0

Borussia PSG 3-2
Atletico Liverpool 1-1

1

@Mesi12 zmieniły się przepisy

0

@Andi18 Może grać już nie ma tego przepisu.

2

W 1/8 przechodzimy Napoli, w 1/4 trafiamy na kogoś z dwójki Atalanta/Valencia a w półfinale niech będzie Bayern, Juve, Borussia, Totki lub PSG. Każdy z tych zespołów jest do przejścia nawet z tak wąską kadrą. W finale Liverpool lub Real a tam niech się już dzieje wola nieba.

0

Lubicie zupki chińskie?

0

@fcbheroes Seks nastolatków w wieku np. 16 lat będzie raczej naturalny a filmy porno to wypatrzona forma stosunku często połączona z brutalnością i brakiem uczuć pomiędzy osobami uczestniczącymi.

2

@BoRoWieC Nie może już oznaczać

1

@BarcaInfo No jak Pepa uwielbiam tak tu mu nie wierzę

0

Halo halo czy Neymar jutro zagra?

0

Wracając to jest mi przykro że Abidal stał się takim kłamcą i psuje reputację Xaviemu mówiąc że nie składał mu żadnej oferty. Ja wierzę Xaviemu bo niby dlaczego miałby z czymś takim kłamać?

1

@NeroTFP masz rację przesadziłem szanuje ich oczywiście jako sportowców ale taki Mańkowski już dawno powinien walczyć w UFC bo umiejętności ma ale z jakiegoś powodu woli KSW

20

Błachowicz to jest zawodnik!! Nie to co te pipy z KSW typu Materla, Bedorf czy Mańkowski którzy boją się opuścić ogródek. Jano rzucił się na głęboką wodę w UFC, miał trudny początek ale teraz goli wszystkich aż miło i idzie na pas!! To jest prawdziwy fighter i takich szanuje!

1

Denis Suarez>Puig

0

@GeraltzKatalonii Oceniasz po jednym meczu? Real wciąż jest w dobrej formie, City wyjaśnią nie bój się.

9

No to teraz całym sercem za Levante

1

Zidane faulowany XD

0

O kur*a co za akcja

0

Śnił mi się Real wygrywający LM... ekstra

1

@lambard Sancho to może być powtórka z Dembele

1

@Gaucho Nie jesteś szalony tylko naiwny :) oby Dembele już tu nigdy nie zagrał.

0

Neymarowi zostaje rok do końca kontraktu którego niemal na pewno nie przedłuży a PSG nie będzie chciało oddać go za darmo więc sprzedadzą go w lecie. Myślę że w przyszłym sezonie zasili już nasze szeregi. A Lautaro sobie odpuścić bo to kot w worku i to za 100 mln brać Wernera za 60 baniek.

2

Mam nadzieję że Setien na dobre odbuduje Firpo i być może zrobi z niego pierwszego LO Barcelony a z Alby zmiennika.

1

Podobno piłkarze City mogą odchodzić za darmo hmm przygarnąłbym Rodriego, Jesusa i Sterlinga.

0

Czy szef może od tak narzucić pracownikowi żeby został dłużej w pracy? Nam już szefowa grozi że będziemy siedzieć 12h jak sklep nie będzie przygotowany na inwentaryzację... Nie ma tego gdzieś w jakiś prawach pracownika że mogę zostać w pracy dłużej tylko jeśli sam wyrażę zgodę?

0

Czy jest tu ktoś kto studiuje lub studiował filologię hiszpańską? Warto studiować ten kierunek? Jest ciężko? I czy znalezienie pracy po takich studiach to duży problem? Od razu mówię że specjalizacja nauczycielska mnie nie interesuje.

2

@jeyx77x Co? Mbappe nie został kupiony bezpośrednio, został wypożyczony z Monaco z obowiązkiem wykupu i PSG zapłaciło za niego dopiero w zeszłym sezonie.

4

@cules100pro Będzie miał 29 lat w przyszłym roku :)

0

@DanielOOL Mbappe nie dostał kupiony tylko wypożyczony z Monaco z obowiązkiem wykupiu i w ten sposób PSG uniknelo FFP

2

@Tomek54321 Dlaczego PSG miałoby zostać ukarane skoro mieli dodatni bilans transferowy w przeciwieństwie do City które było na dużym minusie? Polecam zapoznać się z tematem no ale w sumie po co lepiej drzeć mordę HUR DUR szejki sztuczny klub!!

0

@tomono No też właśnie tak myślałem ale podobno wiele osób mówi to sobie pierwszy raz np. po miesiącu trwania związku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?