0

No to 5 Pucharze papa, już napewno nie odrobia...

0

I ter Stegen

0

Ale jajca, nie wierzę w to

0

Stalo, głupota, wystawi ac takiego Roberto, i grać takim środkiem pola..

0

W rewanżu Roberto musisz wyjść w 1 składzie!!

0

Komentarz usunięty

0

Macki Pereza :)

0

Mam nadzieje ze Roberto nie bd musiał już oglądać w tym sezonie

0

Komentarz usunięty

0

Ale bieda ale, damy rade !!

0

Nie ms środka pola nie ma ataku u nas

0

No ta Panie i Panowie, siadamy w fotelach, i czekamy, oglądamy, kibicujemy i trzymamy kciuki, za naszą Barce, dobrego meczu!! Vamoooossss!

4

To nie oglądaj, a przypominam że mecz się nie zaczął

0

Oglądnąć nie wiem gdzie,
Ale zobaczyć, lub obejrzeć to Youtube, meczyk.pl

0

Haha jaki znafca , rozumiem że byłeś i ważyłes ich, czy tylko po wyglądzie oceniasz?

0

W mediach można usłyszeć o sprzedaży Benzemy i CR na "9" co o tym myślisz?

0

Zaczynamy nowy sezon nowe wyzwania, po co beczec ze brakuje tego czy tego, lecimy do przodu, z nowymi zawodnikami.

0

Ja będę się zapisywał :)

0

Witam ,Chciałem zapytać czy sa jeszcze koszulki upamietniajace zdobycie trypletu , nigdzie nie moge znaleźć , macie jakies info ?

0

Ban sie szykuje jak nic pozdrawiam :)

1

11:30

0

Witam. Przepraszam z OT
czy wiecie gdzie moge kupic spodnie dresowe FC Barcelona , chodzi mi o sam dół .

0

hah ciekawe ciekawe :D

1

Hahahaha Padlem :p

0

Ba nic nie mów , nie przypominaj, bo koleś, to porażka...

1

Jak dobrze ze to Lucho jest trenerem,

10

Super, ja się cieszę i witamy na pokładzie

1

Jeśli to prawda o ja się cieszę,

0

Ale czy Ty płacisz za ten transfer? Nie wiem. Nie wiem czemu płaczesz,

0

Ciekawi mnie jak tam rozmowy w sprawie transferu Pogby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?