masakrator05
Dołączył/a: styczeń 2020
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Geble Haland też nie pasuje
0
Tak w ogóle to cały dzień myślałem że jest czwartek więc kupiłem dziś trochę pączków i wszystkie zjadłem dopiero jak zobaczyłem że dziś LM to dotarło do mnie co uczyniłem. I teraz mam dylemat czy jeść jutro paczki czy nie.
0
@Rakitovic00 Nie ale on go ocenia na podstawie jednego meczu i zakładam że w tym sezonie pierwszy raz go widzi jak gra :)
7
Ale ci kibice Atalanty muszą przeżywać piękny sen
0
@Rakitovic00 Wskaż mi w którym miejscu jest hejt w moim komentarzu
0
@skakun95 Kpisz sobie? Oceniasz go na podstawie jednego nie całego w meczu w dodatku? Co z tego że rozgrywa kapitalny sezon i wali gola za golem jakiś jasiek z rambli napisał że jest drewniany wiec to prawda.
0
@Kengo Daj link dobry człowieku do tego profilu
4
@FC1899Barca Do boju Lipsk
0
@HansLanda No tym co się dzieje w klubie w tej chwili
4
Jak myślicie taki Messi jak ma wolne to ma wy*ebane i cieszy się czasem z rodziną czy raczej chodzi po pokoju i jest zdenerwowany obecną sytuacja w klubie?
3
@shaun Myślę że Atletico byłoby dla nas trudniejszym rywalem w LM niż Real.
0
Paulinho niczego nie nauczył jak widać
0
@Showman Borussia nie ma żadnej zaliczki, Atletico ma minimalną.
0
@DanielOOL A to trzeba być związanym z Polsatem żeby w nim występować? Wydaje mi się że mogą go tam po prostu zapraszać ale już tam nie pracuje jako "ekspert" po prostu.
0
@Hiacynk A ja wytrzymie bo dzisiejsze mecze mnie w ogóle nie ekscytują. Czekam na to co za tydzień.
36
Simeone nigdy nie przegrał w LM dwumeczu z klubem który nie miał w składzie CR7 także bye bye Liverpool xD
0
Boli kogoś wielkie Atletico?
0
@Hiacynk Barcelonie kibicuje i pozostaje mi wiara ale każdy wie że raczej nic z tego nie będzie
1
Życzę Atleti wygrania LM a w zasadzie to życzę tego Simeone
4
@puyol_presidend5 Kończy karierę i będzie grał amatorsko w Goczałkowicach co sam powiedział.
0
@BarcaInfo Pique z rigczem
3
@puyol_presidend5 Nie zostanie, BVB nie chce przedłużyć z nim umowy, która kończy się w tym roku.
0
@bixmix XD ja po prostu nie trawię Liverpoolu a mecz z Barcą nie ma tu nic do rzeczy elo
8
Pięknie się patrzy na bezradny Liverpool ;)
0
@FCBMati10 Mają Origiego
1
@goldmetaxa Atleti może zostać ograne na Anfield ale będą walczyć jak lwy w przeciwieństwie do Barcelony.
0
Nawet jeśli Atleti wygra 1-0 lub 2-0 to spokojnie niektórzy zapomnieli że mieli taką zaliczkę po pierwszym meczu z Juve.
1
@KamQiX Właśnie się przesiadam
9
No nie wierzę hymn ligi mistrzów a Hajto pier*oli...
1
Urodziny siostry Neymara się zbliżają a on gra zdziwko? Oby dziś pokazał klasę i że wciąż jest jednym z najlepszych na świecie. Wracaj do nas Ney