0

Ja czekam na, Pogba Fichado

2

Niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem

0

Paco alcacer :D

4

Oni są Hiszpanami grającymi w laliga?

0

Paco alcacer :D

0

Witam, przepraszam za OT.
czy mieszka ktoś w okolicach, Węgorzewa,, woj. Warmińsko Mazurskie, szukam kibiców na finał ligi mistrzów, którzy chcieli by wspólnie kibicować Barcelonie w finale.

0

Tzn ja biegam nie turystycznie , niedługo mam testy do straży pożarnej, chcem je zdać, i podczas biegu daje z siebie wszystko, wyciągam. Maxa z organizmu, dla mnie ten bieg dla pić to nie bieg, :) pozdrawiam

0

Biegam. Biegam biegam :)

0

To. Jest chyba za miesiąc z tego co mi wiadomo, bez telewizję nc+tak jak ja z pakietem

0

ipla , youtube ,

0

Dzieki super i licze na kolejne Video twojego dzieła , pozdrawiam i powodzenia :)

0

Genialne , to tzreba pokazać dalej hah :)

0

Zgadzam sie z nim

2

Mistrzu nie martw , sie w razie nie powodzeń my zostaniemy !! miłego dnia :)

1

mozesz rozwinać swoja wpowiedz nie bardzo sie orientuje o co chodzi :)

0

Serio z Ramosem? Co mu?

0

Tak wszystko jest ok

0

Nie, pośmiać się można :)

0

Koleś też mnie tym rozłożył na łopatki xd

0

Kim tzreba być żeby coś takiego, pisać ciekawe jaka on ma twarz.. Niech popatrzy na twarz Bale, oni naprawdę mają coś Nie tak z głowami

0

Uswiadomiles mu ze koniec jest blisko :/.
Pozostaną nam. Filmiki treningów. Ale za to Wakacje, cieplutko wyjazdy, zabawa, odpoczynek po pracy, damy rade :)

4

W szkole na przyrodzie, i na fioletowe :)

0

BBC: "Bye Bye Chamion "

0

HalaDzieci dobrze podsumował : Ból dupy i gówno-burza gimbo-szczekaczy rozpoczęły się na dobre.

0

501 Method Not Implemented

to /index.html not supported.
nie dziala xD

3

hahaha na fioletowej servery padly :)

0

tak

0

Żyje. Podobno nic poważnego, więcej info nie ma.

0

Dobrze gada polać mu !!

10

Żal. Mi tych co tak narzekają, ludzie ogarnijcie się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?