matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam wyjście do ludzi i kibicowania razem z kibicami Barcy , fajna sprawa, oczywiście jeśli jest możliwość :)
0
Bayernu nie można lekceważyć, im Barca szybciej strzeli gola tym lepiej, przesadzi to o awansie, gdy strzelamy, musimy kontrolować mecz. Łatwo powiedzieć ale Lucho u jego ekipa dadzą dziś rade VeB!!
0
Dzieki wielkie :)
0
Czy posiada ktoś Video z wsyztskich bramek MSN w tym sezonie ? :)
0
O zgodze sie z Toba
0
Wow , ładnie to zrobili
0
Witam was, Przepraszam że nie na temat ale mianowicie chodzi mi o Rakiticia czy wy też zauważyliście ze coraz lepiej gra , odnajduje sie na boisku , mecz z Bayernem był tego dowodem moim zdaniem. Czesto podczas sezonu był krytykowany, ze nie pasuje do Barcy i tym podobne , a ja myślę że potrzebował czasu aby się zgrać , zrozumieć, zaaklimatyzować. Wszyscy chcieli ogadać odrazu Rakiticia z Sevilli , ale w nowym zespole no nie dało sie. Teraz gdy patrze na jego mecze jakie rozgrywa cieszę sie ze Ivan ruszył. Co o nim sadzicie , co możecie powiedzieć pod koniec sezonu na jego temat ?
0
Mam nadzieje, że się Panowie dogadaja
0
hehe cieszyli sie chłopaki
0
Chodzi o. Przejście do City? Hmmm ciekawe ciekawe
0
Przecież nie powie ze rozmawiał z władzami Barcy, jeśli coś jest na rzeczy to na koniec bd wszystko wiadomo, jeśli bd Verratti Fichado bd się cieszył ale do tego jeszcze daaaleko
1
Hudson niwnkomentuje Ligi Mistrzów
0
Niech marzą sobie to nie boli :)
0
łezka w oku , biedny chłopaczek ...
1
hahahah poleciał łądnie :)
1
ulalal piekny mecz piękne brameczki :) Dzieki za skrót , Ciary na plecach :)
a Reakcje Pełki po golach Messiego genialne :)
0
a ja Typuje ze bramki strzela Suarezx2 , Neymar a dla PSG hmmm Matje samobój :)
0
Dziekuje :)
0
aha Dziekuje a posiadacie jakieś skroty w dobrej jakości?
0
Dostane skrót meczy wczorajszege z komentarzem Raya Hudsona . Prosze
4
I tak ta pułapka ofsajdowa była najlepsza :)
0
co sie dzieje z Suarezem ??
0
jak sie nie trafia setek ....
0
"Juz dziękujemy Sevilii......."
"O tym mówiłem. Już po meczu"
0
O widzisz i znalazłeś :)
0
tak
0
Dziekiuję :)
0
Dobrzy litościwi ludzie , Mozecie zapodać link do skrótów z wczoraj ?
5
Ponieważ jest szczęśliwy , chciał się tym pochwalić ?
1
Życzę powodzenia :)