matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ja nie bardzo rozumiem o co tu chodzi , wgl jakos tak napisane .
0
Jesli nasi bd realizowac kroczek po kroczku nie olewajac rywala , w skupienie i frajersko nie bd gubic pkt to mysle ze puchar jest nasz hehe ale do tego jeszcze daleko :)
0
ja z ta muzyka mam dobre wpomnienia i tak podczas sluchania , przypominaja sie . Wielkie dzieki naprawde :)
0
z tego zestwienia Guns N' Roses - Don't Cry Wymiata :)
1
Dziekuje za tego posta , naprawde , ciary na plecach i slucham nadal tych piosenek :) Piekne
0
Dawaj Dawaj :)
1
hehehe ładnie to wyglada na tle odwiecznego rywala :D
0
z Verrattim tez tak bd :D
5
Jest i to najdroższym o jakim słyszałem
1
Dziękuję, i szacun- wiesz za co
15
Ludzie ogarnijcie się! Barca wygrała dziś finał 5 pucharów, Leo tyle rekordów pobił, a wy macie ból dupska o ceer real ludzie dajcie spokój, nie musicie się dowartosciowywac Barca i tak jest lepsza.
1
"krul" powrócił wielki real wrócił ahhh i ohh. Hehe he beka z białych potrzebowali 2 czerwonych
0
5, jak można takie błędy robić będąc kibicem Barcy....
1
Za to Barcy bd ładniejsze :)
45
Lucho a Ty jesteś wielkim trenerem, !!
7
P{atrze na ocene Bravo za final i tylko 7,5? Masakra
16
Dodajmy ze odpowiada Arbeloi i Granero - "dla lepszych ode mnie"
Pique mistrz !
1
macie jakies video z wreczenia naszym pucharu , tego jak sie ciesza itp ?
0
Rudego dni w barcelonie i tak sa policzone
8
Bravo jest genialnym bramkarzem
0
Liczę także na hattricka Suareza także w finale :)
4
Chyba wiemy kto dostanie ZP za kms Suarez bardo :D
0
El Pistolerooo bramka cuudo. :D
1
Koleś, czy ty tylko widzisz gole, a roli Rakiety nie widzisz pierniczy szybko głupoty, . Dobry mecz rakiety, stabilnie, na utrzymanie, ja jestem zadowolony
3
Tak a Barcelona 10. .
0
Sędzia nie ogarnia
1
Nasi już na luzie, bawią się :D
0
Rakieta gra bardzo dobrze
0
Już mają zajęte, dziś wyjdą bez emblematu
0
Rakitic gra bardzo dobrze