0

a owil ramos zeby pique sie tak nie ciszy , zebysmy sie tak nie cieszyli haha i wykrakal ...

0

Komentarz usunięty

0

Jedna jaskółka wiosny nie czyni... . . . .

2

Jedna jaskółki wiosny nie czyni

0

Rakieta mimo że cały mecz statyczne bez błysku. Za tego gola i decyzja wielki szacunek,

1

Ale i tak znajda sie tacy co powiedza ze rakitic gra dobrze lub ze jedenmecz gorszy moze zdarzyć sie kazdemu

0

Jak podaja media kristjano ma dostac , oskara za role rekomachacza , podczas gali w styczniu //potwierdzoneinfo

1

Polsat

0

Depo sie rozkreca za duzo pozwalaja

0

Przyjdzie Arda i Rakitic na ławke w sam raz

0

konczy sie az za szybko ale po przyjsciu ardy na lawke w sam raz

2

Po co te prowokacje ? Strzelil strzelil i gitara !

0

Stoje przed TV i bije Bravo! wielkie poklony dla Messiego !!

0

nie klei se cos nam

5

Jak widac brak Neya robi roznice

1

MEssi jakie pilki , japa mi opada ...

2

Brakuje mi tam Neya i jego magii ...

1

Ku mojemu zaskoczeniu ,Rakieta elegancko narazie :D

0

idealne przyjecie sandro bravo !

0

Munir nawet nie potrafił by tego przyjąć ...

0

4:0

0

Za co za swoją pracę munir tak wkurza że się go oglądać nie da, Sandro Chociaż biega jest widoczny, i. Chociaż udaje ze chce coś robi. Munir na sell

0

Tu masz rację, sorki

0

Prezes Bayernu powiedział że kwestia zostaje także, nie wiem czym się tak jaraja

7

Co ma z tym wszystkim wspólnego Alexis? Argument z dupy...

1

As pisze o lewym, a prezes Bayernu powiedział że lewy nigdzie nie idzie i zostaje w Bayern ie

3

ja bym Ci odrazdzał ta bmw ... Ale wiekszosc ja gazuje trakze benzyna , troche "tjuningu" i foczki twoje

0

czyzby zrozumial ze w Barcelonie moze zdobyc wiecej pucharów druzynowo , tych najważniejszych ? Chyba troche za późno

0

nie wiem co wy przezywacie , nic wielkiego ...

3

ile razy jeszcze bedziecie tym spamować? :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?