0

nie zdecyduje
a apropo Króla brakuje mu mistrza swiata
co Diego ma

0

dzis Busi był genialny

0

Król.

0

ale brazylia wygrala ten final

0

bartek do szkoly. jutro zajecia

0

podaj jeden argument chłoptasiu czemu nam glosowac na po srańców

0

nie jest.

1

podaj jeden jeden jeden argument chłoptasiu czemu nam glosowac na po srańców
czekam

0

gdzies to wyczytał chlopcze
jak bys skonczył jakas szkołe........

0

hłe hłe hłe
podaj jeden jeden jeden aegument chłoptasiu czemu nam glosowac na po srańców

0

wydaje mi sie ze trza złozyc apelacje by za dobrą gre i pech dostawac dodatkowe punkty od 1 do 4 za pechowy mecz
d..l

1

hłe hłe hłe
mistrz swiata
europy x 2
w klubie wielokrotnie
mało?
chłopcze zmien pampers

0

hłe hłe hłe

1

hłe hłe hłe
nie sa szkodliwi?
ukradli ofe
żarli osmiorniczki
podwyzszyli wiek emerytalny do 67 lat wyobrazasz sobie chłopcze 67latka na rusztowaniu ?

0

chłopcze do kogo ty rozmawiasz

0

chłopcze. Diego słynie z innego zagrania z tego meczu
polecam youtube

1

ładnie ze strony Bartry ze przyjał biedaka z podartymi spodniami

0

to jest straszne. polska młodzierz shodzi na psy. jeat problem: ortografia i stylistyka

0

aha

0

halo chłopcze on juz zostal doceniony
5 x złota piłka

0

jaki z tego morał

5

chciałbym miec tak zniszczona kariere

0

identyczny sezon

0

tusca ryza morda?

0

ales ty mondry. dalej głosujcie na po i .n

0

a kto? moze perez pomylił miasta

0

ancelotti wtedy jeszcze grał?

0

pauza za 5 zoltych
a najlepsze ze sedzia doliczył 10 sekund do 1 poł

0

2 zolte.

0

a nieuznany gol malagi cwaniaczku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?