akurat z tymi zespołami to mnie ten finał kompletnie nie interesuje. Szkoda czasu aby to oglądać. To już wolę finał Ligi Konferencji i kibicować Romie.
@michal26 To jeszcze nic. Poczekaj aż upadnie GetinBank który już w zasadzie upadł ale jeszcze go trzymają na stojąco za fraki bo jak go puszczą i runie to zatrzęsie całym sektorem i będzie koniec balu.
0
@Peszko07 Nasz szef dyplomacji Rau też potępił ten postępek.
0
@patrickjacob Historia uczy, że ci którzy odchodzą z Barcy to potem raczej tu i tak sie nie przebijają.
1
@anxted Choćby podobne ataki na naszych rodakach w Rosji czy też w innym kraju.
1
@Kgorecki2500 W jednym artykule czytałem, że te słowa miały dotyczyć tylko polityki zagranicznej UE, aby dzięki temu decyzje mogłyby zapadać szybciej.
0
@Fan2005 Co innego kiedy sam sobie coś przyznaje, a co innego kiedy to dostają. To po pierwsze. Po drugie niech oczywiście rozliczają decydentów, którzy to im przyznali, ale ja tam nic nie zazdroszczę tym ludziom którzy to otrzymali. Niech im się wiedzie jak najlepiej.
0
@Survier Praca której nie chciałbym wykonywać za żadne pieniądze, więc niech im się wiedzie jak najlepiej.
3
@Medium Nie masz obowiązku aby go przyjąć z powrotem, ale też nikt tego nie zabrania.
0
@dniel Ten to już w ogóle z czapy się tam znalazł. Ale co tam robi Hazard?
1
@Pewex O czym ty tu piszesz? Sierow zdechł już ponad 30 lat temu....
0
@Colon Hemoglobina, mistyfikacja, taka sytuacja...
0
@Kgorecki2500 Aha Jasne I co potem? To krok ostateczny do którego może dojść po odpowiedniej eskalacji sankcji wobec ich dyplomatów. Nie strzela się od razu z najgrubszego kalibru i nie zużywa od razu całej amunicji, bo co nam pozostanie na potem?
0
@Fabik87 Rosyjska prowokacja?
1
@AmigoBlancos Zdecydowanie tak.
4
@urbipl I pomyśleć, że trzeźwy to by się połamał, a te pijane cielska to jak wytrzeźwieją to się otrzepią,wstaną i pójdą dalej pić.
2
@PatrychoO Mnie boli głowa od oglądania 3d, więc to nie dla mnie.
1
@sevs Ogarnij co się dzieje teraz w Chinach. Są nagrania Polaków z Chin. Tam nie wyjdziesz z bloku bez testu. Ta paranoja jeszcze powróci i do nas.
0
@FC1899Barca A prochy też się zaliczają do tego wyzwania? To też ludzkie ciało, tylko w trochę innym stanie skupienia.
0
@Kgorecki2500 No ale to jak potraktowali wtedy polskich żołnierzy to już było totalne przegięcie. Nie chcieli urazić wujaszka Józefa, więc chcieli polskich żołnierzy potraktować wybiórczo i w drodze wyjątku mieli tam być tylko polscy lotnicy, którzy się jednak nie wyłamali i olali takie zaproszenia. Potem stali wśród cywilów i łzy im się kręciły w oczach gdy widzieli tam przedstawicieli zupełnie egzotycznych państewek. Warto to przypominać przy każdej okazji.
0
@Fake69 Takim to tylko nakopać rozumu do głowy.
0
@Czak18 A ja mam nadzieję, że Leeds też się utrzyma.
0
@Peszko07 No i co w związku z tą deklaracją? W jakim celu te deklaracje?
1
Kurczę szkoda mi tego Leeds. Mam do nich sentyment jeszcze z czasów gdy grali w LM. Mam nadzieję, że się jednak utrzymają.
1
@kamilos1214 Kurczę teraz to już ludzie nie mają co wymyślić. Kiedyś w rowerze Ukraina nie było żadnych przerzutek i ludzie przez dziesięciolecia jeździli i nie narzekali. I dobrze było, a teraz to dajcie spokój.
2
@Bykunn Na razie to coraz ostrzejsze przepisy unijne i krajowe wręcz niszczą małe gospodarstwa i hodowle i wspierają rozwój tych masowych fabryk.
2
@Barca1992 Idiotyzm. Tyle ja na to.
0
@AmigoBlancos Akurat z tymi zespołami to mnie ten finał kompletnie nie interesuje. Szkoda czasu aby to oglądać. To już wolę finał Ligi Konferencji i kibicować Romie.
3
@Bykunn I tak z czasem śmiertelność wśród osób zaszczepionych dobije do 100 %. Factos.
0
@Borneo Nie sądziłem, że kiedyś znajdzie się taka kwestia w której się z tobą zgodzę, ale oto nadejszła ta wiekopomna chwila.
0
@Homeopata8989 Po tym falstarcie z początku sezonu to i tak jestem zaskoczony, że zajęli tak wysokie miejsce.
1
@michal26 To jeszcze nic. Poczekaj aż upadnie GetinBank który już w zasadzie upadł ale jeszcze go trzymają na stojąco za fraki bo jak go puszczą i runie to zatrzęsie całym sektorem i będzie koniec balu.