1

Teoretycznie można kupować, ale United raczej nie będzie chciało go oddać jak nie będzie mogło sprowadzić kogoś za niego, więc raczej można o tym w tym okienku zapomnieć.

0

Tak jak kolega wyżej już wytłumaczył. Real zajmuje miejsce w pierwszej 4, dlatego nic się nie zmieni jeżeli wygrają LM. Tylko w przypadku który wytłumaczyłem wyżej pojawia się dodatkowe miejsce. W przypadku zwycięzców LM/LE jest zasada że dostaną miejsce w LM dzięki wygranej w tych rozgrywkach, ale tylko wtedy, gdy nie zajmą odpowiedniego miejsca w lidze dającego grę w LM a jeśli zajmą to i tak nic się nie zmienia i grają w LM, ale nikt dodatkowy nie otrzymuje miejsca w tych rozgrywkach. To skomplikowane, ale z europejskimi pucharami tak jest a z każdą zmianą jaką wprowadzają jest jeszcze gorzej. No już chyba bardziej się wytłumaczyć tego nie da ;)

7

Jeżeli Barcelona wygra Puchar Króla to wtedy zespoły z 5 i 6 miejsca mają zapewniony udział w fazie grupowej LE a z 7 miejsca udział w kwalifikacjach do LE. Zdobyca PK ma zapewniony udział w LE, więc jeśli zdobywcą będzie zespół który zapewnił sobie w lidze udział w LM to ktoś musi go zastąpić w LE i tym zespołem będzie 7 drużyna ligi. Cała filozofia ;)

1

Dzięki!

0

Dziękuję!

1

Dzięki mordeczko!

0

Szkoda, że Barca gra jutro a nie dzisiaj, bo miałbym prezent na urodziny a tak to będzie, ale spóźniony, o ile wygramy oczywiście ;)

0

Ktoś by się znalazł choćby do końca sezonu. Blanc, Tuchel są wolni, zawsze mogą też kogoś z innej ligi namówić do zmiany klubu, mogą przecież wykupić kogoś, tylko nie z La Liga. Jak Perez będzie zdesperowany to na pewno kogoś znajdzie, pytanie czy to pomoże, bo póki co dla nas lepiej byłoby jakby Zidane został.

0

Jak ich pykną, bo na razie to mają problem z Numancią, ale znając życie to jak wróci LM to wróci Real, więc może też tak być.

0

Pewnie tak, ale z taką grą to raczej dużo nie ugrają.

1

Coś mi się wydaję, że Zidane to nie dotrwa do końca sezonu za sterami Realu. Oni są dramatycznie słabi. Jak za Beniteza, albo gorzej. No, ale Zidane i Perez sami są sobie winni i jeszcze trochę i chyba ich wywiozą na taczkach. No, ale to na szczęście nie nasz problem.

16

Unzue to bardzo dobry i mądry trener. Pomimo krytyki jaka spadła na niego pod koniec ostatniego sezonu, uważam, że należy mu się wieczny szacunek od kibiców Barcy, bo zrobił dla nas wiele. Tak jak wszyscy poniżej życzę mu wielu sukcesów, ale od piątku.

0

Powodzenia Juan! Celta to idealny klub dla niego i myślę, że osiągnie tam sukces i kto wie, może zostanie w przyszłości naszym trenerem.

2

No tak, może jeszcze zaczną prezentować w gazetach wszystkie dialogi jakie są w klubie. Co oni tam podsłuch założyli? Jednak jeśli to prawda (w co wątpie) to Neymar zachował się jak rozpieszczona gwiazdeczka. Jeśli Unzue to powiedział zrobił to żeby mu pomóc bo widać, że Ney zaczyna marnować sobie karierę jak Ronaldinho. Co ta za piłkarz, który nie potrafi uszanować trenera? Mam nadzieję, że nowy trener nie zostanie wybrany tylko według upodobań Neymarka, choć według mnie to zwykła plota i obaj panowie powinni ją zdementować.

0

No wszystko fajnie tylko dlaczego znowu niema Lacazetta?

6

Szkoda go. W tym sezonie gra świetnie, a teraz zaczęły go łapać kontuzję. Oby to nie było nic poważnego.

2

Nie zapomnimy Cię Tito. Spoczywaj w pokoju.

7

Życzę wam: smacznego jajka,czasu spędzonego z najbliższymi,mokrego dyngusa,wygranej Barcy w El Clasico i obrony przez nią trypletu.Wesołych świąt!

0

No może ale uważam, że w Europie będzie grać tylko dla Barcy a jak będzie miał swoje lata no to może rzeczywiście wróci do Argentyny.

0

Ogląda ktoś Real? Jak gra Malaga, są wstanie coś ugrać?

1

Messi powinien zakończyć karierę w Barcy także o sprzedaży nie powinno być mowy no chyba, że sam będzie chciał odejść (w co wątpię).

2

Komentarz usunięty

1

Pogba (Juve)
Veratti (PSG)
Alaba (Bayern)
Martial (United)
de Bruyne (City)
Isco (Real)
Alexis (Arsenal)

0

A no tak nie skojarzyłem go z Belgią ale i tak rzeczą dziwną jest to, że nawet nie nominowali Enrique.

0

Wszystko fajnie tylko dlaczego nagrodę najlepszego trenera dostał jakiś Marc Wilmots a nie Enrique? Co on takiego zrobił? Ale niema co się przejmować to tylko arabska gala najważniejsze że Messi dostał nagrodę najlepszego piłkarza.

0

Najpierw sprzedają a po pół roku z powrotem odkupują nie mogli go poprostu go wypożyczyć. A poza tym teraz jest nam potrzebny w pierwszej kolejności napastnik, zmiennik MSN a Denisem niech się zajmą w Lipcu chociaż według mnie zarząd powinien jeszcze się z jego kupnem wstrzymać, szczególnie, że niedługo dojdą Arda i Aleix.

0

I ma rację bo super świetnym piłkarzem.

0

Dobrze może Rafinha i Roberto nie radzą sobie ostatnio ale jakoś nie widzę tego żeby ich sprzedali szczególnie Rafinhe.

0

Gdyby nie sprowadziliśmy Turana mógłby przyjść ale teraz niema miejsca w pomocy.

0

2-1 dla barcy po dwóch bramkach Messiego a dla Sevilli Benega. obaj strzelili z wolnych wszystkie bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?