mati10333
Dołączył/a: styczeń 2014
Częstochowa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trochę to przypomina zwolnienie Beenhakkera przez Lato, również po chamsku, bez poinformowania o tym samego zainteresowanego. Myślałem że nasz klub nie zniży się nigdy do poziomu PZPNu a jednak. Kulturalni ludzie spotkają się, porozmawiają i kulturalnie się rozstaną a nie będą szli na wojenki. Setien był odpowiedzialny za wyniki, ale za Setiena był odpowiedzialny zarząd. To oni na niego postawili a dla niego to było poprostu spełnienie marzeń. Chyba to właśnie bolało zarząd, że są tego wszystkiego winni jeszcze bardziej niż on i dlatego tak się z nim rozstali.
2
@bialagora Zwyczajnie nie da się wskazać najlepszego piłkarza w historii, bo piłka zmienia się na przestrzeni lat i to będzie takie gdybanie że ten miał takie możliwości a ten takie. Jednak Maradona był najlepszym piłkarzem swoich czasów i nic tego zmieni, był fantastycznym piłkarzem i dla wielu osób, dla których był idolem w młodości, zawsze pozostanie najlepszy, bo jego gra zachwycała. A mówienie że nie poradziłby sobie w tych czasach jest bez sensu, bo tego nie wiemy, być może Messi i Ronaldo też nie poradziliby sobie w jego czasach, ale też tego nie wiemy i to takie gdybanie bez sensu. Diego był fantastycznym piłkarzem, bezpiecznie można powiedzieć jednym z najlepszych w historii, dla wielu będzie jednak najlepszym i gdybaniem tego nie zmienisz.
21
Człowiekiem był jakim był, ale piłkarzem był wspaniałym. Bóg futbolu poszedł do boskiego świata. Żegnaj Diego!
0
@Lucassito zaklinanie rzeczywistości xd bo przecież zmęczenie nie ma wpływu na piłkarzy. Jest to jedna z przyczyn słabych wyników tak czy inaczej i żadnej rzeczywistości nie zaklina. A Koemana nikt nie zwolni w trakcie sezonu, bo każdy się będzie bał powtórki z Valverde i Setienem w rolach głównych. Nie bez powodu nawet taki Font zmienił nastawienie do pochopnego zwalniania kolejnego trenera. W Barcelonie unika się takich ruchów, bo zwyczajnie ciężko objąć taką drużynę w środku sezonu a Bartek rok temu uległ presji.
0
@Lucassito takie natężenie jest od zawsze? Otóż nie, bo zawsze jest więcej czasu na odpoczynek, bo owszem były tygodnie z meczami co 2 dni, ale potem był luźniejszy tydzień z 1 meczem a tu tydzień w tydzień 2 mecze i tak do końca sezonu praktycznie. I nawet jeśli Koeman wypchał kilku piłkarzy to chyba chcąc kogoś w zamian a to że zarząd mimo obietnicy sprowadzania takiego Depaya dał ciała to już chyba nie jego wina?
0
@Lucassito ja nie mówię o wynikach, tylko kontuzjach a trenerów mamy obwiniać za kontuzję jak nie ma czasu na normalne treningi, aby im zapobiec o odpoczynku nie wspominając? Piłkarze może w niektórych przypadkach są też winni im, ale co raz więcej zespołów zaczyna mieć podobne problemy i tu wcale nie chodzi by szukać wymówki tylko stwierdzić, że może sposób w jakim rozwiązano sprawę kalendarza jest zabójczy dla piłkarzy. Co będzie w maju przy takim tempie? A wąska kadra to już wina wiadomo kogo, ale tej osoby już w klubie nie ma a do stycznia tego nie naprawimy.
0
@Gregsky10 jak tak dalej pójdzie to my Barcą B będziemy grać w 100%. Plus taki że młodzi dostaną szansę, minus że nic nie wygramy znowu.
1
@Lucassito nie kwestia kalendarza? Już nie jeden trener mówił że ten napięty kalendarz nic dobrego nie da, w tym Simeone ostatnio. Oni nie mają czasu nawet porządnie trenować.
