marszal96
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czyli za mało.
0
z tym bartra to sie zagalopowales
0
tu widac ze pozbycie sie fabregasa było dobre
0
hehe a w espani jest mniejsza rywalizacja i sa znacznie gorsi zawodnicy
2
koszmarna.
0
mam nadzieje ze z realmadrit.pl
nie bedziesz cytował inf
0
to moze wypada sprawdzic info?
czy raczej sie nie chce
1
w latach 50. 60 by nie grał bo byłby za mały
wspolczesna medycyna go uratowała
0
tak masz racje
myslalem o ibrze
0
oleguer zdobył puchar mistrzow
verattiemu i thiago daleko do jego sukcesow
0
ja tesz
5
nie taki Pep dobry jak go malują
0
hłe hłe jestes genialny
0
hłe hłe hłe
Barco posluchaj tego znawcy
olej lige i skup sie na lidze mistrzow
do madrytu nie trza jechac po co
znawca twierdzi ze liga stracona
0
ja tez tak uwazam
0
ja Ci zycze z dobrego serca powodzenia
tylko tyle
0
wy to macie problemy chłopcy
duze litery hłehłe
0
trzymie za Ciebie kciuki chłopie i zycze powodzenia
0
gdyby gdyby gdyby Niektorzy sa tu krulami gdybania
1
hehe zobaczcie co pisza kibice o meczu z psg gdy nie gada sie o niby bledach sedziow
http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/polacy-za-granica,zqljsv
0
m.in. dlatego
0
higuain i di maria i palacio
nieudaczniki przez ktorych Leo nie jest mistrzem swiata
1
sfrajerzyłem tak tak sev i nasri
0
b.słabe.
0
słabe.
0
moge sie załozyc ze sev awansuje
0
Christo byłes genialny
0
z psg Leo był najslabszu u nas
0
nie ogladales czasem jakiejs powtorki innego meczu?
0
o co ci chodzi chlopcze?