0

W sumie to dość oczywiste jest to czemu Lewandowski w tym sezonie strzela najwięcej bramek od lat. Nie ma już chamiącego się Robbena i emeryta Riberiego a pierwsze skrzypce gra taki np. Gnabry który posyła Lewemu piłeczki.

0

@DonAndresFCB przecież nie obrażam ludzi którzy lubią skoki

0

@Danny Gaucho no już dopisalem że moim zdaniem, no szczerze totalnie mnie ten sport nie porywa wręcz nudzi i nie rozumiem fascynacji nim ale jak ktoś lubi to ok.

2

Czytam że można wyłączyć i ogólnie widzę emocje na la rambli a to tylko durne skoki :( (dla mnie durne)

0

@takisobiektos gdybym ją lubił i szanował to pewnie bym tak zrobił xd

0

@tadzik447 Prosila mnie w sumie 2 razy i 2 razy odmowilem więc uznałem że pora na nową taktykę. Ale jak będzie 4 raz to już odmówię.

0

Mamy w pracy słuchawki przez które pracownicy się mogą komunikować, dwie osoby kończyły dziś o 13 ja i jeszcze jedna osoba. Szefowa na słuchawce się pyta kto może zostać jeszcze godzinę z osob które kończą o 13. Niestety ta jedna osoba przede mną powiedziała że nie może więc ściągnąłem słuchawkę i udawałem potem że mi się zepsuła. Jak już kończyłem pracę to mnie złapała i pyta się czy mogę zostać. A ja na to że nie mogę i gdyby mi się słuchawka nie zepsuła to na szybko zadzwoniłbym do domu że zostaje dłużej w pracy ale teraz już nie da rady. Hehe :)

1

@Hiacynk Nie da rady

0

Lidl czy Biedronka?

0

Komentarz usunięty

0

@domin682 Nie powiedziałbym

0

@Mizander W historii której miałem okazję być świadkiem :D

0

Najlepsza 11 w historii El Clasico moim zdaniem:
Casillas Alves Puyol Ramos Roberto Carlos Iniesta Busquets Xavi Messi Suarez Ronaldo

4

Kto sobie wymyślił że nauczyciel ma prawo zabrać uczniowi telefon i oddać mu kiedy mu się zachce? 2 razy próbowano mi zabrać telefon w szkole średniej i 2 razy odmowilem oczywiście obniżenie oceny z zachowania i telefony do rodziców. Nie byłem nawet wtedy jakiś chamski tylko uprzejmie informowałem że nie zamierzam oddawać mojej własności.

1

@MesQueUnClub_87 No przecież będą skakać i wybijać

0

@ShinobiQWE Jak to? Jak wszyscy staną i zasłania całą bramkę to jakim cudem ta pilka ma tam wleciec?

1

@MesQueUnClub_87 Mi chodzi o to że dosłownie całą drużyną zasłonić bramkę

0

Mam pytanie, załóżmy czysto teoretyczną sytuację, że w jakimś meczu np. w lidze mistrzów cała drużyna postanawia w ogóle nie grać w piłkę i całą 11 zasłonić swoją bramkę żeby nie stracić gola i tak przez cały mecz. Sędzia może to uznać za taktykę i akceptować taki cyrk przez 90 minut czy jednak byłaby jakaś reakcja na zasadzie że jak zaraz nie zaczną normalnie grać to będzie walkower? Jakby ktoś pytał po co w ogóle coś takiego robić to odpowiadam że czasem wynik 0-0 daje awans do kolejnego etapu i drużyna nie musi strzelić gola.

0

Czyżby żaden klub z potężnej Premier League miał nie znaleźć się w ćwierćfinale ligi mistrzów? Liverpool ma nóż na gardle, Totki to samo. Real jest faworytem w starciu z City, a Chelsea raczej bez szans z Bayernem ;)

0

Milik ostatnio nie był kadrze i grał Mertens który strzelił gola. Boję się że dziś Arek zacznie na ławce a byłaby szkoda bo był już podstawowym napastnikiem i strzelał te bramki :(

1

@DonAndresFCB Trochę dużo nawet dla mnie a prawo jazdy mam xd

0

Ten moment kiedy przeglądasz proponowaną przez fb znajomą, oglądasz jej profil no po prostu ideał co za piękność a potem widzisz że mieszka 100 km od ciebie...

3

@monsterrize Messi wydaje mi się że na żadne stanowisko nie pasuje jeśli chodzi o pracę w klubie piłkarskim. No oczywiście poza stanowiskiem piłkarza :D

0

A tu się okaże że nasz nowy nabytek wygryzie ze składu Griezmanna.

0

Kolonko rozważa start w wyborach prezydenckich XDDD

5

W ogóle to śmiech na sali w szkole taka poj*bana Ferdydurke jest lekturą obowiązkową, jakieś gwałty przez uszy, rodzinka zadowolona że ma córkę dzi*ke i główny bohater, który zachowuje się jak upośledzony. Wiem jaki jest przekaz, ale kompletnie to do mnie nie trafia i moim zdaniem niczego nie uczy. Większą wartość niesie ze sobą Wiedźmin albo Harry Potter nie wiem czemu to nie mogą być lektury. Skoro Narnia nią jest to te książki tym bardziej powinny. Lalka jest spoko Dziady też ale na Ferdydurke pluje, nawet autor pod sam koniec ciśnie beke z tych co przeczytali XD

0

@zawsze_barca Na pewno naturalne?

0

Czy jest realna sytuacja w której ktoś wszystko co je produkuje sam? WIEM że można hodować warzywa robić własne wędliny itp. ale czy jest realne robienie sobie dosłownie wszystkiego czyli własne wędliny, ser, mleko, warzywa, owoce, masło. I czy coś takiego się opłaca? Pytanie może głupie ale kompletnie się na tym nie znam a mnie ciekawi.

7

@DanielOOL Przecież Barca wplaciła klauzule, Leganes nie miało nic do gadania.

0

Ile dziś zjecie pączków?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?