Czytam sobie artykuł o wstrzymaniu przez Rosję dostaw gazu do Polski, i aż zbaraniałem gdy zobaczyłem ,że "Moskwa potwierdziła, że polskie zapasy gazu zapełnione są w 76 proc.". Dopiero po chwili zajarzyłem że to nazwisko pani minister klimatu i środowiska.
@mrboom Ale zapewne nie chciałbyś, aby przez pandemię twój zysk netto spadł o około połowę? Tak było w tym konkretnym przypadku. Dlatego nie bardzo rozumiem jakie wnioski można wyciągnąć porównując dane z takich okresów.
@Przemek2323 Nie wiem jak na tych Węgrzech wygląda opozycja, ale jeśli tak jak u nas, to nie dziwię się, że Orban tam wygrywa. Z tego co czytałem, to połączyli się w jeden wspólny obóz, a taki twór raczej nie ma większych szans na powodzenie.
@mrboom Wciśnij sobie ctrl alt del, potem wybierz chyba menedżer zadań i będziesz widział jakie jest użycie dysku, pamięci czy procesora. Ewentualnie jaki proces powoduje największe zużycie, a potem sprawdź w google co to za proces.
@michal26 A dlaczego nie 100%? Jeśli obroty wypracowane w niedziele pozwalałyby pracodawcom aby wypłacać takie dodatki to dlaczego pracownik miałby w tym nie partycypować?
0
@Survier Nie wiem, ale się domyślam. Zwłaszcza wiedząc kto z naszej strony negocjował te kontrakty.
0
@barcelonaLM Pomysł jak wciągnąć ziemie Ukrainy do NATO, bez wstępowania Ukrainy do NATO? Sprytny plan.
0
@FC1899Barca Weź to wywal, bo to już jednak przesada wrzucać coś takiego.
4
@tomek8756 Zastanówmy się. Zniszczenie prywatnego mienia można określić jako dobre?
0
@Medium Najgorzej mają w obwodzie kaliningradzkim.
0
@ProMILs Ciężko ocenić tą postawę nie znając wszystkich okoliczności i szczegółów procedowanych przepisów.
0
@Encore Uroki demokracji.
0
@Kuba0723 I tak zadecyduje mundial.
0
@Majkel34 Ktoś kto tworzył tego mema mógł wrzucić gęby orków zamiast jakichś losowych Rosjan. Byłoby śmieszniejsze.
0
@Faun Ogłosili już kiedy wracają do projektu Nord Stream 2?
0
@lucas/catalan Żyje tam więcej Żydów niż w Rosji.
0
@Przemek2323 Jak poznałeś, że to uchodźca z Ukrainy?
0
@KrystianR Oj tak. Mocno trzymam kciuki za taki scenariusz.
0
@jordus100 Z jakiego powodu?
0
@Objectivo Jeszcze w masce to jakoś wygląda, ale jak ją zdejmie to zupełnie mi nie pasuje do roli Batmana. Ale i tak najlepszy był Colin Farrell.
0
Ciekawe ile by kosztowało sprowadzenie tego Benzemy...
0
@bielik Wyspiańskiego kojarzę, Papadance z nazwy też, ale za cholerę nie wiem kto to ten wspomniany Sokół.
0
Czytam sobie artykuł o wstrzymaniu przez Rosję dostaw gazu do Polski, i aż zbaraniałem gdy zobaczyłem ,że "Moskwa potwierdziła, że polskie zapasy gazu zapełnione są w 76 proc.". Dopiero po chwili zajarzyłem że to nazwisko pani minister klimatu i środowiska.
0
@Kurkmen "Przecież to powinno się rozrzucać tych ludzi nie tak jak chcą, ale tak jak wskażą samorządy/ państwo". Akcja Wisła w nowym wydaniu?
1
@mrboom Ale ja nie o tym. Po prostu są to wybrane niefortunnie okresy do porównywania.
0
@mrboom Ale zapewne nie chciałbyś, aby przez pandemię twój zysk netto spadł o około połowę? Tak było w tym konkretnym przypadku. Dlatego nie bardzo rozumiem jakie wnioski można wyciągnąć porównując dane z takich okresów.
0
@FC1899Barca Odnoszenie się do czasów pandemii, które dla banków nie były najlepsze jest niezbyt miarodajne.
1
@escarabajo Wystarczy w jednym, aczkolwiek czasami jest to niemożliwe w słabym klubie, więc takie rzeczy to tylko na topowym poziomie.
0
@Jackazz Stosowanie co do Szczecina określenia "nasze ziemie" jest dość dyskusyjne.
1
@Hubsao No i to jest super info. Jeśli komuś nie będzie pasował wynik meczu, to niech sobie o tym przypomni i można zasypiać z lepszym humorem.
0
@Bobo25 "Z tego wyjdzie że jedynie mniej zarobią banki". Serio w to wierzysz? Odbiją sobie na innych opłatach.
2
@Przemek2323 Nie wiem jak na tych Węgrzech wygląda opozycja, ale jeśli tak jak u nas, to nie dziwię się, że Orban tam wygrywa. Z tego co czytałem, to połączyli się w jeden wspólny obóz, a taki twór raczej nie ma większych szans na powodzenie.
1
@Comentateiro Nie wiem czy pani Spurek jest świadoma tego, że wedle najnowszych badań udało się dowieść, że rośliny także czują.
1
@mrboom Wciśnij sobie ctrl alt del, potem wybierz chyba menedżer zadań i będziesz widział jakie jest użycie dysku, pamięci czy procesora. Ewentualnie jaki proces powoduje największe zużycie, a potem sprawdź w google co to za proces.
0
@michal26 A dlaczego nie 100%? Jeśli obroty wypracowane w niedziele pozwalałyby pracodawcom aby wypłacać takie dodatki to dlaczego pracownik miałby w tym nie partycypować?