mati10333
Dołączył/a: styczeń 2014
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas Na TVP jest większa, zgadza się, ale chodzi mi o to, że na TVN też jest propaganda.
1
@Pogba Zgadzam się, ale jednak tam też jest propaganda i tego nie da się ukryć, dlatego tak średnio mogą się na ten temat wypowiadać.
13
To co PiS chce zrobić jest oczywiście złe, ale śmieszy mnie kiedy widzę, że o wolne media walczą m.in TVN czy Wyborcza. Przecież dlaczego ludzie zaczęli oglądać TVP? Dlatego, że wkurzało ich to, że narzucano im tam poglądy z którymi się nie zgadzają. Czemu w wiadomościach, faktach, wydarzeniach czy czymkolwiek innym nie można przekazać czystych faktów, tylko każda stacja dodaje do tego swoją opinię? Powinny być fakty, albo opinie z różnych punktów widzenia a w tym momencie jedni mają swoją propagandę, drudzy swoją i się tak wyzywają nawzajem a jak ktoś chce po prostu zobaczyć co się dzieje na świecie i wysnuć opinię według swoich poglądów to nie wiadomo gdzie wejść, albo co włączyć. Media w Polsce to jedno wielkie propagandowe szambo, ale na pewno nie można tego naprawić sposobem pisiorów, ale też nie kolejną hipokryzją niektórych. Ciężko żyć w Polsce, mimo, że kocham ten kraj...
1
@chavez Nie można mieszać sportu i polityki, tymczasem Polska: "Kto dzisiaj będzie oglądał mecz na TVP, jest z PiSu!". I jak tu nie kochać tego kraju xD
1
@KacperVEB Przygotował się tak, że jego projekt finansowy odnosi się do czasów sprzed pandemii, kiedy to może rewelacji nie było, ale finanse były stabilne. Projekt sportowy to jeden wielki populizm i rzucanie nazwiskami słynnych osób. Laporta wyciągnął klub z jednego z największych kryzysów w historii klubu i ma doświadczenie jakie w tym momencie jest potrzebne a Font myśli, że sprowadzi do klubu legendy i się nagle zrobi kolorowo i co rok będzie tryplet i kilka miliardów zysku. Nigdy nie będę za populistą, który myśli, że nazwiskami wygra wybory i dzięki nim będzie wielkim prezydentem. Bartomeu sprowadził Abidala, Kluiverta i właśnie dziwnym trafem jak zaczął obsadzać dyrekcje słynnymi nazwiskami to klub zaczął wchodzić w kryzys, ciekawe dlaczego.
1
We wczorajszym meczu na pewno na plus był charakter drużyny, którego brakowało w poprzednich sezonach. Widać, że chłopaki mają znowu waleczne serducha i nie poddają się nawet w beznadziejnej sytuacji. Na plus oczywiście też Griezmann, wreszcie widać piłkarza, którego się spodziewaliśmy, gdy do nas przychodził, pozostaje mieć nadzieję, że utrzyma formę. Na minus zdecydowanie obrona. Umtiti jest cieniem tego obrońcy, który miał być francuskim Puyolem. Wiadomo, kontuzje zrobiły swoje, ale obrońca w tej klasie nie może się dać przegonić piłkarzowi, który zbliża się do końca swojej kariery i do najmłodszych i przy okazji najszybszych już nie należy. Najgorsze, że obecnie nie mamy lepszego obrońcy do pary z Araujo. Langlet jest jeszcze gorszy, choć jego formę ciężko wytłumaczyć, bo w przeciwieństwie do Big Sama nie miał poważnej kontuzji a zjechał niesamowicie z formy. Pozostaje mieć nadzieję, że Pique po powrocie wróci do formy, bo inaczej będziemy dalej przegrywać, lub męczyć się w meczach przez głupie błędy obrony. W lato natomiast na pewno potrzebny jest nowy obrońca i to według mnie nie tylko Garcia, bo on sam nas też nie zbawi. W każdym bądź razie mamy półfinał i ciągle nadzieję na choć jedno trofeum w tym ciężkim sezonie, które po tym meczu należy się Barcy jak psu buda :)
0
Komentarz usunięty
1
Mimo, że momentami w obronie wyglądało to bardzo źle to był wielki mecz. Walczyliśmy do końca, nie poddawaliśmy się kiedy piłka nie mogła trafić do bramki i wysiłek przyniósł efekt. Brawo Barca! Mamy półfinał i teraz po puchar, jeszcze w tym sezonie nie powiedzieliśmy ostatniego słowa!
0
@Chakalaka wypowiedzi Tuska to są na zasadzie "oni chcą to słyszeć, więc usłyszą" i próbuje sobie wybielać wizerunek w niektórych środowiskach populizmem a w wielu sprawach wcale nie byłby lepszy od rządu PiS, ale ma najwięcej do powiedzenia. On tak samo podwyższał podatki, tak samo miał afery, w tym finansowe, tak samo miał gdzieś zdanie i ustawy opozycji. Dla mnie to jest to takie samo zło jak Kaczyński, ale masz swoje zdanie, okej, szanuję to. Tylko zrozum, że wielu ludzi jest zmęczonych rządami POPiSu i nienawidzi zarówno Tuska jak i Kaczyńskiego, bo jak jeden jak i drugi potrafi wytykać drugiemu błędy, ale do swoich się nie przyzna, bo nie możesz powiedzieć, że Tusk takowych nie miał i takie posty na prawdę źle robią tej stronie, ale rób jak uważasz.
