0

Dzieki za link , super meczyk był :)

0

jutro

0

Ipla, youtube

0

Silwa wyskoczył w gora z uniesiana ręka i dostał piłka po ręce

0

Tak ale jak popatrzmy na dyspozycje Realu to ... kto wie

1

Poszlo, powodzenia dla siostry :)

0

poda ktos dobry link do meczu?

0

Ja podziekuje :)

0

Prosze dobra duszyczke o podesłanie linku do calego meczu :)

0

To sie zgadza , dlatego wybrałem manual :)

0

manual , bale,m sie troche w automacie :)

0

Leo King , Brawo ! dobrze widzieć Cie w tak genialnej formie !!

0

Audi a6 w 2,5 , kombi , piekna maszyna :)

0

Przegapiłem mecz , nie bd oglądał bramek, kupiłem samochód i musiałem trochę go ogarnąć i proszę jakąś dobra dusze, o podesłanie linku całego meczu , błagam, proszę was :)

0

Dziękuje ślicznie :) .

1

Przegapiłem mecz , nie bd oglądał bramek, kupiłem samochód i musiałem trochę go ogarnąć i proszę jakąś dobra dusze, o podesłanie linku całego meczu , błagam.

0

Jejciu przegapiłem mecz ... ; (

2

hahahhaha Padłem i nie wstaje :)

1

Ale brama!!!!! Atleti!!!

1

Gratulacje, wszystko narazie działa sprawnie, odwaliliscie kawał dobrej roboty, Ja jestem zadowolony, dziękuję i jeszcze raz gratuluję :)

0

Francja :)

0

Tam rządzi eljarek , tego nie zrozumiesz ...

0

Mi sie podobało , Super

0

przecież to było jasne od dawna

0

Dostał bilet ale na 30 czerwaca

1

Barca miła dzis przegrać , ale za mało sytuacji stykowych bło i dlatego jeden karny ...

0

Messssiii!!!!!!!!!! Gooollll1!!!!!

1

co za sedzia ....

0

Pokazuje co potrafi , a zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach

0

Błagam o dobry link do meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?