matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
słowa pod publike , pajac .
9
Tak
0
Kurcze , źle sie dzieje .
0
hah serio ? nie wierz no , nie widze Barcy bez Leo , a tym bardziej Leo w innym klubie
2
Rozpierducha po całosći ,
0
serio? kurde co oni robia z tym klubem ...
0
Barca !!
0
Bravo Bartomeu , chyba jedyna porządna decyzja od czasu twojego panowania
0
ja jeszcze romansuje z dziewczyna :)
3
To nie jest przypadek ...
1
http://the-match.eu/viewpage.php?page_id=52
0
hahhah dobre :)
0
hahah jest chce dostac nagrode najlepszego nurka xD
30
Panie Bartomeu Panu już podziękujemy
0
hehe randka była cudowna i trwala 4 h ... :)
0
a ja byłem na randce z dziewczyna i nie żałuje a i zdazylem na 2 połowe :)
0
Co powiedzieli??
0
Może ktoś dać link do bramek ? Prosze :)
0
i gitara :)
0
a to nie dla mnie , a raczej bym bierek nie przezył :)
0
bierki elektryczne pod wodą :)
0
niech bartomeu zabiora odrazu ...
0
mecz zagral w rezerwach nawet :)
0
Śmieszny ten transfer , a Zzubi powinien sam odejsc ...
1
la decime ...
0
a kto komentuje ? szpaku
0
hahahahh dobre dobre :D
1
Prawą
0
omg PSG oby nie
0
A może to tylko pozory