0
@LeoMessi1994 zależy też jak jechała, jak na zasadzie "ty głupko" to jeszcze bym wybaczył, jak ostrzej to by było papa xd
0
@LeoMessi1994 jak coś błachego, albo na zasadzie "Domyśl się" to najlepiej poczekać aż jej przejdzie, albo obrać to w żart, że złość piękności szkodzi, przy gorszych przypadkach jednak tego nie polecam, bo pozostaną wtedy tylko walizki :)
2
@YoNoEntiendoNada Problem w tym, że większość wypowiedzi pana Tuska, brzmi jak hipokryzja nic więcej. Jak wypowiedzi Tuska mają zmienić oblicze kraju i świata to one się nigdy nie zmienią. Kogoś głosującego na PiS przekona wypowiedź Tuska do zmiany partii? Bądźmy poważni...
3
@Chakalaka No to dobrze, tutaj się mylę, ale 2-3 dni to nadal jest krótki czas, żeby przerabiać ciągle to samo. Kiedy nie wejdę na tą stronę widzę w gorących dyskusjach Twoją wypowiedź zaczynającą się od "Przewodniczący odniósł się do...". Rozumiem, że każda jego wypowiedź jest idealna dla Ciebie i jest on wspaniałym człowiekiem, ale dla wielu Polaków, w tym wielu z tej strony, nie podobały się jego rządy. Nie uważasz zatem, że odnoszenie się do jego Twittów co kilka dni jest wkurzające dla tych, którzy go nie popierają? Ciekawe jakbyś reagował, jakby ktoś w podobny sposób wrzucał wypowiedzi Kaczyńskiego np. bo teoretycznie ma do tego prawo. Budzisz tu niepotrzebną agresję, której już i tak jest za dużo w tym kraju i nie mam pojęcia po co Ci to.
25
@Chakalaka Powiedz w jakim celu ty to robisz? Rozumiem wkleić jakiś post raz na jakiś czas, czy się do niego odnieść, popierasz go, lubisz go, no masz do tego prawo, ale dla ciebie ten jakiś czas to jest jest 1-2 godziny. "Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej" wkleja coś na Twittera swojego a ty ciach na La Ramble. Jak kogoś Tusk na prawdę interesuje to sam go sobie sprawdzi i nie potrzebuje do tego forum piłkarskiego. Nie wiem po co to robisz, choć się domyślam, ale może nie napiszę tego, bo będzie, że prowokuję i nawet nie odpiszesz jak w poprzedniej dyskusji...
30
@Chakalaka Umówmy się, Tusk wprowadziłby jeszcze większe restrykcje, pewnie swego czasu byłoby tak samo jak we Francji, czyli godzina policyjna codziennie a nie tylko w Sylwestra, bo przecież według tego pana wszystko, co jest na zachodzie, jest dobre i musi być też w Polsce koniecznie. Jedyna opcja, że może plan pomocy firmom miałby lepszy od obecnego rządu, nic więcej. Dla mnie to szczyt hipokryzji tego Pana i tyle, szczególnie, że jego partia pierwsza oburzała się na "za małe" restrykcje w ostatnie lato, to samo lewica, więc jedyna partia, która z czystym sumieniem może gadać o zbyt dużych restrykcjach to Konfederacja.
2
@Krzywy95 Grali kwalifikacje do Ligi Europy, więc mają dużo więcej meczów od nas.
2
@itmustbejoke Valverde miał przede wszystkim Suareza i nie miał obrony dziurawej jak Polskie drogi. Można mieć najlepszy skład w ofensywie a nie wygra się nic jak w obronie będzie taki paralityk jak Lenglet, którego trzecioligowcy robią jak chcą a co dopiero mówić o lepszych drużynach. Sam Araujo obrony nie zbawi, Pique jest kontuzjowany a Umtiti szklany, natomiast Mingueza to jeszcze nie dorósł do grania na tym poziomie, co pokazują jego głupie faule. Natomiast w ofensywie wygląda to dobrze, ale na papierze i w Fifie. Dembele gra coś lepiej, ale robi dużo szumu i nic z tego nie wychodzi, bo liczby ma nadal fatalne. Griezmann jak zagra jeden mecz dobrze, to w kolejnym znika jak magik, albo marnuje setki, Martin to wiadomo jak gra i że on się nadaje co najwyżej na rezerwowego, bo technicznie ten gość nie istnieje. Pedri i tradycyjnie Messi coś tam grają, ale Messi też obniżył loty a za Valverde był jeszcze zdecydowanie najlepszy na świecie. Natomiast Coutinho i Fati są kontuzjowani dość ciężko, więc i tak narazie nie ma z nich pożytku, choć z Brazylijczyka i tak wiele nie było przed nią. Były już na szczęście zarząd obudził się z przebudową składu akurat w momencie kryzysu finansowego, sprzedał, a raczej oddał Suareza i nagle się okazało, że nas nie stać na Depaya i zostawili sztab szkoleniowy bez nominalnej "9" i się oczekuje nie wiadomo czego. Z tą kadrą o Lidze Mistrzów można zapomnieć i odważę się stwierdzić, że możemy zapomnieć w ciągu kilku dobrych lat, bo z takimi finansami, nawet najlepszy trener tu nic nie zrobi.
