2

Milik do końca tego sezonu jeszcze goli naładuje a w Napoli nie zostanie, ciekawe gdzie pójdzie. Żadne Seville czy Betisy pora na topowy klub dla Polaka.

1

@MichalZZZ Zaraz jakiś ignorant nie mający pojęcia o piłce cię wyśmieje i nazwie go mylikiem.

0

@Hiacynk No i dobrze, bardziej opłaca się wziąć Wernera który od lata będzie chyba dostępny za 60 baniek.

5

Szanuję Pique ale to nie jest Chiellini który jest jak wino, on nie może być dłużej liderem defensywy Barcelony. Chętnie bym zobaczył Neymara znów w u nas ale po tym sezonie priorytetem powinna być nowa 9 i stoper. Po takich zakupach raczej nie będzie nas stać na Brazylijczyka.

1

Ten zarząd widzi w tym klubie kogoś takiego jak Rodrigo więc nie wiem czemu nie mógłby tu grać Milik raczej niczym mu nie ustępuje ba jest nawet lepszy.

3

@Skaramuczi Szkoda że nie ma prawa jazdy

0

Czy wierzycie w dwa zwycięstwa w najbliższych dwóch meczach?

0

@Jakchcesz I tego się obawiam, dadzą do Cyberpunka tyle bezwartościowych zadań pobocznych jak zleceń do Wiedźmina 3

0

Tak szczerze to nasza kadra jest słaba. Suarez kontuzja i zostajemy z 3 napastnikami bo Dembele ma kontuzje a jak wróci to pewnie od razu wypadnie. Niesprowadzenie 9 na te pół roku to strzał w stopę. Szczerze to mógłby tu nawet przyjść Giroud, w niektórych meczach grałby w podstawie i z pewnością by pomógł a w ważniejszych wchodziłby z ławki bo co jak co ale joker z niego doskonały.

19

Trochę się tu pozale jeśli pozwolicie... Od szkoły podstawowej nie miałem żadnych znajomych ani przyjaciół, nie wiem dlaczego. Nie no dobra miałem paru kolegów ale takich z którymi gadalem tylko w szkole ale nigdy nie spotykałem się poza nią. Oczywiście proponowałem wspólne wyjścia ale oni nie chcieli a sami mi nigdy nie zaproponowali. W gimnazjum była identyczna sytuacja. Miałem tego dość i ze wszystkiego zwierzyłem się mamie. Co usłyszałem? Że muszę zacząć wychodzić do ludzi hehe gdyby to było takie łatwe no ale dobra... Nadchodzi czas liceum, w pierwszy dzień szkoły rozmawialem prawie z każdą osoba z nowej klasy i próbowałem zawierać znajomości. Skończyło się to tym że teraz w klasie maturalnej rozmawiam z dwiema osobami z klasy ale też tylko w szkole. Naprawdę nie uważam się za dziwaka, jestem miły dla ludzi, lubię poznawać nowe osoby. W tym momencie mam jednego przyjaciela ale mieszka daleko więc częste spotkania nie wchodzą w grę. Spytałem się go kiedyś czy mam jakieś cechy które mogą odpychać ludzi a on stwierdził że nie mam takich i że jestem spoko. W zeszłym roku klasa zorganizowała wspólne wyjście do kina, byłem w gronie trzech osób które nie zostały zaproszone, w klasie było nas 30, było mi strasznie przykro z tego powodu. Próbuje sobie wmawiać że lubię samotność ale tak naprawdę to jest mi bardzo smutno, zazdroszczę ludziom którzy mają wiele osób z którymi mogą porozmawiać, wyjść na miasto. Oczywiście nie myślę o samobójstwie bo to głupota. W tym roku zdaje maturę i idę na studia, mam nadzieję że tam w końcu się coś zmieni ale szczerze wątpię :( nie wiem co jest ze mną nie tak, nie zamykam się na ludzi, nie jestem chamski a mimo to nie znalazłem osób które chciałyby utrzymywać ze mną stały kontakt.

1

Jeśli ta beznadziejna druga połowa było oszczędzaniem siły na wyjaśnienie Bilbao a potem Betisu to słowa nie powiem.

0

@laliga40 Nie będę pisać z fanbojem

2

To co? "Ah ah Milik strzela coś niesamowitego Napoli w ćwierćfinale!!!"? xD

0

@laliga40 Dobry żart, Real to w teraz maszyna a City jest w rozsypce. Real ich zmiażdzy.

0

Z innej beczki, wydaje mi się że Real w tym sezonie wygra ligę mistrzów :)

2

Messi nieraz w tym sezonie normalnie podawał do Griezmanna, gratulował mu zdobytych bramek. Dziś go unikał i się nie dziwię po tym co Francuz odwalił w pierwszej połowie. Więc skończcie z bełkotem że Messi się focha bo niby nie ma Neymara.

1

@Uukasz_93 To raczej pokazuje że Messi mu dziś nie ufał

0

Mimo wszystko oszczędzają się już przed Bilbao.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?