0

Oby Milik do Interu nie poszedł jeśli Lautaro odejdzie. Conte niby gra na dwie 9 ale system zawsze można zmienić i w ustawieniu z jedną 9 to raczej Lukaku byłby pierwszym wyborem.

0

@Ka19dominik Neymara się to tyczyć nie będzie bo on już jest piłkarzem klasy światowej i poniżej pewnego poziomu nie zejdzie

5

Wiele osób mówi, że tacy jak Mbappe, Haland czy Sancho mogą przejść schedę po Messim i Ronaldo, ale ja się z tym nie zgadzam. Gdy Leo i CR7 zakończą swoje kariery to ci piłkarze mają szansę na to by być wtedy najlepszymi na świecie w tej dyscyplinie, ale uważam że nigdy nie będzie w nich tego pierwiastka magii co w Argentyńczyku i Portugalczyku. Oni wyczyniali rzeczy po prostu kosmiczne. Długo takich jak oni nie będzie tak naprawdę.

11

Do 1/4 awansują City, Barca, PSG, Lyon, Atletico, Lipsk, Atalanta, Bayern. To nie przewidywania tylko spoiler.

1

@Ka19dominik Z jakiego powodu Neymar miałby grać piach?

3

@socha Nie bądź hop do przodu, PSG strzeliło gola na wyjeździe i przegrali zaledwie 2-1. Ja pozostaje przy swoim i uważam że awansują.

3

Zacząłem ostatnio oglądać Atypical i pochłonąłem 3 sezony w niecały tydzień. Jeden z najlepszych i najbardziej wartościowych seriali Netflixa, polecam.

8

Mmm Milik w Atletico oby ten transfer doszedł do skutku Arek pasuje do ligi hiszpańskiej.

0

@kewin No to drugi, wychodzi na to samo.

4

@Jakchcesz Messi jest kapitanem już trzeci sezon i już w sezonie 17/18 uważałem że te rolę powinien pełnić ktoś inny, duża ilość osób pewnie też.

0

Czemu nie istnieje w klubie żadna dyskusja dotycząca tego czy nie powinna nastąpić zmiana kapitana? Uwielbiam Leo no ale on po prostu nie nadaje się do tej roli, kapitanem nie może być piłkarz, który po straceniu gola spuszcza głowę w dół. Ja mam dwóch kandydatów, którzy w mojej opini by podołali, Pique i Ter Stegena. Najbardziej bym był za naszym bramkarzem, bo na boisku wyraźnie daje znać co myśli. Nie boi się opier*olić obrony i ostatnio przy rożnym zje*ał Semedo za złe ustawienie.

52

Liverpool od otrzymania listu od młodego kibica Manchesteru United z prośbą by ten zaczął przegrywać, przegrał 3 z 4 ostatnich spotkań. To ten dzieciak! To on zatrzymał Liverpool xD

0

Czemu Tarzanowi urosły włosy a nie urosła broda?

0

Jak to jest w końcu? Czytałem gdzieś ze przeciętny czas stosunku u większości par to od 5 do 7 minut a z drugiej strony słyszę że facet który tylko tyle daje radę to krótko dystansowiec itp. i że dziewczynom źle z takimi w łóżku.

0

Niektórzy tutaj zapominają kto rządzi w Hiszpanii. Wiecie kto? Barcelona! Mimo klęsk w LM to Hiszpania jest naszym podwórkiem. Wierzę że do końca sezonu wygramy wszystkie mecze ligowe a Real się potknie. Mistrzostwo będzie nasze!

0

Pytanie do osób które posiadają kartę multisport. Mam ją od wczoraj i jeszcze się nie zapoznałem jak to wszystko działa ale chciałbym wiedzieć czy dzięki tej karcie mogę sobie np. iść do aguaparku i zupełnie za darmo korzystać z niego ile chcę?

36

Wiecie jak będzie? Wygramy z Socielad a Real zremisuje z Betisem i znów się tu wszystkim zmieni narracja i będzie gadka że wracamy na dobre tory xD to kto wygra te ligę to w tym momencie loteria.

3

@Veb1233 Dobry żart, Arthur już oddychał rękawami i po jego stracie pewnie poszłaby jakaś kontra. Dobrze że zszedł.

0

Viniciusowi na początku nie wychodziło nic, teraz też mało mu wychodzi ale z tego chaosu czasem wyjdzie mu bramka lub asysta. Za rok będzie już ukształtowanym skrzydłowym z którego Real będzie miał pociechę. Sam się z niego śmiałem i powoli zaczynam żałować.

9

Płaczcie dalej, mamy stratę jednego punktu czyli praktycznie żadną. Real jedzie jeszcze w tym sezonie do Bilbao i z pewnością stracą jakieś punkty. Szanse na mistrzostwo wciąż są bardzo duże.

0

@fcbarcafan19 Sam się z niego śmiałem ale za przeproszeniem zamknij mordę. Zrobił gola z City a dziś sam strzelił. Lepszy taki skrzydłowy niż żaden.

0

@damiano996 No spojrzałem i widzę że Real jedzie między innymi do Bilbao więc są szanse na to że stracą punkty. Tracili je już z gorszymi zespołami. Szanse na mistrza dalej są więc nie pisz głupot.

0

Generalnie w Realu to nie ma kto strzelać. Vini jeździec bez głowy a Benzema totalnie bez formy. Jeszcze się okaże że znienawidzony Bale im uratuje tyłek.

0

@VenoM Świetne podanie do Griezmanna i w obronie ok

22

XDD wieśniaki z fioletowej piszą że Alba powinien wylecieć zacznijmy od tego że on pierwszej żółtej kartki nawet dostać nie powinien.

0

Busquets, Arthur, Alba, Semedo i Alba na plus. Na minus De Jong.

32

Gramy na prawdę nieźle, oby w drugiej połowie coś wpadło.

0

Myślicie że za kim będzie Ronaldo?

6

Marcelo poproszę o kolejnego łokcia dla Messiego jak 3 lata temu żeby nasza pchła mogła wam wpier*olić kilka bramek Vamos!

3

@amanter Nosz kur*a kolejny... Skąd wziął się ten stereotyp o tym że Vidal zawsze musi wyłapać czerwo?? Wiesz jak mało Vidal dostał w karierze czerwonych kartek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?