3

ja nie bardzo rozumiem o co tu chodzi , wgl jakos tak napisane .

0

Jesli nasi bd realizowac kroczek po kroczku nie olewajac rywala , w skupienie i frajersko nie bd gubic pkt to mysle ze puchar jest nasz hehe ale do tego jeszcze daleko :)

0

ja z ta muzyka mam dobre wpomnienia i tak podczas sluchania , przypominaja sie . Wielkie dzieki naprawde :)

0

z tego zestwienia Guns N' Roses - Don't Cry Wymiata :)

1

Dziekuje za tego posta , naprawde , ciary na plecach i slucham nadal tych piosenek :) Piekne

0

Dawaj Dawaj :)

1

hehehe ładnie to wyglada na tle odwiecznego rywala :D

0

z Verrattim tez tak bd :D

5

Jest i to najdroższym o jakim słyszałem

1

Dziękuję, i szacun- wiesz za co

15

Ludzie ogarnijcie się! Barca wygrała dziś finał 5 pucharów, Leo tyle rekordów pobił, a wy macie ból dupska o ceer real ludzie dajcie spokój, nie musicie się dowartosciowywac Barca i tak jest lepsza.

1

"krul" powrócił wielki real wrócił ahhh i ohh. Hehe he beka z białych potrzebowali 2 czerwonych

0

5, jak można takie błędy robić będąc kibicem Barcy....

1

Za to Barcy bd ładniejsze :)

45

Lucho a Ty jesteś wielkim trenerem, !!

7

P{atrze na ocene Bravo za final i tylko 7,5? Masakra

16

Dodajmy ze odpowiada Arbeloi i Granero - "dla lepszych ode mnie"
Pique mistrz !

1

macie jakies video z wreczenia naszym pucharu , tego jak sie ciesza itp ?

0

Rudego dni w barcelonie i tak sa policzone

8

Bravo jest genialnym bramkarzem

0

Liczę także na hattricka Suareza także w finale :)

4

Chyba wiemy kto dostanie ZP za kms Suarez bardo :D

0

El Pistolerooo bramka cuudo. :D

1

Koleś, czy ty tylko widzisz gole, a roli Rakiety nie widzisz pierniczy szybko głupoty, . Dobry mecz rakiety, stabilnie, na utrzymanie, ja jestem zadowolony

3

Tak a Barcelona 10. .

0

Sędzia nie ogarnia

1

Nasi już na luzie, bawią się :D

0

Rakieta gra bardzo dobrze

0

Już mają zajęte, dziś wyjdą bez emblematu

0

Rakitic gra bardzo dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?