0

Polecam wyjście do ludzi i kibicowania razem z kibicami Barcy , fajna sprawa, oczywiście jeśli jest możliwość :)

0

Bayernu nie można lekceważyć, im Barca szybciej strzeli gola tym lepiej, przesadzi to o awansie, gdy strzelamy, musimy kontrolować mecz. Łatwo powiedzieć ale Lucho u jego ekipa dadzą dziś rade VeB!!

0

Dzieki wielkie :)

0

Czy posiada ktoś Video z wsyztskich bramek MSN w tym sezonie ? :)

0

O zgodze sie z Toba

0

Wow , ładnie to zrobili

0

Witam was, Przepraszam że nie na temat ale mianowicie chodzi mi o Rakiticia czy wy też zauważyliście ze coraz lepiej gra , odnajduje sie na boisku , mecz z Bayernem był tego dowodem moim zdaniem. Czesto podczas sezonu był krytykowany, ze nie pasuje do Barcy i tym podobne , a ja myślę że potrzebował czasu aby się zgrać , zrozumieć, zaaklimatyzować. Wszyscy chcieli ogadać odrazu Rakiticia z Sevilli , ale w nowym zespole no nie dało sie. Teraz gdy patrze na jego mecze jakie rozgrywa cieszę sie ze Ivan ruszył. Co o nim sadzicie , co możecie powiedzieć pod koniec sezonu na jego temat ?

0

Mam nadzieje, że się Panowie dogadaja

0

hehe cieszyli sie chłopaki

0

Chodzi o. Przejście do City? Hmmm ciekawe ciekawe

0

Przecież nie powie ze rozmawiał z władzami Barcy, jeśli coś jest na rzeczy to na koniec bd wszystko wiadomo, jeśli bd Verratti Fichado bd się cieszył ale do tego jeszcze daaaleko

1

Hudson niwnkomentuje Ligi Mistrzów

0

Niech marzą sobie to nie boli :)

0

łezka w oku , biedny chłopaczek ...

1

hahahah poleciał łądnie :)

1

ulalal piekny mecz piękne brameczki :) Dzieki za skrót , Ciary na plecach :)
a Reakcje Pełki po golach Messiego genialne :)

0

a ja Typuje ze bramki strzela Suarezx2 , Neymar a dla PSG hmmm Matje samobój :)

0

Dziekuje :)

0

aha Dziekuje a posiadacie jakieś skroty w dobrej jakości?

0

Dostane skrót meczy wczorajszege z komentarzem Raya Hudsona . Prosze

4

I tak ta pułapka ofsajdowa była najlepsza :)

0

co sie dzieje z Suarezem ??

0

jak sie nie trafia setek ....

0

"Juz dziękujemy Sevilii......."
"O tym mówiłem. Już po meczu"

0

O widzisz i znalazłeś :)

0

tak

0

Dziekiuję :)

0

Dobrzy litościwi ludzie , Mozecie zapodać link do skrótów z wczoraj ?

5

Ponieważ jest szczęśliwy , chciał się tym pochwalić ?

1

Życzę powodzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?