7
No i są efekty tego fantastycznego kalendarza. Szpital w Barcelonie, niech zrobią mecze codziennie to będzie tego mniej może...
1
A może niech go zapytają czy jest coś w czym Xavi nie jest najlepszy. Bo jak widzę jego wypowiedzi to jest chyba jakimś Bogiem w jego głowie. Tylko, żeby ten projekt "Xavi wszechmogący" nie upadł po miesiącu...
0
@MESSIah16 Koeman, Valverde a nawet Setien mają o wiele większe trenerskie CV niż Xavi, więc bardzo słaby argument. Większe to może ma Klopp, Guardiola, ale na pewno nie Xavi.
2
@Lucassito ale to jest El Clasico, dodatkowa motywacja. W klasyku nieraz wygrywał zespół w kryzysie a przegrał będący na fali, więc cię to nie powinno dziwić że grają jak równy z równym. Klasyk rządzi się swoimi prawami i tak było zawsze.
1
@Adi.Corp.Cule Za pierwszej kadencji radził sobie nieźle, za drugiej wyniki fatalne, ale gdyby nie jego stawianie na młodzież nie byłoby sukcesów w kolejnych latach, więc szacunek i tak mu się należy.
4
To było 6 wielkich lat. Dał nam wiele pięknych i ważnych bramek. Fantastyczna współpraca z Messim czy wcześniej Neymarem i to legandarne MSN. Jednak wszystko ma swój czas i na naszą legendę też nadszedł. Dzięki Luisito za wszystko i powodzenia najlepsza dziewiątko Barcy!
3
Dzięki Arturo za wszystko i powodzenia!
0
@normasubiektywna doskonale wiem, że to nie jest właściwa kampania, ale skoro mówi, że ma projekt to niech mówi jaki, albo niech nie gada że już go ma (powiedział trochę więcej w drugiej części, ale nadal nie za dużo). A jestem jego przeciwnikiem przez opieranie wszystkiego na Xavim jeśli chcesz konkrety. Bo to nie jest czas na Xaviego jeszcze i to może źle wpłynąć i na klub i na Xaviego. Dlatego zwyczajnie liczę na innego kandydata, bo chcę aby ten klub wyszedł z kryzysu a nie wszedł w niego jeszcze bardziej, bo ktoś postawi w ciemno na niedoświadczonego trenera i będzie liczył na fajerwerki, bo tak to właśnie wygląda póki co.
0
@normasubiektywna to się akurat tyczy całościowo całej jego aktywności w tej jego pseudo kampanii. Prowadzenie kampanii poprzez ciągłe gadanie o swoim rywalu a nie mówienie za dużo o swoim projekcie to za dużego sukcesu nie wróży. Z jego wypowiedzi wiadomo, że ma projekt i tyle wiadomo. A i że ma obsesje na temat Xaviego. Ja podziękuję za takiego prezydenta.
5
Gość popełnia ten sam błąd co Laporta 5 lat temu, więcej gada o Bartomeu niż o sobie. To, że obecny zarząd jest zły to każdy sobie zdaje sprawę, bardziej by mnie interesowało co ma lepszego możliwy następca Bartka w projekcie. U Fonta projekt to jak narazie ściągnięcie Xaviego za wszelką cenę i to by było na tyle. Reszta to projekt "naprawić błędy Bartomeu", no ale jak naprawić, bo mimo że już jest źle to nadal może być gorzej zamiast lepiej. Mam nadzieję że Laporta będzie kandydować i zaprezentuje ciekawy projekt, bo u Fonta on nie istnieje.
0
@DaPi
1. Messi
2. C. Ronaldo
3. Giggs
4. Lampard
5. F. Torres
6. Aguero
7. Maldini
8. Zanetti
9. Henry
10. Gerrard
11. T. Silva
12. Buffon
13. Kahn
14. Weidenfeller
23
Dzięki za wszystko Ivan i powodzenia!
