0

Taką rozkminę miałem ostatnio, wojny wywołują politycy więc co jakby żołnierze wszystkich armi np. Rosji i USA zaprotestowali i odmówili wzajemnego zabijania siebie?

0

@AdiKingu96 na Bernabeu to prawie jak u siebie

0

Tak z ciekawości zapytam jaki był rekord osób online na stronie?

1

Grałem akurat sezony online Barcą i trafiłem na ziomka, który grał Realem. Po pierwszej połowie Real prowadził 1-0 po bramce Benzemy, a w 73 minucie na 2-0 strzelił Casemiro. Parę minut przed drugim golem wpuściłem Fatiego, który w 76 minucie wszedł w obronę Realu jak w masło i załadował prosto w okienko dając Barcelonie nadzieję na punkty. W 86 minucie Griezmann instynktownie zagrał do Messiego, którzy wykorzystał sytuację sam na sam i było już 2-2. W doliczonym czasie gry Arthur posłał piękne prostopadłe podanie do Griezmanna, który dziubnął piłkę, a ta ledwo doleciała do siatki. Ostatecznie Barcelona wygrała 3-2 po trudnym i emocjonującym meczu. Mam nadzieję, że podobny scenariusz będzie w niedzielę.

2

@pikass14 Tak tak rak uwielbiam mit o świetnym Roberto w klasykach szkoda że w dwóch ostatnich był drewnem.

0

@SuperVegeta Nie wyglądają wszyscy tak samo

2

Czemu wszyscy faceci czarnoskorzy mają te same głosy?

0

jest szansa że przełożą nam mecz z Napoli przez koranawirusa?

0

Kto wierzy w City?

0

Lewy może w tym sezonie strzelić 60 goli to jest jakiś kosmos

67

Hazardowi osobiście współczuję ale z nieszczęścia Realu się raduje

9

@kibicsportu oni nawet nie powinni o niego grać nie liczy się

0

2 sezon z rzędu Realu bez trofeum to naprawdę może się wydarzyć proszę proszę...

0

Czy Ramos zagra w klasyku?

0

Ramos nie zagra w klasyku?

0

Oglądał ktoś Wikingów i Upadek Królestwa? Co lepsze?

0

@WiernyKibicToJa nie miał ani jednej asysty tak na prawdę

0

Widzę że wszyscy poprawnie piszą nazwisko naszego nowego nabytku ale "Malcom" to już nikt nie umiał pisać.

0

Jak bramkarz dotknął piłkę to chyba nie ma asysty

1

Alba XDDDDDDDDD

0

@Avada Kedavra Griezmann zejdzie

18

Griezmann: "No podajcie podajcie kur*a"
Piłkarze Barcy: " Sam sobie podaj kur*a i tak byś to spier*olił"

0

@Odcinkowy Nie zapominaj o tym że Lewy raczej strzelać nie przestanie, Messi oczywiście może to nadrobić zważywszy na to że w la lidze grają dłużej o 4 kolejki.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@xVENUMx Liczby ma dobre więc jednak jakiś pożytek z niego jest

14

A wy dalej piszcie że Messi ma coś do Griezmanna xd

4

Messi na ławkę w 60 minucie, swoje zrobił pora odpocząć na Napoli.

0

@MichalZZZ Jak on nadrobi te 9 goli do Lewego i Immobile to będę w szoku

1

Oni strzelają z dystansu co to się stanęło

1

Messi gra słabiej, La Rambla:
"Sprzedać go"
"Kończy się"
"Przyszedł na niego czas"
Messi strzela bramkę:
"Król"
"Najlepszy na świecie"


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?