matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja skorzystałem z tej opcji i ban został anuloway
2
Z tego co. Kojarzę to Aduriz miał pretensje ze Bravo symulowal faul a oj się poprostu przewrócił
0
Tak, ja stawiam, alko i zapraszam tylko pełnoletnich :)
1
Bravo Sporting !!!
1
jeszcze chwila i bedzie -2 :D Campeones !!!! Campeones !!
1
karny dla realu w 96 :)
0
jeszcze 10 min tylko 10 min :)
0
Polecam futbolhd.tv oglądałem teraz, Barce na tel i miodzio się oglądało :D
0
Meczyki.pl rajodirecta,
0
Macki Pereza są wszędzie
0
Jak narazie nic pewnego i nie było oficjalki
0
Dokładnie, na szybko. I na tel bo w pracy jestem
0
Haha stary, raz mamy wakacje, dwa pisze na tel, 3 jestem w pracy, wiec pisze na szybko, i to prawda dosyć nie dokładnie ale brawo popisales się, napisałeś swą mądrość, a gimbe skończyłem 7 lat temu.
3
Kibice, Barcelony nie panikujcie, są problemy kadrowe, może i ławkę mamy nie najmocniejsza może i przegraliśmy puchar, ale mamy piłkarzy którzy są w stanie pociągnąć ten zespol a i trenera mamy z najwyższej półki, który wie jak. To. Poukładać, sezon się nie zaczął wszystko przed nami, poczekajmy te kilka kolejek, i nie panikujcie, jak w 1 kolejce, coś pójdzie nie tak, na szczęście to nie jest decydującą faza sezonu, i w trakcie sezonu napewno klubom zdążą się wpadki, także poczekajmy,
0
O stary, taki ego spamu tu jeszcze nie widziałem, mam nadzieje ze bana nie dostaniesz.
Zrozumiałe ze ban, nie ma problemu.
2
nie ma nic na jego obrone , dostanie pewnie kare od federacji ale ja uwazam ze klub takze powinien go ukarac , brak honoru zeby obrazac kobiete- matke
0
Brak słów, matje jesteś genialny
0
Wszelkie nadzieje zostały pogrzebane pucharu nie bd,
2
Neymara i Alby
0
Nawet nie mamy ławki. Żeby coś ruszyło w lepsza stronę
0
Marnują te okazję na potęgę, Boże co to. Się dzieje...
0
To nie było. Śmieszne
0
Edit mamy 3 do odrobienia :D
0
Jacek Laskowski
0
Mamy 8 min na strzelanie 2 goli,
0
Nie przesadzaj, oni maja dużą zaliczkę, z 1 meczu, to my musimy gonić, a każdy głupi wie ze prestiżu jest bardzo ważny..
0
Niestety ale musze się z Tobą zgodzić
0
Prawie dobry początek
1
Jak narazie 2 mecze 8 bramek straconych
0
Haha stary, Ty, chyba nie widzisz co się dzieje na boisku, to jest pogrom, pomoc nie istnieje, obrona masakra, indywidualne błędy, masakra,