marszal96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hłe hłe a dzis potrzeba było ?
0
hłe hłe a do malagi nie było 2 bramy?
0
komentator sportowy
1
z przodu czy z tyłu?
0
chyba wiedza lepiej niz ty ile trza
0
taa? to czemu sie pozbyl go real . czemu arsenal dołuje?
0
ta moze siegniemy po A Pirlo?
0
mam nadzieje ze Twoje inwestycje cudzymi pieniedzmi były trafione
Bo znam wielu ludzi naciagnietych na "pewne", w zapewnieniu banksterow, zyski
0
chłopcze fundusz inwestycyjny to u nas sp. z o.o. ? do ksiąźek
chlopcze duzo przed Toba nauki
0
chłopcze dis to nie firma
1 akapit jest ze szmatławca as
0
chłopcze dis chce wyciagnac nie ich kase
niech dalej beczą
a moze tyś z madrytu?
ps. dis to nie firma
0
meritum.
0
taaa a moze do madrytu mial isc kolegi?
0
o co im chodzi ?
to gdzie Ney mial grac dalej w santos a moze velez z arg ?
co za keetyni
0
a argentyna wszystkowiedzacy?
0
dobrze piszesz Trenerze
0
a kto bogatemu zabroni
jeden kupuje ferrari inny malucha
wara od prywatnej kasy
1
a gdzie tu patologia?
czy to kasa prywatna czy panstwowa?
0
w ktorym sie pomylił ? czekam znawco
przepraszam: Trenerze
0
pytam no i
...?
0
buahaha hajto tomku masz tu konto?
0
z zewlakovem........
0
heiterze zobacz ile zmian zrobił trener Włochow
0
zevlakov nie gorszy
0
moze podpiwiesz zarzadowi barcy kogo wybrac jak takis dobry?
a moze sam . a nie wpierw b klasa
o ile beda chcieli. ci c bl klasy....
1
a w ktorym meczu sie pomylił?
0
jego syn na trenera
moze powoła ojca i murinio do kadry
0
no i ... ??????.........
0
Borek
a hajto jak rzewlakov Dno Dna
1
jaka strone Ty polecasz?