0

to samo pisalismy rowny rok temu

0

Diego Armando Maradona

0

kto bogatemu zabroni

0

czyli z suwałk w litewskiej?

0

tylko ze ms są od me co najmniej 2 klasy trudniejsze

0

gdzies to wyczytał?

0

nie wasza kasa wiec o co chodzi?

0

czy to wasza kasa ?
o co wam chodzi ?

0

tak ale chlopak woli zazdroscic

2

brednie.

1

ich kasa nie twoja

0

ale o co ci chodzi? twoja kasa czy ich?

0

mam kase i chce zaplacic 200 mln za grajka
jaki widzisz tu problem?
moja kasa i robie z nia co chce

0

jaki kibic taki komentarz - dno

0

wymien 1 - jedna rzecz ktora PO zrobiła dla dobra Polski przez te 8 lat

0

wyemigruj cfaniaczku

0

piekny artykuł

1

chłopcze doczytaj co autor miał na mysli
obys tak lektur nie czytal

0

co ty p.. to głowa mała

0

ale o co cie chodzi

0

czy ufc to sport?

0

hłe hłe
to zostan kibicem juve

0

chłopcze ale o co cie chodzi ?

5

co w tym kretynstwie dobrego?

0

a murinio?

22

chłopcy przestańcie sie mazac
Barca sama jest sobie winna
Gdyby nie frajerztwo to by było z 6-9 pkt przewagi
Nie sedziowie nie przeciwnicy ale własne frajerstwo

0

to widac

pewnie biały

0

jego kasa jego cyrk

0

a z juve 0
to boli

0

spytaj mamy skad sie wziąles

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?