0

oohohojojo to lipa , ale zanim popcorn zrobie to fioletowa wroci ... :D kuzwa jak mi humor poprawili XD

4

Czekam na relacje Pique na tą porażkę i jakiś pojazd po białych.

4

No to robimy popcorn i lecimy na fioletowa! :D

0

Haha hab real przegrywa 1:0 Bravo villareal.!! - 5 w Madrycie hahah

1

Hahahhahahahahahah suuuuuper :D

0

Jeśli real przegra bd mieli - 5 do nas?

1

Mamieko 4 doliczyl

1

Inaczej nie byłby taki gruby, :d

8

Jak real przegra, super extra, ale jak d remis też dobry :D

0

Puścił baka. .

0

Hahahha ja też słyszałem

1

Tak i jeszcze kristjano boli kolano :)

0

A pamiętam haka tu napinka była że on do Realu trafił, że takie wzmocnienie itp

1

i gitara mi pasuje :DD

4

Świeta ida święta, real w dupe dziś dostaje, każda buzia uśmiechnięta :D

0

Zdrowia życzę :)

1

Coca-Cola mi pomaga w takich przypadkach ale pisales że masz cukrzycę to nie wiem

7

Argentyńczyk pobił te najważniejsze, on jest o klasę lepszy pod każdym względem, od CR

0

o co chodzi ??

0

Cieszy mnie to że trener jak i zawodnicy mają jaja żeby się przyznać do błędów, za czyny. Nie mówią że nic się nie stało i wszystko jest git. Bravo

0

Racja zgadzam się. Dobry tekst. Dobranoc

0

aj no nie spinaj , wkurwiony bylem bo tak frajersko pkt stracili ze szok , jak nooby jakies , Przepraszam

0

Ooo zaraz rozpęta się gównoburza. Jak już się nie zaczęła

5

Bravo Lucho, porażka kolejny udowadniasz że jesteś wielkim trenerem, i masz jaja. Przyjąłes winę na siebie popełniłem kilka błędów, co niektórzy cie zawiedli, i nie zagrali wedle oczekiwań, szacun Lucho

0

Nie wgl nic oprócz tego że frajersko pkt tracicie

0

Hurhuehuehuehue żołędziu ty huehue

0

Dokładnie tak. . . .

1

I prawidlowo , dobrze mu powiedzial ...

0

Połfinal bardzo realny ,

0

to juz nie zrozumiesz ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?