2

Ja skorzystałem z tej opcji i ban został anuloway

2

Z tego co. Kojarzę to Aduriz miał pretensje ze Bravo symulowal faul a oj się poprostu przewrócił

0

Tak, ja stawiam, alko i zapraszam tylko pełnoletnich :)

1

Bravo Sporting !!!

1

jeszcze chwila i bedzie -2 :D Campeones !!!! Campeones !!

1

karny dla realu w 96 :)

0

jeszcze 10 min tylko 10 min :)

0

Polecam futbolhd.tv oglądałem teraz, Barce na tel i miodzio się oglądało :D

0

Meczyki.pl rajodirecta,

0

Macki Pereza są wszędzie

0

Jak narazie nic pewnego i nie było oficjalki

0

Dokładnie, na szybko. I na tel bo w pracy jestem

0

Haha stary, raz mamy wakacje, dwa pisze na tel, 3 jestem w pracy, wiec pisze na szybko, i to prawda dosyć nie dokładnie ale brawo popisales się, napisałeś swą mądrość, a gimbe skończyłem 7 lat temu.

3

Kibice, Barcelony nie panikujcie, są problemy kadrowe, może i ławkę mamy nie najmocniejsza może i przegraliśmy puchar, ale mamy piłkarzy którzy są w stanie pociągnąć ten zespol a i trenera mamy z najwyższej półki, który wie jak. To. Poukładać, sezon się nie zaczął wszystko przed nami, poczekajmy te kilka kolejek, i nie panikujcie, jak w 1 kolejce, coś pójdzie nie tak, na szczęście to nie jest decydującą faza sezonu, i w trakcie sezonu napewno klubom zdążą się wpadki, także poczekajmy,

0

O stary, taki ego spamu tu jeszcze nie widziałem, mam nadzieje ze bana nie dostaniesz.
Zrozumiałe ze ban, nie ma problemu.

2

nie ma nic na jego obrone , dostanie pewnie kare od federacji ale ja uwazam ze klub takze powinien go ukarac , brak honoru zeby obrazac kobiete- matke

0

Brak słów, matje jesteś genialny

0

Wszelkie nadzieje zostały pogrzebane pucharu nie bd,

2

Neymara i Alby

0

Nawet nie mamy ławki. Żeby coś ruszyło w lepsza stronę

0

Marnują te okazję na potęgę, Boże co to. Się dzieje...

0

To nie było. Śmieszne

0

Edit mamy 3 do odrobienia :D

0

Jacek Laskowski

0

Mamy 8 min na strzelanie 2 goli,

0

Nie przesadzaj, oni maja dużą zaliczkę, z 1 meczu, to my musimy gonić, a każdy głupi wie ze prestiżu jest bardzo ważny..

0

Niestety ale musze się z Tobą zgodzić

0

Prawie dobry początek

1

Jak narazie 2 mecze 8 bramek straconych

0

Haha stary, Ty, chyba nie widzisz co się dzieje na boisku, to jest pogrom, pomoc nie istnieje, obrona masakra, indywidualne błędy, masakra,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?