marszal96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu chorym?
0
loda se kup by glupio nie p....c
0
hehehe ty to masz fantazje
0
umtiti wg mnie ma ciemniejsza karnacje
0
super gosciu
ciekawe czy w historii barcy był ktos bardziej czarny
nie obrazam w zadnym wypadku umtitiego do ktorego mam całkowity szacunek
najbardziej bialy pewnie iniesta albo gudjonsen
0
jak ktos myli ze to nie fotoszop to jest ...ą
0
mi to przypomina czasy koloni holenderskiej
nigdy wiecej
1
pedro w barsie swoje zrobił
a fabs w barsie był cienki
1
jedz do barcelony. kup bilet. kibicuj
p...c to kazdy potrafi
1
o co cie chodzi?
watford zadłuzenie prowadzi
1
chłopcze poziom gry nie ma nic wspolnego z faktem ze co mecz sedziowie odbieraja gola Barsie
0
hahaha
na barce co mecz chodzi minimum 70000 pseudokibicow
1
hahaa czyli wyborcy usa to idioci
a ty biedny mądry polak co wszystko wie
1
wygrał wybory i koniec
a kazac płacic meksykowi moze. a meksyk nie musi
0
chłopcze 500+ za drugie dziecko
0
ogolnie zecz biorac jest słaby?
zero pucharow
0
nie rozumiem cie
kasa abramowicza i moze robic z nia co mu sie podoba
0
pique ma babe starsza o 10 lat
szakira jej leci czy jakos tak
a po drugie baby zyja dłuźej
0
ty trenujesz w słuchawkach? co na to trener?
chyba ze chodzi o trampkarzy albo oldbojow
2
haha. pewnie chłopiec patrzy na mecz na lewo z neta a poucza socios co kazdy mecz na stadionie ogladaja
1
haha. chłopczyk pewnie patrzy na mecz na lewo z neta a poucza socios co kazdy mecz na stadionie ogladaja
0
ja nie napisałem ze jestem lepszy
to ty napisaleś ze jestes lepszy od tych kibicow barcy co przyjda na mecz. bo np nie rzucaja przedmiotow na murawe i nie gwizdżą
1
a ty kibic Barcy ?
jak tak to jedz na mecz i pokaź jak sie kibicuje
pie...c kazdy potrafi
0
własnie przez przypadek zobaczyłem 5 min serialu Komisarz Alex
wstrząsające
1
Barca nie zasłużyła swą grą na 3 pkt
Ale..
Nie gra sie liczy a bramy
A tu znów sedziowie w roli głownej
i ....
król, ktory przeszedł obok meczu
0
oficjalnie
powtorka tej sytuacji dzis o 22
0
jakby był dobry to by grał
0
bron nas Panie przed trenerem z holandii. ktory pobierał nauki od van hala
1
Kopernik była kobietą
0
masz chlopcze bujna wyobraznie