0

hłe hłe a dzis potrzeba było ?

0

hłe hłe a do malagi nie było 2 bramy?

0

komentator sportowy

1

z przodu czy z tyłu?

0

chyba wiedza lepiej niz ty ile trza

0

taa? to czemu sie pozbyl go real . czemu arsenal dołuje?

0

ta moze siegniemy po A Pirlo?

0

mam nadzieje ze Twoje inwestycje cudzymi pieniedzmi były trafione
Bo znam wielu ludzi naciagnietych na "pewne", w zapewnieniu banksterow, zyski

0

chłopcze fundusz inwestycyjny to u nas sp. z o.o. ? do ksiąźek

chlopcze duzo przed Toba nauki

0

chłopcze dis to nie firma

1 akapit jest ze szmatławca as

0

chłopcze dis chce wyciagnac nie ich kase

niech dalej beczą

a moze tyś z madrytu?

ps. dis to nie firma

0

meritum.

0

taaa a moze do madrytu mial isc kolegi?

0

o co im chodzi ?
to gdzie Ney mial grac dalej w santos a moze velez z arg ?
co za keetyni

0

a argentyna wszystkowiedzacy?

0

dobrze piszesz Trenerze

0

a kto bogatemu zabroni
jeden kupuje ferrari inny malucha
wara od prywatnej kasy

1

a gdzie tu patologia?
czy to kasa prywatna czy panstwowa?

0

w ktorym sie pomylił ? czekam znawco

przepraszam: Trenerze

0

pytam no i
...?

0

buahaha hajto tomku masz tu konto?

0

z zewlakovem........

0

heiterze zobacz ile zmian zrobił trener Włochow

0

zevlakov nie gorszy

0

moze podpiwiesz zarzadowi barcy kogo wybrac jak takis dobry?
a moze sam . a nie wpierw b klasa
o ile beda chcieli. ci c bl klasy....

1

a w ktorym meczu sie pomylił?

0

jego syn na trenera
moze powoła ojca i murinio do kadry

0

no i ... ??????.........

0

Borek
a hajto jak rzewlakov Dno Dna

1

jaka strone Ty polecasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?