2

Zaraz naprawdę się okaże że to Messi jest problemem Barcelony przez to co ludzie tu wypisują (nie wszyscy) Mam wrażenie że gdyby niektórzy mieli w tym momencie do wyboru kto ma odejść z klubu Messi czy Ter Stegen to część osób wolałaby żeby to Niemiec został. To jest przerażające... No ale cóż wszyscy go docenią dopiero jak go nie będzie i staniemy się takim Milanem na najbliższe kilka sezonów.

0

@dawinho80 Wtedy było MSN w swoim prime, lepsi Rakitic i Busquets.

2

@Rafiniaaa Jeśli chcesz aby ten klub pozbawił się resztek godności to racja Barca powinna się pozbyć Messiego

0

Mówcie co chcecie ale ja bym Vidala spróbował na szpicy.

0

@macio_944 Nie, nie odejdzie. Koniec tematu.

0

W ogóle to ja świeży użytkownik ale sama stronę czytam już długo tylko tu nigdy nie zagladalem. Opowiedzialby mi ktoś historię la rambli?

0

@Chwytliwy no ale dziecko w końcu więc co poradzisz

0

Ej ale obczajcie coś takiego przechodzimy Napoli, w 1/4 trafiamy np. na PSG i drabinka układa się tak że w półfinale możemy trafić na Totki bądź Atalante. To jest bardzo życzeniowe ale przy takim rozstawieniu finał dla nas nie jest chyba niczym nierealnym.

0

Jak często jecie mięso? Nie mówię tu tylko o potrawach zawierających mięso ale też o parówkach, szynce, kiełbasie. Dopiero teraz zauważyłem że tak naprawdę jem je codziennie... Tu kanapki z szynką tu parówki na kolację obiad też praktycznie zawsze mięsny a tak częste jedzenie tego chyba nie jest dobre :/

0

Czy Barca może ściągnąć Stuaniego który gra w Segunda czy w grę wchodzi tylko piłkarz z La Ligi?

0

Ja to jednak głupi jestem, mam podejrzenie że firma w której pracuje (nazwy nie zdradzę) ale mogę powiedzieć że to jest to jeden z popularniejszych marketów spożywczych robi mnie w wała. Okazało się że nie mam ubezpieczenia więc wypisalem ostatnio wszystkie papiery ale jestem na sto procent pewien że już to podpisałem i dałem szefowej miałem deja vu dosłownie jak widziałem te papiery. Kopi oczywiście nie dostałem ale mogłem cholera zrobić zdjęcia chociaż żeby był dowód w razie czego. Żeby się nie okazało że za 2 miesiące spadnie mi coś na łeb w pracy I okaże się że nie mam ubezpieczenia...

17

Ostatnio zostałem wyśmiany jak powiedziałem że czasem ubrania kupuje w Lidlu, szczerze powiedziawszy nie wiem jakie znaczenie ma sklep w jakim coś kupujemy chyba ważna jest sama jakość produktu a Lidl miał niedawno w ofercie chociażby bluzy z kapturem z pumy.

6

Ja dalej uważam, że Griezmann to nieprzemyślany transfer. On najlepiej czuje się na ŚPO lub jako drugi napastnik, a w Barcelonie nie ma szans grać w ten sposób. Zostaje mu skrzydło lub szpica gdzie nie czuje się najlepiej. I tak radzi sobie całkiem przyzwoicie patrząc na liczby, ale w meczu z każdym poważnym rywalem zostanie wyłączony z gry zupełnie. W El Clasico gościa nie było.

4

W sumie to się zastanawiam czy Messi tym wpisem właśnie nie zwolnił Abidala, jeśli tak to mógł jeszcze bartkowi pocisnąć.

0

@vangoor Śmiejcie się ale moim zdaniem kapitanem powinien być Pique.

2

Co tu dużo mówić, dostaniemy ciężki wpier*ol w Bilbao...

0

Messi ma prze*ebane całkiem realny jest sezon bez trofeów a potem jeszcze CA na którym Argentyna oczywiście się ośmieszy xD

0

Jak już są tacy mądrzy i chcą teraz na siłę kupować piłkarza to niech kupią dwóch. Dwóch do ataku oczywiście :)

0

@robsesh Liga jest jak najbardziej do ugrania, gorzej z PK a o LM już można zapomnieć.

0

Wiem że to nierealne ale czy Neymar mógłby np wykupić swój kontrakt w PSG czyli zerwać go i przejść sobie za darmo do Barcy w tej chwili?

0

Czy jest w tym momencie jakiś godny uwagi zawodnik bez kontraktu? Coś w stylu Zlatana jak go Milan wziął.

0

@Gaucho musieli by się dogadać teraz i zgłosić Coutinho jeszcze dziś :)

0

@adasko1998 Dokładnie

0

Turan to chyba w tym momencie jedyne rozwiązanie. Z tego co wiem to do dziś mogą go jeszcze zapisać do LM.

0

@tristan87 No to brać kurła Sisto

0

Czy to prawda że jak zawodnik wypada na dłuższy okres czasu to można przeprowadzić jakiś transfer mimo zamkniętego okna? XD

0

@hefaj6 Liga przy odrobinie szczęścia do wygrania na spokojnie.

1

@Chwytliwy Młody skrzydłowy z Borussi, świetne liczby. Hmm gdzieś już to słyszałem.

14

Mówcie co chcecie. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której zobaczę jeszcze Dembele w koszulce Barcelony, możemy go oddać nawet za grosze byle tylko już go tu nie było :)

0

@MESSIah16 Będzie jak zwykle, w Neapolu pewnie 0-0 a u siebie jakieś 3-0 po przeciętnej grze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?