15

Czyżby środowisko piłkarskie zaczęło przeglądać na oczy? Hajto z dnia na dzień jest coraz bardziej piętnowany. Dziś na TT pojechał po nim Michniewicz, przyjaźń z Borkiem się skończyła i już nie ma dupochronu. Nawet strachliwy Roko mu pocisnął w Cafe Futbol tydzień temu.

0

Był już ktoś na Hejterze? Jak wrażenia? Sam mam iść w sobotę, ale wolę iść z konkretnym nastawieniem.

0

@Barca1992 to jutro kurs do żabki

0

@Barca1992 o kurła

0

Słyszałem że w niektórych sklepach w Polsce wciąż można dorwać maczugi. Czy to prawda?

3

@ShinobiQWE A powinien być. Co to ma być że jakaś drużyna gra w lidze i się męczy a klub z Włoch odpoczywa sobie i czeka na mecz w LM?

2

Jeśli zawieszają Serie A to natychmiastowo trzeba wykluczyć wszystkie włoskie kluby z tej edycji LM. No bo nie wyobrażam sobie że takie Juve może nie grać w lidze ale może w LM.

0

Myślicie że gdyby Guardiola chciał do nas wrócić w przyszłym sezonie to Setien z miejsca leci niezależnie od tego jak skończy się ten sezon?

0

Bez Busquetsa i Arthura na Napoli... Czyli Rakitic Vidal De Jong zapowiada się świetnie XD

0

Ciekawe czy wczorajsza porażka Realu to też wina sędziów faworyzujących Barcelonę. El Jarek coś dupa cicho od wczoraj :)

27

Nie wyobrażam sobie teraz obecnego składu bez Pique. Krzykacze którzy chcą go posadzić na ławce bardzo szybko by zmienili zdanie gdybyśmy tracili po 3 bramki co mecz z duetem Francuzów w obronie.

0

Tak sobie teraz pomyślałem jest opcja że z powodu koronarirusa Euro się odbędzie ale za rok?

0

Czy Lidl łamie prawo zakazując sprzedaży piwa bezalkoholowego osobom niepełnoletnim?

0

@mavachi Wezmą pod uwagę 19 kolejek ale goli nie powinni zabierać

0

To jest robienie sobie jaj z piłkarzy znów się rozgrzewają a do meczu pewnie nie dojdzie

1

@bixmix Tak kur*a ktoś wyjechał na urlop i zamierza wrócić do Polski do pracy do domu i mu zabronisz? Co taki człowiek miałby ze sobą zrobić?

0

@Triv44 No a jak ma się tak nie skończyć skoro już nie zagrają żadnych meczów?

0

Dobra to teraz proszę mi powiedzieć liga kończy się obecną tabelą? Lazio mistrzem? I co z włoskimi klubami w europejskich pucharach?

3

CN to nasza twierdza ale na chwile obecną nie mamy nawet na tyle jaj żeby zagrać jak z PSG w rewanżu w 2017. Tam każdy zapier*alał i walczył na całego.

1

@_Specjalista Zazdroszczę ci w takim razie

1

@FafitFCB Po co przytaczacie jeszcze tego dzbana który na poważnej stronie tytułuje grupę LM w której byliśmy grupą śmieci?

1

@kamilos1214 Dwa różne filmy dwie różne historie

0

@SinMistico tak tak z City miał taką sytuację i prosto w Edersona a Pique strzelać bramki umie.

0

@nabial No ja mu się nie dziwię że po takim czasie ciągnięcia tego wózka który na ten moment nie ma żadnych perspektyw na przyszłość mu się nie chce :)

0

Pique zakończył karierę reprezentacyjną... Panowie bardzo przygotowani.

1

Braithwaite zupełnie jak Coutinho gdy przyszedł jeszcze nie zepsuty przez "styl Barcelony"

0

Piękny jesteś Ivan jak aktor we filmie

1

Przecież jeśli Real odpadnie drugi raz z rzędu w 1/8 to to będzie katastrofa nie wiem z czego oni się cieszą. Wygrali z nami u siebie pierwszy raz od pięciu lat i znów są bogami xd a ligę bardzo możliwe że też przegrają. No i tak na dobra sprawę drugi sezon z rzędu bez pucharów ok zdobyli SP ale to dalej jakby nic nie zdobyli.

1

@monsterrize Po staremu? W ostatnim czasie Barca cały czas była na Eleven xd

15

Braithwaite dzisiaj w pierwszym składzie nie widzę innej opcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?