0

czemu chorym?

0

loda se kup by glupio nie p....c

0

hehehe ty to masz fantazje

0

umtiti wg mnie ma ciemniejsza karnacje

0

super gosciu
ciekawe czy w historii barcy był ktos bardziej czarny
nie obrazam w zadnym wypadku umtitiego do ktorego mam całkowity szacunek
najbardziej bialy pewnie iniesta albo gudjonsen

0

jak ktos myli ze to nie fotoszop to jest ...ą

0

mi to przypomina czasy koloni holenderskiej
nigdy wiecej

1

pedro w barsie swoje zrobił
a fabs w barsie był cienki

1

jedz do barcelony. kup bilet. kibicuj
p...c to kazdy potrafi

1

o co cie chodzi?
watford zadłuzenie prowadzi

1

chłopcze poziom gry nie ma nic wspolnego z faktem ze co mecz sedziowie odbieraja gola Barsie

0

hahaha
na barce co mecz chodzi minimum 70000 pseudokibicow

1

hahaa czyli wyborcy usa to idioci
a ty biedny mądry polak co wszystko wie

1

wygrał wybory i koniec
a kazac płacic meksykowi moze. a meksyk nie musi

0

chłopcze 500+ za drugie dziecko

0

ogolnie zecz biorac jest słaby?
zero pucharow

0

nie rozumiem cie
kasa abramowicza i moze robic z nia co mu sie podoba

0

pique ma babe starsza o 10 lat
szakira jej leci czy jakos tak
a po drugie baby zyja dłuźej

0

ty trenujesz w słuchawkach? co na to trener?
chyba ze chodzi o trampkarzy albo oldbojow

2

haha. pewnie chłopiec patrzy na mecz na lewo z neta a poucza socios co kazdy mecz na stadionie ogladaja

1

haha. chłopczyk pewnie patrzy na mecz na lewo z neta a poucza socios co kazdy mecz na stadionie ogladaja

0

ja nie napisałem ze jestem lepszy
to ty napisaleś ze jestes lepszy od tych kibicow barcy co przyjda na mecz. bo np nie rzucaja przedmiotow na murawe i nie gwizdżą

1

a ty kibic Barcy ?
jak tak to jedz na mecz i pokaź jak sie kibicuje
pie...c kazdy potrafi

0

własnie przez przypadek zobaczyłem 5 min serialu Komisarz Alex
wstrząsające

1

Barca nie zasłużyła swą grą na 3 pkt
Ale..
Nie gra sie liczy a bramy
A tu znów sedziowie w roli głownej
i ....
król, ktory przeszedł obok meczu

0

oficjalnie
powtorka tej sytuacji dzis o 22

0

jakby był dobry to by grał

0

bron nas Panie przed trenerem z holandii. ktory pobierał nauki od van hala

1

Kopernik była kobietą

0

masz chlopcze bujna wyobraznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?