5

Patrze na zachowanie Messiego Neymar po golu Sureza. Radość wielka, widać że są blisko, aż gębą się cieszy na ten widok, a potem cały zespół doskakuje i ta radość piękne!!

0

he he he ale sie usmialem :D

0

Messsiahhh!! Bravo!!!!!

0

I dobrze, piłka nożna polega na kopania w gale. A nie po nogach

0

Dobra MSN do roboty Pany :D

1

Nie no śmieje się, chodzi o wczorajszy komentarz dot Ciebie :p

1

Yhy może on ma taką rolę w zespole? Nie pomyślałes o tym?

0

Nie oglądaj, idź się pakować do szkoły na jutro

3

Ależ zbierasz te polecenia oj zbierasz :D

0

Tak 15, znaków. . . .

0

hahah słyszalem beka ze szpaka :D

0

Szpaku Tylko nie pomyl powtorki z normalna akcja ! :D

0

NA rogu najwiekszego budynku .

1

no i co w tym dziwnego ? Pewnie wejdzie w 70 min .

0

bo jeszcze troche czasu do meczu zostalo , wlacz okolo 11:15

0

Tez ,mi sie podoba :D

10

bo wie ze jest za cienki na pierwszy skład

0

Licze dzis na kolejny błysk El Pistoleroo

- Polecam zalukac to Video :)

1

tak Lecz to Lucho jest trenerem :)

0

dzis mysle jak chlopakom bd sie chcialo jakies 4/5 ale to jest mega optymistyczne podejscie ale 3 jak najbardziej realne

0

Ulala juz nie moge sie doczekac :D

0

Sorki moze kiepsko slowa dobralem , przepraszam

19

Ulala fabsowi dupa się pali hehe i dobrze, najemca jeden...

1

Mój komentarz to była ironia do wczorajszego komentarza że on i inni piszą że dla polecen są ich komentarze, a ja uważam odwrotnie i odwalaja kawał dobrej roboty

6

Na pewno napisałes to dla "poleceń" ;)

2

Ciekawe ciekawe

7

Nigdy w życiu, zdala. Won od Barcy

0

I co jeszcze frytki z cola do tego? :p

0

tak dobrze gadasz :D

4

po 3 bramy na mecz , i jest 178, moze 30 pyknal 4 i zostanie pobity , ale mysle ze ten rekord malo ich obchodzi .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?