matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja czekam na, Pogba Fichado
2
Niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem
0
Paco alcacer :D
4
Oni są Hiszpanami grającymi w laliga?
0
Paco alcacer :D
0
Witam, przepraszam za OT.
czy mieszka ktoś w okolicach, Węgorzewa,, woj. Warmińsko Mazurskie, szukam kibiców na finał ligi mistrzów, którzy chcieli by wspólnie kibicować Barcelonie w finale.
0
Tzn ja biegam nie turystycznie , niedługo mam testy do straży pożarnej, chcem je zdać, i podczas biegu daje z siebie wszystko, wyciągam. Maxa z organizmu, dla mnie ten bieg dla pić to nie bieg, :) pozdrawiam
0
Biegam. Biegam biegam :)
0
To. Jest chyba za miesiąc z tego co mi wiadomo, bez telewizję nc+tak jak ja z pakietem
0
ipla , youtube ,
0
Dzieki super i licze na kolejne Video twojego dzieła , pozdrawiam i powodzenia :)
0
Genialne , to tzreba pokazać dalej hah :)
0
Zgadzam sie z nim
2
Mistrzu nie martw , sie w razie nie powodzeń my zostaniemy !! miłego dnia :)
1
mozesz rozwinać swoja wpowiedz nie bardzo sie orientuje o co chodzi :)
0
Serio z Ramosem? Co mu?
0
Tak wszystko jest ok
0
Nie, pośmiać się można :)
0
Koleś też mnie tym rozłożył na łopatki xd
0
Kim tzreba być żeby coś takiego, pisać ciekawe jaka on ma twarz.. Niech popatrzy na twarz Bale, oni naprawdę mają coś Nie tak z głowami
0
Uswiadomiles mu ze koniec jest blisko :/.
Pozostaną nam. Filmiki treningów. Ale za to Wakacje, cieplutko wyjazdy, zabawa, odpoczynek po pracy, damy rade :)
4
W szkole na przyrodzie, i na fioletowe :)
0
BBC: "Bye Bye Chamion "
0
HalaDzieci dobrze podsumował : Ból dupy i gówno-burza gimbo-szczekaczy rozpoczęły się na dobre.
0
501 Method Not Implemented
to /index.html not supported.
nie dziala xD
3
hahaha na fioletowej servery padly :)
0
tak
0
Żyje. Podobno nic poważnego, więcej info nie ma.
0
Dobrze gada polać mu !!
10
Żal. Mi tych co tak narzekają, ludzie ogarnijcie się