0

czyli za mało.

0

z tym bartra to sie zagalopowales

0

tu widac ze pozbycie sie fabregasa było dobre

0

hehe a w espani jest mniejsza rywalizacja i sa znacznie gorsi zawodnicy

2

koszmarna.

0

mam nadzieje ze z realmadrit.pl
nie bedziesz cytował inf

0

to moze wypada sprawdzic info?
czy raczej sie nie chce

1

w latach 50. 60 by nie grał bo byłby za mały
wspolczesna medycyna go uratowała

0

tak masz racje
myslalem o ibrze

0

oleguer zdobył puchar mistrzow
verattiemu i thiago daleko do jego sukcesow

0

ja tesz

5

nie taki Pep dobry jak go malują

0

hłe hłe jestes genialny

0

hłe hłe hłe
Barco posluchaj tego znawcy
olej lige i skup sie na lidze mistrzow
do madrytu nie trza jechac po co
znawca twierdzi ze liga stracona

0

ja tez tak uwazam

0

ja Ci zycze z dobrego serca powodzenia
tylko tyle

0

wy to macie problemy chłopcy

duze litery hłehłe

0

trzymie za Ciebie kciuki chłopie i zycze powodzenia

0

gdyby gdyby gdyby Niektorzy sa tu krulami gdybania

1

hehe zobaczcie co pisza kibice o meczu z psg gdy nie gada sie o niby bledach sedziow

http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/polacy-za-granica,zqljsv

0

m.in. dlatego

0

higuain i di maria i palacio

nieudaczniki przez ktorych Leo nie jest mistrzem swiata

1

sfrajerzyłem tak tak sev i nasri

0

b.słabe.

0

słabe.

0

moge sie załozyc ze sev awansuje

0

Christo byłes genialny

0

z psg Leo był najslabszu u nas

0

nie ogladales czasem jakiejs powtorki innego meczu?

0

o co ci chodzi chlopcze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?