masakrator05
Dołączył/a: styczeń 2020
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt o 23? O jezu
0
Jak to jest w związkach? To prawda że powinno minąć trochę czasu zanim się powie "kocham Cię"? xD
5
Niepopularna opinia: coś takiego jak FFP nie powinno istnieć a kluby powinny móc wydawać na piłkarzy ile im się żywnie podoba.
1
Dodatkowa motywacja dla City by wygrać w tym roku LM czy raczej totalne załamanie i wpier*ol od Realu?
1
@Striker Head Ball 2 uzależnilem się od tego swego czasu
0
@zadafcb Niby fajnie ale czytałem że z subskrypcji nie się od tak zrezygnować i trzeba chyba pisać gdzieś tam że chce się anulować. No i trochę się boję bo dane karty i tak trzeba podać przy robieniu premium.
1
Czy skierowaliście kiedyś do kogoś z rodziny słowa których bardzo żałujecie? Ja kiedyś w złości powiedziałem mamie że jej nie kocham, kłóciliśmy sie a gdy to powiedziałem to zaniemówiła i poszła płakać do pokoju :( oczywiście przeprosilem.
2
@Xavinho54 Z ignorantem nie rozmawiam :)
0
@Puziol Mhm Napoli raczej przejdziemy a w 1/4 Jak trafimy na Juve, Totki lub Atalantę niby czemu mielibyśmy nie awansować do półfinału?
10
Tak szczerze to w czym Milik jest gorszy od Lautaro który rozgrywa swój pierwszy dobry sezon tak naprawdę? Milik już kolejny sezon notuje bardzo przyzwoite liczby. W lidze holenderskiej 21 goli w 31 meczach, w zeszłym sezonie 17 bramek w 35 meczach Serie A a w tym sezonie 9 bramek w 14 meczach Serie A. Martinez ma o 2 gole więcej od Polaka, ale potrzebował do tego aż 5 spotkań więcej mimo, że gra w lepszym zespole. Nie mówię, że powinniśmy sprowadzić Milika, ale wstrzymałbym się z tą ekscytacją Argentyńczykiem. Myślę, że Werner to po sezonie o wiele lepsza opcja, a do tego tańsza. A wracając do Milika to myślę że gdyby był Hiszpanem to wiele osób nawet tutaj wymieniałoby w gronie kandydatów na nową 9 Barcy ;)
0
@BarcaInfo czyli nie mają nawet ustalonego kandydata xD czyli trochę to jeszcze potrwa
0
@kolo123 Ivar akurat w tym sezonie pokazuje się z bardziej ludzkiej strony, mam wrażenie że żałuję nawet niektórych decyzji które podjął choć sam tego nie mówi. Myślę, że dziś nie spaliłby kobiety Hvitserka chociażby. A to że zabił swoją żonę nie było moim zdaniem jakieś chore bo to co zrobiła to jednak zdrada stanu.
1
@Lord_Vader Zgadzam się wiele osób twierdzi że Bjorn jest nudny ale uważam że bez niego ten serial by już zdechł totalnie. Ale Ragnar jednak pozostanie dla mnie niezastąpiony.
0
@Barwindg Gatusso wystawia skład rezerwowy z kilkoma piłkarzami pierwszego składu, myślę że samo to że nie gra Insignie pokazuje wystarczająco jak do tego meczu podszedł. A Milik dobrze że siedzi bo ostatnio gra wszystko więc odpocznie.
0
@zawsze_barca Po ciężkim w dniu pracy miło się czyta :D
1
@COU_11 avatar więc adekwatny XD
5
Warto startować do koleżanki z którą pracuje w sklepie? Pytam bo ja mam 19 lat a ona 26 ale jest taka zaje*ista że wiek tu nie ma znaczenia. Przynajmniej dla mnie bo dla niej pewnie ma :(
1
@lucas/catalan Patrzę na te zdjęcie i moim zdaniem jest piękna, dobrze że nie poszła w sylikon.
1
Czy te pomidory malinowe z marketów smakują jak pomidory malinowe?
0
@Barwindg już nie może więcej oznaczać, zaobserwuj go
0
@zawsze_barca I dobrze że się załapałem na oznaczanie
3
@zawsze_barca Jesteś bohaterem w końcu coś się dzieje na Rambli :D
12
@zawsze_barca proszę o oznaczanie xd
3
@MarioVeB! Cześć Mario podobno jesteś jedną z ikon grupy to prawda?
0
Czy widzieliście jak ktoś kiedyś w jakimś obszernymi argumentami krytykuje Ćwiąkałę, Borka lub Smoka próbując udowodnić, że nie są tacy kolorowi? Chętnie poczytam.
4
@Avada Kedavra Słyszałam o takim samym przypadku w dokładnie tym samym sklepie w którym pracuje i szefowa stanęła po stronie pracownika. O tej sytuacji pewnie nawet nikt się nie dowie, a nawet jeśli to pewnie skończy się identycznie. Prawo do przerwy jest prawem świętym i tyle.
17
Sytuacja z dziś, pracuje sobie w sklepie i akurat siedziałem na kasie. Miałem iść na przerwę, więc oczywiście zamknąłem kasę, a tu nagle starszy pan podchodzi i zaczyna się rozpakowywać na mojej taśmie. Informuję go kulturalnie, że kasa jest już zamknięta na co on "jajaja" i dalej rozkłada zakupy. Przed nim były jeszcze dwie osoby po których obsłużeniu miałem się wylogować. W końcu nadeszła kolej bardzo miłego pana, a ja wylogowałem się z kasy i poszedłem na przerwę. Jego mina była bezcenna :D Wyszedł ze sklepu, a zakupy zostały na taśmie, ale z naprawdę dużą chęcią je pozbierałem po spożyciu posiłku ;)
0
Myślicie że uniwersalia istnieją jako istota konkretnych rzeczy, czy są tylko wytworem umysłu?
15
@Mazi przecież patus jak będzie chciał broń to i tak w jakiś sposób wejdzie w jej posiadanie szkoda że normalny obywatel który nie chce łamać prawa nie ma się potem jak bronić
0
@Suzu można strzelić w nogę i wtedy na policję dzwonić