0

@Hushovt o 23? O jezu

0

Jak to jest w związkach? To prawda że powinno minąć trochę czasu zanim się powie "kocham Cię"? xD

5

Niepopularna opinia: coś takiego jak FFP nie powinno istnieć a kluby powinny móc wydawać na piłkarzy ile im się żywnie podoba.

1

Dodatkowa motywacja dla City by wygrać w tym roku LM czy raczej totalne załamanie i wpier*ol od Realu?

1

@Striker Head Ball 2 uzależnilem się od tego swego czasu

0

@zadafcb Niby fajnie ale czytałem że z subskrypcji nie się od tak zrezygnować i trzeba chyba pisać gdzieś tam że chce się anulować. No i trochę się boję bo dane karty i tak trzeba podać przy robieniu premium.

1

Czy skierowaliście kiedyś do kogoś z rodziny słowa których bardzo żałujecie? Ja kiedyś w złości powiedziałem mamie że jej nie kocham, kłóciliśmy sie a gdy to powiedziałem to zaniemówiła i poszła płakać do pokoju :( oczywiście przeprosilem.

2

@Xavinho54 Z ignorantem nie rozmawiam :)

0

@Puziol Mhm Napoli raczej przejdziemy a w 1/4 Jak trafimy na Juve, Totki lub Atalantę niby czemu mielibyśmy nie awansować do półfinału?

10

Tak szczerze to w czym Milik jest gorszy od Lautaro który rozgrywa swój pierwszy dobry sezon tak naprawdę? Milik już kolejny sezon notuje bardzo przyzwoite liczby. W lidze holenderskiej 21 goli w 31 meczach, w zeszłym sezonie 17 bramek w 35 meczach Serie A a w tym sezonie 9 bramek w 14 meczach Serie A. Martinez ma o 2 gole więcej od Polaka, ale potrzebował do tego aż 5 spotkań więcej mimo, że gra w lepszym zespole. Nie mówię, że powinniśmy sprowadzić Milika, ale wstrzymałbym się z tą ekscytacją Argentyńczykiem. Myślę, że Werner to po sezonie o wiele lepsza opcja, a do tego tańsza. A wracając do Milika to myślę że gdyby był Hiszpanem to wiele osób nawet tutaj wymieniałoby w gronie kandydatów na nową 9 Barcy ;)

0

@BarcaInfo czyli nie mają nawet ustalonego kandydata xD czyli trochę to jeszcze potrwa

0

@kolo123 Ivar akurat w tym sezonie pokazuje się z bardziej ludzkiej strony, mam wrażenie że żałuję nawet niektórych decyzji które podjął choć sam tego nie mówi. Myślę, że dziś nie spaliłby kobiety Hvitserka chociażby. A to że zabił swoją żonę nie było moim zdaniem jakieś chore bo to co zrobiła to jednak zdrada stanu.

1

@Lord_Vader Zgadzam się wiele osób twierdzi że Bjorn jest nudny ale uważam że bez niego ten serial by już zdechł totalnie. Ale Ragnar jednak pozostanie dla mnie niezastąpiony.

0

@Barwindg Gatusso wystawia skład rezerwowy z kilkoma piłkarzami pierwszego składu, myślę że samo to że nie gra Insignie pokazuje wystarczająco jak do tego meczu podszedł. A Milik dobrze że siedzi bo ostatnio gra wszystko więc odpocznie.

0

@zawsze_barca Po ciężkim w dniu pracy miło się czyta :D

1

@COU_11 avatar więc adekwatny XD

5

Warto startować do koleżanki z którą pracuje w sklepie? Pytam bo ja mam 19 lat a ona 26 ale jest taka zaje*ista że wiek tu nie ma znaczenia. Przynajmniej dla mnie bo dla niej pewnie ma :(

1

@lucas/catalan Patrzę na te zdjęcie i moim zdaniem jest piękna, dobrze że nie poszła w sylikon.

1

Czy te pomidory malinowe z marketów smakują jak pomidory malinowe?

0

@Barwindg już nie może więcej oznaczać, zaobserwuj go

0

@zawsze_barca I dobrze że się załapałem na oznaczanie

3

@zawsze_barca Jesteś bohaterem w końcu coś się dzieje na Rambli :D

12

@zawsze_barca proszę o oznaczanie xd

3

@MarioVeB! Cześć Mario podobno jesteś jedną z ikon grupy to prawda?

0

Czy widzieliście jak ktoś kiedyś w jakimś obszernymi argumentami krytykuje Ćwiąkałę, Borka lub Smoka próbując udowodnić, że nie są tacy kolorowi? Chętnie poczytam.

4

@Avada Kedavra Słyszałam o takim samym przypadku w dokładnie tym samym sklepie w którym pracuje i szefowa stanęła po stronie pracownika. O tej sytuacji pewnie nawet nikt się nie dowie, a nawet jeśli to pewnie skończy się identycznie. Prawo do przerwy jest prawem świętym i tyle.

17

Sytuacja z dziś, pracuje sobie w sklepie i akurat siedziałem na kasie. Miałem iść na przerwę, więc oczywiście zamknąłem kasę, a tu nagle starszy pan podchodzi i zaczyna się rozpakowywać na mojej taśmie. Informuję go kulturalnie, że kasa jest już zamknięta na co on "jajaja" i dalej rozkłada zakupy. Przed nim były jeszcze dwie osoby po których obsłużeniu miałem się wylogować. W końcu nadeszła kolej bardzo miłego pana, a ja wylogowałem się z kasy i poszedłem na przerwę. Jego mina była bezcenna :D Wyszedł ze sklepu, a zakupy zostały na taśmie, ale z naprawdę dużą chęcią je pozbierałem po spożyciu posiłku ;)

0

Myślicie że uniwersalia istnieją jako istota konkretnych rzeczy, czy są tylko wytworem umysłu?

15

@Mazi przecież patus jak będzie chciał broń to i tak w jakiś sposób wejdzie w jej posiadanie szkoda że normalny obywatel który nie chce łamać prawa nie ma się potem jak bronić

0

@Suzu można strzelić w nogę i wtedy na policję dzwonić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?