masakrator05
Dołączył/a: styczeń 2020
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taką rozkminę miałem ostatnio, wojny wywołują politycy więc co jakby żołnierze wszystkich armi np. Rosji i USA zaprotestowali i odmówili wzajemnego zabijania siebie?
0
@AdiKingu96 na Bernabeu to prawie jak u siebie
0
Tak z ciekawości zapytam jaki był rekord osób online na stronie?
1
Grałem akurat sezony online Barcą i trafiłem na ziomka, który grał Realem. Po pierwszej połowie Real prowadził 1-0 po bramce Benzemy, a w 73 minucie na 2-0 strzelił Casemiro. Parę minut przed drugim golem wpuściłem Fatiego, który w 76 minucie wszedł w obronę Realu jak w masło i załadował prosto w okienko dając Barcelonie nadzieję na punkty. W 86 minucie Griezmann instynktownie zagrał do Messiego, którzy wykorzystał sytuację sam na sam i było już 2-2. W doliczonym czasie gry Arthur posłał piękne prostopadłe podanie do Griezmanna, który dziubnął piłkę, a ta ledwo doleciała do siatki. Ostatecznie Barcelona wygrała 3-2 po trudnym i emocjonującym meczu. Mam nadzieję, że podobny scenariusz będzie w niedzielę.
2
@pikass14 Tak tak rak uwielbiam mit o świetnym Roberto w klasykach szkoda że w dwóch ostatnich był drewnem.
0
@SuperVegeta Nie wyglądają wszyscy tak samo
2
Czemu wszyscy faceci czarnoskorzy mają te same głosy?
0
jest szansa że przełożą nam mecz z Napoli przez koranawirusa?
0
Kto wierzy w City?
0
Lewy może w tym sezonie strzelić 60 goli to jest jakiś kosmos
67
Hazardowi osobiście współczuję ale z nieszczęścia Realu się raduje
9
@kibicsportu oni nawet nie powinni o niego grać nie liczy się
0
2 sezon z rzędu Realu bez trofeum to naprawdę może się wydarzyć proszę proszę...
0
Czy Ramos zagra w klasyku?
0
Ramos nie zagra w klasyku?
0
Oglądał ktoś Wikingów i Upadek Królestwa? Co lepsze?
0
@WiernyKibicToJa nie miał ani jednej asysty tak na prawdę
0
Widzę że wszyscy poprawnie piszą nazwisko naszego nowego nabytku ale "Malcom" to już nikt nie umiał pisać.
0
Jak bramkarz dotknął piłkę to chyba nie ma asysty
1
Alba XDDDDDDDDD
0
@Avada Kedavra Griezmann zejdzie
18
Griezmann: "No podajcie podajcie kur*a"
Piłkarze Barcy: " Sam sobie podaj kur*a i tak byś to spier*olił"
0
@Odcinkowy Nie zapominaj o tym że Lewy raczej strzelać nie przestanie, Messi oczywiście może to nadrobić zważywszy na to że w la lidze grają dłużej o 4 kolejki.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@xVENUMx Liczby ma dobre więc jednak jakiś pożytek z niego jest
14
A wy dalej piszcie że Messi ma coś do Griezmanna xd
4
Messi na ławkę w 60 minucie, swoje zrobił pora odpocząć na Napoli.
0
@MichalZZZ Jak on nadrobi te 9 goli do Lewego i Immobile to będę w szoku
1
Oni strzelają z dystansu co to się stanęło
1
Messi gra słabiej, La Rambla:
"Sprzedać go"
"Kończy się"
"Przyszedł na niego czas"
Messi strzela bramkę:
"Król"
"Najlepszy na świecie"