1

Valverde w swoim pierwszym sezonie grał 4-4-2 I Coutinho świetnie wyglądał w tym ustawieniu na lewej pomocy. W drugim sezonie grał już 4-3-3 i Coutinho zaczął grać słabo ot cała filozofia

0

@klopx 16 lat to dalej dziecko i myślę że ma prawo nie być gotowym na okropny ból związany z rodzeniem.

0

Lubilem i szanowalem Cejrowskiego do kiedy nie usłyszałem jego opini na temat aborcji. Według niego kobieta nigdy nie powinna mieć do niej prawa. Czyli gdyby jego np. córka miała 16 lat, zostałaby zgwałcona i zaszłaby w ciążę to kazałby jej takie dziecko urodzić, chore...

0

@Hiacynk Na fb też powinno tak być :D

3

Dlaczego nie można polecać swoich komentarzy?

1

Jak powinien wyglądać nadchodzący weekend aby być zadowolonym? 2 bramki Lewego z Lipskiem, 3 bramki Milika z Lecce i gol Krzysia w starciu z Mainz. Do tego wygrana Barcy z Betisem i strata punktów przez Real.

0

A może specjalnie nasi odpadli żeby się skupić na LM?

0

@Elosek Nasłuchał się że ciągle szuka Messiego to dla odmiany nie szukał akurat

0

@tbas No ale za Valverde też tak grali że próbowali wejść

3

@Tales_Omletu Tak, mówił mi wczoraj.

0

Wiecie co ja naprawdę nie oczekiwałem cudów od Setiena ale myślałem że powie im chociaż że mogą uderzać z dystansu I że nie zawsze trzeba wchodzić z piłką do bramki :)

2

A właśnie I przykre jest to że przynajmniej na początku tego roku Ronaldo je Messiego

0

Wspaniały to był mecz nie zapomnę go nigdy

0

@barcelonaLM Współczuję bycia ślepym

0

@barcelonaLM Kpisz sobie, grają tragicznie a to że była jedna setka niczego nie zmienia.

0

3

Pique już ma wolne, w weekend nie gra. Może da się namówić Dembele na rundke Fortnite.

2

Messi podał do Griezmanna

5

Griezmann drugi mecz z rzędu ma patelnię i znów coś takiego :) I niektórzy się dziwią że Messi mu nie ufa.

0

No to teraz Grizi gol z asystą Messiego rzecz jasna :D

3

Ter Stegen robi to celowo XDDD

6

Na złość Messiemu Griezmamn wejdzie i strzeli zwycięskiego gola.

0

@Tadeusz0312 I cyk ban

14

Boże za co taki komentarz...

0

Dobra Real odpada jeśli przejdziemy Bilbao to nie wyobrażam sobie że nie zdobędziemy tego pucharu...

4

Proszę proszę oby ten mecz ich zdolowal na jedną kolejkę i żeby stracili punkty z Osasuną... I żebyśmy wygrali z Betisem.

0

@HansLanda Wiem, sam jestem introwertykiem.

1

Ale jedno trzeba przyznać, introwertyzm Messiego to jedno z największych kłamstw w historii.

1

@NeroTFP Usunąłem komentarz, źle przeczytałem sorka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?