2

Wszystkie gazety pisały o nas jak wygraliśmy Ligi Mistrzów.

2

"Bez Cristiano to nie to samo" a z nas śmiali się że nie radzimy sobie bez Messiego.

0

Szkoda ale mamy innych młodych i dobrych piłkarzy.

0

Ale z Romą sobie nie poradzili.

0

Real zagrał dobrze jeden mecz i to jeszcze z Interem i już piszą że "idzie jak taran" może jeszcze napiszą ze ma zapewniony tryplet. Żal mi tych co im kibicują i czytają madryckie gazety.

2

Skoro jest potrzebny Enrique to niech go kupią tylko za przyzwoitą cenę. Jeśli
Adriano odejdzie mógłby się przydać jako zmiennik Pique i Vermy ale wtedy Bartra byłby skazany na odejście a Masche musiałby się zmieniać z Busim na DP.

0

Dobra wiadomosc jest przyszłością Barcy i powinien zostać.

0

Po co nam on jak mamy już wystarczającą ilość dobrych obrońców a po za tym Mustafi nie jest wystarczająco dobry na Barcę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?