0
@coolesha86 Dokładnie a Xavi ma jeszcze dużo kolegów w drużynie, więc z nim zmiany byłyby ciężkie a bez nich o lepszy wynik w przyszłym sezonie i w dalszej przyszłości będzie ciężko.
3
@coolesha86 dlatego wolałbym żeby Xavi najpierw nabrał doświadczenia w Europie, bo samo nazwisko i to doświadczenie jakie zbiera w Katarze mogą mu nie wystarczyć do sukcesu w Barcelonie. Dlatego dla własnego dobra i dla dobra klubu powinien się wstrzymać z obejmowaniem Barcy a taci kandydaci jak Font powinni opanować deklaracje. Jeszcze nie wiadomo jak Koeman sobie poradzi a ten już go nie widzi na tym stanowisku, bo musi być tam koniecznie Xavi według niego a ciekawe co by powiedział, jak Xavi by się nie sprawdził, bo w trenerce to na razie umówmy się jest wielką niewiadomą.
40
Jak wygrają tryplet to też go zwolni? Śmieszny jest ten gość, mam nadzieję, że nie zostanie prezydentem. Też chcę żeby Xavi został kiedyś trenerem, ale u Fonta to jakaś przesadzona obsesja.
0
@BOSSS85 Dokładnie :D
0
@BOSSS85 Skoro piszą już o tym niemal wszystkie źródła i w dodatku był widziany w Barcelonie to już niemal pewne. Na pewno jego plusem jest to, że był bardziej wybitnym piłkarzem niż Valverde czy tym bardziej Setien, więc powinien wzbudzić większy respekt w szatni. Jednak jego kariera trenerska to góry i doliny, więc trudno stwierdzić jak poradzi sobie tym razem. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie lepiej, niż w tym sezonie.
0
@BOSSS85 No w porównaniu do Valverde czy Setiena to się zgodzę, że robił więcej, ale tylko stwierdziłem, że wybitnym asystentem nie był. Unzue niestety nie wróci bo jest chory, ale oprócz dobrego trenera przydałby się asystent właśnie jego pokroju.
2
@BOSSS85 Prawdziwy asystent to był Tito, albo Unzue, bo oni rzeczywiście mieli jakiś wpływ na drużynę. Sarabia to tylko krzyczeć umie a i tak go nie słuchali, więc tylko pajaca z siebie robił.
0
@vukoo1 sytuacja od 2015 roku w klubie się zmieniła, więc razem z nią musiały się zmienić programy wyborcze. Idąc tym tokiem myślenia np. w Polsce czemu Duda prowadził kampanię, skoro też startował w poprzednich wyborach? To, że zarząd złamał (nieoficjalnie) statut nie oznacza, że mają teraz go złamać i odebrać prawa kandydatów, którzy w 2 tygodnie będą mieli ciężko zebrać podpisy o kampanii nie wspominając. Trzeba zrobić uczciwe wybory w normalnym terminie i tyle i tak żaden prezydent w miesiąc nas nie zbawi. A zazwyczaj coś robione na szybko nic dobrego nie daje.
0
@vukoo1 ale to chyba ma być właśnie dla dobra klubu, aby kandydaci mieli czas na przedstawienie swoich programów a socios mogli bezpiecznie głosować i wybrać dobrego prezydenta. Wolisz Bartomeu przez kilka miesięcy czy kolejnego niedorajdę na 6 lat?
2
@vukoo1 Kiedy wy ludzie zrozumiecie, że jest takie coś jak statut klubu, który ustala terminy, które trzeba przestrzegać, aby zorganizować wybory? Przecież musi być czas na rejestrację kandydatów, kampanię wyborczą itd. Pomijając już fakt bezpieczeństwa takich wyborów, o co przy rozwoju pandemii w Hiszpanii i Katalonii na razie trudno. Najbardziej bliski termin to listopad, czy nam to się podoba czy nie. Statutu nie można naruszyć tylko dlatego, że nam się zarząd nie podoba.