masakrator05
Dołączył/a: styczeń 2020
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czy broń powinna być legalna w Polsce waszym zdaniem? Moim zdaniem tak bo jak mnie ktoś napadnie w domu to mogę się obronić a ludzie którzy mówią że dzwoni się na policję w jakimś innym świecie żyją tak na pewno poproszę napastnika żeby się wstrzymał z atakowaniem mnie bo chce na policję zadzwonić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co myślicie o otwartych związkach?
1
@HansLanda Od 29 września 2018 mecz z Bilbao do 20 października do meczu z Sevilla w sumie 4 bardzo dobre mecze Semedo gdy Roberto miał kontuzje :)
5
@Hiacynk tak i musztarda na salceson koniecznie
2
Wiecie co? Jak dziś pamiętam okres kiedy w zeszłym sezonie Roberto złapał kontuzje i grał za niego Semedo, który zagrał 3 lub 4 mecze z rzędu na bardzo wysokim poziomie i wszyscy się nim zachwycali, ale gdy wrócił Roberto to Hiszpan z miejsca wrócił do podstawy, a Semedo powędrował na ławkę. I jak on miał się czuć po czymś takim? Jak wymagać od niego stabilnej formy skoro co by nie zrobił to Roberto zawsze był przez nim? Ludzie pisali, że Roberto więcej daje w ofensywie hehe no tak gdyby wszyscy wbiegali w pole karne i pokazywali się Semedo tak jak Roberto to Portugalczyk pewnie też by notował asysty, ale w większości przypadków nie miał on po prostu do kogo grać. Fajnie że Setien chociaż na niego stawia.
3
Chciałbym w końcu móc napisać "boli was wielka Barcelona"
4
Wróci do Liverpoolu i Klopp znów zrobi z niego potwora.
0
Skład na Getafe widzę tak:
Mats Semedo Pique Umtiti Alba Arthur Busquets De Jong Messi Griezmann Fati. Umtiti dlatego że Lenglet nie może zagrać.
1
Neymar obecny na gali?
3
Na fioletowej wszyscy pewni że nas wyjaśnią na Bernabeu chyba już zapomnieli jak ciężko im było z Betisem Setiena obyśmy utarli nosa cwaniakom.
0
@Messiah10 Serio? XD wiesz ile on miał wtedy lat?
0
@Shroud Co XD akurat w tej sytuacji Messi był na idealnej pozycji i Arthur podjął dobrą decyzję.
0
Najbliższe dwa mecze ligowe na CN w których 6 punktów to obowiązek. Potem El Clasico a tam wydarzyć się może wszystko.
1
Messi na dobre ze strzelania przerzucił się na asystowanie ale może na dobre nam to wyjdzie ;)
0
@szymon351 Może to zabrzmi śmiesznie ale brakuje Pique
3
@sonek Boże ale mnie denerwuje takie pierdo*enie... Bo popełnił błąd w jednym meczu? Pamiętam wiele spotkań gdzie grał od początku właśnie z dobrymi rywalami i był kocurem, pozdrawiam.
26
Fati za Roberto na drugą połowę i jazda tu muszą być 3 punkty nieważne jak
0
@Messiah10 Dlaczego go nie cierpisz? Zrobił ci coś?
0
@DanielOOL Efekt Setiena będzie widoczny od przyszłego sezonu, widocznie Valverde powinien zostać zwolniony dopiero pod koniec sezonu.
0
Czym my się w tym meczu w sumie różnimy od chaotycznego Napoli? Naprawdę się nie zdziwię jeśli zakończymy przygodę w LM na 1/8 finału.
5
Alba z najlepszego LO świata którym niewątpliwie był przez dwa sezony stał się gorszy od 19 letniego Davisa.
1
@Sysia11 Inter dziś zremisuje co z tego że Juve zalicza wpadki skoro w większości przypadków nikt z tego nie korzysta.
2
Dobra ogólnie uważam że w LM nie mam za dużych szans ale popatrzmy też na inne drużyny. Taki Juventus moim zdaniem jest tragiczny oni w ogóle nie mają środka pola, Real to Real z nimi zawsze niewiadomo mecze z nimi to 50 na 50 a pozostali rywale poza Liverpoolem są tak naprawdę do przejścia nawet z tak wąską kadrą. Zobaczymy co będzie.
4
@Quahoo No ale to pretensje do państwa że za mało daje nauczycielom a nie do kasjerów bo niestety dosyć często przy takich porównaniach osoby pracujące w sklepach są po prostu obrażane.
0
@prokofiew Niech się porównują do ludzi np. pracujących w bankach bo to jest ta sama klasa społeczna no ale wygodniej się porównać do kasjera :D
0
Dlaczego nauczyciele rzucają się że kasjerzy w Lidlu zarabiają lepiej od nich skoro Lidl to prywatna firma i może płacić swoim pracownikom jak chce a szkoły są państwowe?
9
Szkoda że większość dziewczyn w Polsce to księżniczki z podejściem że to facet zawsze musi do niej podejść, zagadać i jakoś sobą zainteresować same od siebie nic nie dają ehh
0
4 sezon domu z papieru to będzie klapa patrząc na to że od premiery 3 sezonu nie minął nawet rok. Szkoda że niektórzy nie wiedzą kiedy zakończyć żeby produkt nie stał się tasiemcem.
0
@Suzu Myślę że Chelsea po niego ruszy