masakrator05
Dołączył/a: styczeń 2020
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Borussia PSG 3-2
Atletico Liverpool 1-1
1
@Mesi12 zmieniły się przepisy
0
@Andi18 Może grać już nie ma tego przepisu.
2
W 1/8 przechodzimy Napoli, w 1/4 trafiamy na kogoś z dwójki Atalanta/Valencia a w półfinale niech będzie Bayern, Juve, Borussia, Totki lub PSG. Każdy z tych zespołów jest do przejścia nawet z tak wąską kadrą. W finale Liverpool lub Real a tam niech się już dzieje wola nieba.
0
Lubicie zupki chińskie?
0
@fcbheroes Seks nastolatków w wieku np. 16 lat będzie raczej naturalny a filmy porno to wypatrzona forma stosunku często połączona z brutalnością i brakiem uczuć pomiędzy osobami uczestniczącymi.
2
@BoRoWieC Nie może już oznaczać
1
@BarcaInfo No jak Pepa uwielbiam tak tu mu nie wierzę
0
Halo halo czy Neymar jutro zagra?
0
Wracając to jest mi przykro że Abidal stał się takim kłamcą i psuje reputację Xaviemu mówiąc że nie składał mu żadnej oferty. Ja wierzę Xaviemu bo niby dlaczego miałby z czymś takim kłamać?
1
@NeroTFP masz rację przesadziłem szanuje ich oczywiście jako sportowców ale taki Mańkowski już dawno powinien walczyć w UFC bo umiejętności ma ale z jakiegoś powodu woli KSW
20
Błachowicz to jest zawodnik!! Nie to co te pipy z KSW typu Materla, Bedorf czy Mańkowski którzy boją się opuścić ogródek. Jano rzucił się na głęboką wodę w UFC, miał trudny początek ale teraz goli wszystkich aż miło i idzie na pas!! To jest prawdziwy fighter i takich szanuje!
1
Denis Suarez>Puig
0
@GeraltzKatalonii Oceniasz po jednym meczu? Real wciąż jest w dobrej formie, City wyjaśnią nie bój się.
9
No to teraz całym sercem za Levante
1
Zidane faulowany XD
0
O kur*a co za akcja
0
Śnił mi się Real wygrywający LM... ekstra
1
@lambard Sancho to może być powtórka z Dembele
1
@Gaucho Nie jesteś szalony tylko naiwny :) oby Dembele już tu nigdy nie zagrał.
0
Neymarowi zostaje rok do końca kontraktu którego niemal na pewno nie przedłuży a PSG nie będzie chciało oddać go za darmo więc sprzedadzą go w lecie. Myślę że w przyszłym sezonie zasili już nasze szeregi. A Lautaro sobie odpuścić bo to kot w worku i to za 100 mln brać Wernera za 60 baniek.
2
Mam nadzieję że Setien na dobre odbuduje Firpo i być może zrobi z niego pierwszego LO Barcelony a z Alby zmiennika.
1
Podobno piłkarze City mogą odchodzić za darmo hmm przygarnąłbym Rodriego, Jesusa i Sterlinga.
0
Czy szef może od tak narzucić pracownikowi żeby został dłużej w pracy? Nam już szefowa grozi że będziemy siedzieć 12h jak sklep nie będzie przygotowany na inwentaryzację... Nie ma tego gdzieś w jakiś prawach pracownika że mogę zostać w pracy dłużej tylko jeśli sam wyrażę zgodę?
0
Czy jest tu ktoś kto studiuje lub studiował filologię hiszpańską? Warto studiować ten kierunek? Jest ciężko? I czy znalezienie pracy po takich studiach to duży problem? Od razu mówię że specjalizacja nauczycielska mnie nie interesuje.
2
@jeyx77x Co? Mbappe nie został kupiony bezpośrednio, został wypożyczony z Monaco z obowiązkiem wykupu i PSG zapłaciło za niego dopiero w zeszłym sezonie.
4
@cules100pro Będzie miał 29 lat w przyszłym roku :)
0
@DanielOOL Mbappe nie dostał kupiony tylko wypożyczony z Monaco z obowiązkiem wykupiu i w ten sposób PSG uniknelo FFP
2
@Tomek54321 Dlaczego PSG miałoby zostać ukarane skoro mieli dodatni bilans transferowy w przeciwieństwie do City które było na dużym minusie? Polecam zapoznać się z tematem no ale w sumie po co lepiej drzeć mordę HUR DUR szejki sztuczny klub!!
0
@tomono No też właśnie tak myślałem ale podobno wiele osób mówi to sobie pierwszy raz np. po miesiącu trwania związku