0

@Geble Haland też nie pasuje

0

Tak w ogóle to cały dzień myślałem że jest czwartek więc kupiłem dziś trochę pączków i wszystkie zjadłem dopiero jak zobaczyłem że dziś LM to dotarło do mnie co uczyniłem. I teraz mam dylemat czy jeść jutro paczki czy nie.

0

@Rakitovic00 Nie ale on go ocenia na podstawie jednego meczu i zakładam że w tym sezonie pierwszy raz go widzi jak gra :)

7

Ale ci kibice Atalanty muszą przeżywać piękny sen

0

@Rakitovic00 Wskaż mi w którym miejscu jest hejt w moim komentarzu

0

@skakun95 Kpisz sobie? Oceniasz go na podstawie jednego nie całego w meczu w dodatku? Co z tego że rozgrywa kapitalny sezon i wali gola za golem jakiś jasiek z rambli napisał że jest drewniany wiec to prawda.

0

@Kengo Daj link dobry człowieku do tego profilu

4

@FC1899Barca Do boju Lipsk

0

@HansLanda No tym co się dzieje w klubie w tej chwili

4

Jak myślicie taki Messi jak ma wolne to ma wy*ebane i cieszy się czasem z rodziną czy raczej chodzi po pokoju i jest zdenerwowany obecną sytuacja w klubie?

3

@shaun Myślę że Atletico byłoby dla nas trudniejszym rywalem w LM niż Real.

0

Paulinho niczego nie nauczył jak widać

0

@Showman Borussia nie ma żadnej zaliczki, Atletico ma minimalną.

0

@DanielOOL A to trzeba być związanym z Polsatem żeby w nim występować? Wydaje mi się że mogą go tam po prostu zapraszać ale już tam nie pracuje jako "ekspert" po prostu.

0

@Hiacynk A ja wytrzymie bo dzisiejsze mecze mnie w ogóle nie ekscytują. Czekam na to co za tydzień.

36

Simeone nigdy nie przegrał w LM dwumeczu z klubem który nie miał w składzie CR7 także bye bye Liverpool xD

0

Boli kogoś wielkie Atletico?

0

@Hiacynk Barcelonie kibicuje i pozostaje mi wiara ale każdy wie że raczej nic z tego nie będzie

1

Życzę Atleti wygrania LM a w zasadzie to życzę tego Simeone

4

@puyol_presidend5 Kończy karierę i będzie grał amatorsko w Goczałkowicach co sam powiedział.

0

@BarcaInfo Pique z rigczem

3

@puyol_presidend5 Nie zostanie, BVB nie chce przedłużyć z nim umowy, która kończy się w tym roku.

0

@bixmix XD ja po prostu nie trawię Liverpoolu a mecz z Barcą nie ma tu nic do rzeczy elo

8

Pięknie się patrzy na bezradny Liverpool ;)

0

@FCBMati10 Mają Origiego

1

@goldmetaxa Atleti może zostać ograne na Anfield ale będą walczyć jak lwy w przeciwieństwie do Barcelony.

0

Nawet jeśli Atleti wygra 1-0 lub 2-0 to spokojnie niektórzy zapomnieli że mieli taką zaliczkę po pierwszym meczu z Juve.

1

@KamQiX Właśnie się przesiadam

9

No nie wierzę hymn ligi mistrzów a Hajto pier*oli...

1

Urodziny siostry Neymara się zbliżają a on gra zdziwko? Oby dziś pokazał klasę i że wciąż jest jednym z najlepszych na świecie. Wracaj do nas Ney

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?