1

To tylko szpaku :D

0

Barca w finale!!

12

Szpaku pomylił powtórkę, myślał że akcja idzie haha

0

Nie widziałem tu takich i piszesz bzdety

1

Suarez z karnego i jest hattricka.. El Pistolero!!!!!

0

Ja już ich nie słucham, nie da się

0

Genialnie Iniesta i el pistolero. Na 2:0

1

Munir akurat dobrze gra, mądrze, bez strat, i do przodu, ja na niego słowa narazie nie powiem

0

tak , pod koniec Guangzhou troche roznych mialo ale tak to caly czas stoja pod bramka i czekaja na barce

0

heheh widzialem twoj koment , git ze LE Cie posłuchał :D

0

Brawo dla Brawo

0

Chinski mur rozbity !!! El Pistoleroooooo 1:0
Bravo Rakieta za strzał z dystansu .

0

takiego autobusu dawno nie widzialem pelnego zoltkow

0

narazie caly mecz Guangzhou praktycznie caly sie czas broni , nasi klepia sobie spokojnie i czasami przyspiesza , leniwie

0

te klubowe mistrzostwa to jest pic na wode i nie porozumienie,

0

te żółtki g*wno graja ... tylko sie bronio 11

0

drodzi komentatorzy , na fcbarca.com wszystko jest opisane dlaczego Messi i Ney nie graja .

0

żałosne te gze przy aucie barcy nawet presingu nie stosowali ... odrazu cofali sie do obrony ....

0

Elegancko sie oglada :
http://futbolhd.tv/stream1.php

0

dokładnie tak :)

1

Jezu Szpaku z calym szkiem daj Pan już spokój z tym komentowaniem, idz na emeryturke , albo znaczki zbieraj

0

Futbolhd.pl

0

futbolhd.pl ja tam ogladam mecze a mam andrioda
i odrazu odp na pytanie , mi nie tnie ogladam elegancko

1

Hahahha wiśnia, skislem jak to przeczytałem

4

Komentarz usunięty

0

Fajny awatar :D

0

Alen leci po hattricka, 2 brama Bravo :D

0

Talent to. Bez wątpienia jest, i przyszłość wróżę mu bardzo dobra, o ile kontuzje omijać go będą, ciężka praca może wejść na szczyt sam , .

0

Wiem że wypożyczony, ale ja właśnie nie chcem wypożyczenia, tylko do 11 stopniowego wprowadzania

0

Trochę w sensie, Chodziło mi o ten mecz, dzisiejszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?