mati10333
Dołączył/a: styczeń 2014
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszystkie gazety pisały o nas jak wygraliśmy Ligi Mistrzów.
2
"Bez Cristiano to nie to samo" a z nas śmiali się że nie radzimy sobie bez Messiego.
0
Szkoda ale mamy innych młodych i dobrych piłkarzy.
0
Ale z Romą sobie nie poradzili.
0
Real zagrał dobrze jeden mecz i to jeszcze z Interem i już piszą że "idzie jak taran" może jeszcze napiszą ze ma zapewniony tryplet. Żal mi tych co im kibicują i czytają madryckie gazety.
2
Skoro jest potrzebny Enrique to niech go kupią tylko za przyzwoitą cenę. Jeśli
Adriano odejdzie mógłby się przydać jako zmiennik Pique i Vermy ale wtedy Bartra byłby skazany na odejście a Masche musiałby się zmieniać z Busim na DP.
0
Dobra wiadomosc jest przyszłością Barcy i powinien zostać.
0
Po co nam on jak mamy już wystarczającą ilość dobrych obrońców a po za tym Mustafi nie jest wystarczająco dobry na Barcę.