matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Patrze na zachowanie Messiego Neymar po golu Sureza. Radość wielka, widać że są blisko, aż gębą się cieszy na ten widok, a potem cały zespół doskakuje i ta radość piękne!!
0
he he he ale sie usmialem :D
0
Messsiahhh!! Bravo!!!!!
0
I dobrze, piłka nożna polega na kopania w gale. A nie po nogach
0
Dobra MSN do roboty Pany :D
1
Nie no śmieje się, chodzi o wczorajszy komentarz dot Ciebie :p
1
Yhy może on ma taką rolę w zespole? Nie pomyślałes o tym?
0
Nie oglądaj, idź się pakować do szkoły na jutro
3
Ależ zbierasz te polecenia oj zbierasz :D
0
Tak 15, znaków. . . .
0
hahah słyszalem beka ze szpaka :D
0
Szpaku Tylko nie pomyl powtorki z normalna akcja ! :D
0
NA rogu najwiekszego budynku .
1
no i co w tym dziwnego ? Pewnie wejdzie w 70 min .
0
bo jeszcze troche czasu do meczu zostalo , wlacz okolo 11:15
0
Tez ,mi sie podoba :D
10
bo wie ze jest za cienki na pierwszy skład
0
Licze dzis na kolejny błysk El Pistoleroo
1
tak Lecz to Lucho jest trenerem :)
0
dzis mysle jak chlopakom bd sie chcialo jakies 4/5 ale to jest mega optymistyczne podejscie ale 3 jak najbardziej realne
0
Ulala juz nie moge sie doczekac :D
0
Sorki moze kiepsko slowa dobralem , przepraszam
19
Ulala fabsowi dupa się pali hehe i dobrze, najemca jeden...
1
Mój komentarz to była ironia do wczorajszego komentarza że on i inni piszą że dla polecen są ich komentarze, a ja uważam odwrotnie i odwalaja kawał dobrej roboty
6
Na pewno napisałes to dla "poleceń" ;)
2
Ciekawe ciekawe
7
Nigdy w życiu, zdala. Won od Barcy
0
I co jeszcze frytki z cola do tego? :p
0
tak dobrze gadasz :D
4
po 3 bramy na mecz , i jest 178, moze 30 pyknal 4 i zostanie pobity , ale mysle ze ten rekord malo ich obchodzi .