4
@Ronnie1992 Koeman gorszy od Taty Martino? Brak trenerów z początku XXI wieku, kiedy graliśmy znacznie gorzej niż pod wodzą któregokolwiek z wymienionych przez ciebie trenerów już nie wspominam. Bywało na prawdę gorzej w historii tego klubu, ale oczywiście sukcesy Rijkaarda, Guardioli czy Lucho wszystko przyćmiły.
0
@Kwiatek67 o Błaszczykowskim napisała spoko książkę, więc nie można też mówić, że we wszystkim jest zła, tylko z Brzęczkiem pomyliła koleżańskie bronienie kogoś z pisaniem ciekawej książki.
1
No bo zagrania Bilbao to wcale nie były agresywne. Szkoda tylko, że po bramce na 2:3 to obrona według nich wyglądała jak sporty walki a nie piłka nożna...
1
@Malina1994 zapewne poprostu nie chcieli tracić czasu i szybciej było dać Albie.
0
@polo508 jakoś by mnie to nie zdziwiło, patrząc jakiego on ma fioła na jego punkcie :D
0
@Dejmet nie wygra, skompromitował się postawieniem wszystkiego na Xaviego, który zapowiedział, że narazie nie rusza się z Kataru, wypierając się de facto pomysłom Fonta i teraz wie, że pali mu się grunt pod nogami i cwaniakuje. Zdecydowanym faworytem jest Laporta, co pokazały zresztą podpisy.
3
Trochę to przypomina działania PO z kwietnia. Ciekawe czy Font też chce, dzięki przełożeniu wyborów, wymienić się na kogoś innego xD
0
@Valverde_In z jakiej racji ojciec ma przepraszać za syna? Syn jest już dorosły, więc sam odpowiada za swoje zachowanie. Poza tym Thuram nie powiedział, że było to dobre zachowanie, nawet dodał że nawet jeśli było to niezamierzone to kara jaką na niego nałożyli jest sprawiedliwa a ty to napisałeś w taki sposób, jakby Thuram w tym wywiadzie miał pretensje do całego świata o niesprawiedliwe oskarżenia jego syna, co jest oczywiście nieprawdą.
0
@SuperPatsonFCB Bo to wszystko to głównie wina zarządu. Porobili transferów za ogromne pieniądze, wpędzając nas obecnie w kryzys finansowy a co one nam wniosły? Okrągłe null. Tak samo przed sezonem, może to Koeman chciał odejścia Suareza, ale nie wierzę, że nie chciał kogoś za niego a zarząd się pozbył Luisa za darmochę i zostaliśmy z Antkiem i Martinem, którzy są dobrzy, ale na ogórków. Można się pomylić przy transferach, ale w ostatnich latach to prawie każdy nasz transfer to była porażka, więc jak w tej kadrze ma być dobrze? Trzeba liczyć, że nowy zarząd zrobi porządek i tyle. Z tą drużyną nawet Guardiola bez transferów by sobie nie poradził, więc to już od dawna nie wina trenerów, na których się zawsze zwala wszystko co złe, bo taka moda jest.
1
@Barca1992 to wszystko zależałoby od tego czy o szczepionce wiedziałby koordynator i od tego, jakby postąpili ludzie walczący z dinozaurami, gdyby byli na naszym miejscu xD
0
@Feliciana trochę dystansu proponuję, napisałem to w ramach żartu, więc wyluzuj trochę. Widzę, że nastały czasy kiedy strach zażartować, bo ktoś zawsze musi brać to na serio. I na przyszłość żart i poglądy to dwie różne rzeczy ;)
14
@Guffi klucz, który otwiera wszystkie zamki to dobry klucz. Zamek, który jest otwierany przez wszystkie klucze to kijowy zamek.
1
Jeśli ktoś ma wyciągnąć klub z kryzysu to właśnie on. Już raz to zrobił, zrobi więc i drugi. Od początku liczyłem że będzie kandydować, bo jak widzę tą niezdrową podnietę Fonta Xavim to mi się zwraca poprzedni posiłek. Font nie dorasta Laporcie do pięt, choćby pracował nad tym niby projektem od urodzenia nawet. Cóż z tego, że pracuje nad tym od lat, jak nie ma w tym sensu, bo chce wszystko opierać na gościu bez doświadczenia w zarządzaniu klubem. Dlatego mam nadzieję, że socios nie dadzą się omamić i postawią na oczywistą oczywistość czyli Laportę i wielka Barca wróci.