0

słowa pod publike , pajac .

9

Tak

0

Kurcze , źle sie dzieje .

0

hah serio ? nie wierz no , nie widze Barcy bez Leo , a tym bardziej Leo w innym klubie

2

Rozpierducha po całosći ,

0

serio? kurde co oni robia z tym klubem ...

0

Barca !!

0

Bravo Bartomeu , chyba jedyna porządna decyzja od czasu twojego panowania

0

ja jeszcze romansuje z dziewczyna :)

3

To nie jest przypadek ...

0

hahhah dobre :)

0

hahah jest chce dostac nagrode najlepszego nurka xD

30

Panie Bartomeu Panu już podziękujemy

0

hehe randka była cudowna i trwala 4 h ... :)

0

a ja byłem na randce z dziewczyna i nie żałuje a i zdazylem na 2 połowe :)

0

Co powiedzieli??

0

Może ktoś dać link do bramek ? Prosze :)

0

i gitara :)

0

a to nie dla mnie , a raczej bym bierek nie przezył :)

0

bierki elektryczne pod wodą :)

0

niech bartomeu zabiora odrazu ...

0

mecz zagral w rezerwach nawet :)

0

Śmieszny ten transfer , a Zzubi powinien sam odejsc ...

1

la decime ...

0

a kto komentuje ? szpaku

0

hahahahh dobre dobre :D

1

Prawą

0

omg PSG oby nie

0

A może to tylko pozory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?