matesfcb93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to 5 Pucharze papa, już napewno nie odrobia...
0
I ter Stegen
0
Ale jajca, nie wierzę w to
0
Stalo, głupota, wystawi ac takiego Roberto, i grać takim środkiem pola..
0
W rewanżu Roberto musisz wyjść w 1 składzie!!
0
Komentarz usunięty
0
Macki Pereza :)
0
Mam nadzieje ze Roberto nie bd musiał już oglądać w tym sezonie
0
Komentarz usunięty
0
Ale bieda ale, damy rade !!
0
Nie ms środka pola nie ma ataku u nas
0
No ta Panie i Panowie, siadamy w fotelach, i czekamy, oglądamy, kibicujemy i trzymamy kciuki, za naszą Barce, dobrego meczu!! Vamoooossss!
4
To nie oglądaj, a przypominam że mecz się nie zaczął
0
Oglądnąć nie wiem gdzie,
Ale zobaczyć, lub obejrzeć to Youtube, meczyk.pl
0
Haha jaki znafca , rozumiem że byłeś i ważyłes ich, czy tylko po wyglądzie oceniasz?
0
W mediach można usłyszeć o sprzedaży Benzemy i CR na "9" co o tym myślisz?
0
Zaczynamy nowy sezon nowe wyzwania, po co beczec ze brakuje tego czy tego, lecimy do przodu, z nowymi zawodnikami.
0
Ja będę się zapisywał :)
0
Witam ,Chciałem zapytać czy sa jeszcze koszulki upamietniajace zdobycie trypletu , nigdzie nie moge znaleźć , macie jakies info ?
0
Ban sie szykuje jak nic pozdrawiam :)
1
11:30
0
Witam. Przepraszam z OT
czy wiecie gdzie moge kupic spodnie dresowe FC Barcelona , chodzi mi o sam dół .
0
hah ciekawe ciekawe :D
1
Hahahaha Padlem :p
0
Ba nic nie mów , nie przypominaj, bo koleś, to porażka...
1
Jak dobrze ze to Lucho jest trenerem,
10
Super, ja się cieszę i witamy na pokładzie
1
Jeśli to prawda o ja się cieszę,
0
Ale czy Ty płacisz za ten transfer? Nie wiem. Nie wiem czemu płaczesz,
0
Ciekawi mnie jak tam rozmowy w sprawie transferu Pogby